składnikiwiedza

Masywna pompa przez siarczan agmatyny

Jak Agmatyna Siarczan agmatyny Siarczany) Agmatyna wywołał sporą sensację na scenie suplementów kilka lat temu. Z dobrego powodu. Na Agmatyna-Booster gwarantuje zapierającą dech w piersiach pompę, która z łatwością przyćmiewa wiele innych suplementów. Przedstawiamy legendarny składnik pompy i jego dobrze znane i mniej znane działanie. Czy chcesz Agmatyna w naszym sklepie internetowym znajdziesz to, czego szukasz.

Co to jest Agmatyna

Agmatyna (Engl. agmatyny) jest metabolicznym produktem ubocznym aminokwasu L-arginina. Powstaje w wyniku rozszczepienia cząsteczek dwutlenku węgla, tzw. Dekarboksylacji. W suplementach występuje zwykle w postaci Agmatyna Używany siarczan. Tam Agmatyna L-arginina jest strukturalnie bardzo podobna, nazwa „Super arginina"Wspólny.

Bardzo silny środek do pompowania 

Chociaż został odkryty w 1910 roku przez noblisty Albrechta Kossela Agmatyna pojawił się w centrum zainteresowania branży suplementów dopiero kilka lat temu. Utrzymujący się szum wokół składnika aktywnego wynika głównie z jego wpływu na stężenie tlenku azotu. Tak właśnie bierze się Agmatyna Siarczan poprawia krążenie krwi - i ostatecznie poprawia zaopatrzenie mięśni w składniki odżywcze. Konsekwencją jest nie tylko poprawa wydajności i skrócony czas regeneracji, ale także bardzo dobrze widoczna pompa mięśniowa, która pod względem intensywności deklasuje porównywalne składniki aktywne.

Agmatyna Siarczan wielokrotnie bardziej zwiększa produkcję tlenku azotu argininaktóry dzięki swoim potężnym pompom mięśniowym cieszy się już statusem legendy w branży. Więc jest Agmatyna Znany sportowcom przede wszystkim jako suplement do pompy, choć ma inne bardzo ciekawe właściwości jako nootrop.

Miejsce badania 

Da Agmatyna był używany tylko jako uzupełnienie przez stosunkowo krótki okres czasu, liczba opracowań na ten temat Agmatyna- Efekt obecnie nadal możliwy do opanowania. Jednak wiarygodne wyniki są już dostępne, zwłaszcza w odniesieniu do wzrostu produkcji tlenku azotu. Również interesujące: w ramach badania, które Agmatyna Uważany za potencjalny lek do leczenia bólu w przepuklinach krążka międzykręgowego, okazało się, że substancja czynna jest w stanie znacznie zmniejszyć odczuwanie bólu. Efekt, który sportowcy mogą wykorzystać również przy szczególnie intensywnych treningach.

Korzyści z Agmatyna Siarczan w skrócie 

Przyjmowany w formie suplementów, rozwija się Agmatyna całą gamę zalet, z których niektóre wykraczają poza częste wprowadzanie do obrotu substancji w postaci czystego suplementu do pompy. Agmatyna siarczan

 • prowadzi do potężnej pompy,
 • zwiększa produkcję tlenku azotu,
 • poprawia ukrwienie i zaopatrzenie mięśni w składniki odżywcze,
 • zmniejsza uczucie bólu,
 • optymalizuje regenerację mięśni i skraca czas regeneracji,
 • działa przeciwutleniająco,
 • poprawia reakcję insulinową - a tym samym promuje zdefiniowaną, umięśnioną sylwetkę i
 • ma właściwości nootropowe.

Warto również wiedzieć: substancja czynna jest uważana za bezpieczną i bardzo dobrze tolerowaną. Poważny Agmatyna- Nie są nam znane żadne skutki uboczne.

Suplement Blackline - Agma Power

39,95 EUR

BPS Pharma - 4YOURV3INZ agmatyny 300g

42,90 EUR

Agmatyna jako środek nootropowy 

Biorąc pod uwagę brutalną pompę mięśniową, pojawia się suplementacja Agmatyna W rezultacie często zanika działanie nootropowe substancji. Szkoda, bo Agmatyna jest również bardzo silnym środkiem nootropowym. Więc nasz organizm zwiększa produkcję Agmatyna w czasach silnego stresu psychicznego, sam z siebie - i używa Agmatyna w ten sposób jako prawdziwa tarcza chroniąca przed stresem. Jest dobry powód do podjęcia Agmatyna Siarczan wiąże się zatem ze zwiększoną odpornością na stres i zmniejszeniem niepokoju. Więc może Agmatyna pomagają obniżyć poziom kortyzolu, który jest podwyższony z powodu przewlekłego stresu - i zminimalizować wynikające z tego negatywne konsekwencje dla zdolności poznawczych, psychiki i budowy mięśni.

Wstępne badania sugerują nawet działanie przeciwdepresyjne Agmatyna Blisko. Ponieważ substancja jest magazynowana i ponownie uwalniana w neuronach, gdzie również zmniejsza odczuwanie bólu, efekt ten jest całkowicie prawdopodobny. Więc spożycie Agmatyna znacząco przyczynia się do poprawy nastroju.

Aby uzyskać efekty nootropowe Agmatyna Podsumowując ponownie siarczan: Agmatyna

 • przeciwdziała stresowi,
 • zmniejsza niepokój,
 • poprawia samopoczucie,
 • ma działanie przeciwdepresyjne i
 • popraw nastrój.

To trwa Agmatyna Siarczan utrzymuje sprawność umysłową i motywację - oraz zapewnia optymalne warunki dla doskonałych wyników treningowych.

Agmatyna w treningu boosterów

Ponieważ stosunkowo niski Agmatyna-Dawkowanie wiąże się z zauważalnym wzrostem produkcji tlenku azotu Agmatyna Siarczan to popularny samodzielny suplement. To prowadzi do Agmatyna do samodzielnego łączenia z innymi składnikami aktywnymi. W zasadzie nie ma nic złego w stosie. Należy jednak pamiętać, że agmatyny Siarczany oddziałują z wieloma substancjami, które również często są przyjmowane w kontekście boosterów. Prowadzi do tego podobna ścieżka sygnału, na przykład podczas robienia w tym samym czasie Kreatyna, L-arginina lub johimbina do szkodliwych interakcji.

Przycisk Powrót do góry