Recenzje produktuRecenzje produktuWspomaganie pompy

BPS Pharma - 4 Twój V3INZ Plus w teście

Recenzja: BPS Pharma 4 Twój V3INZ Plus

Dziś chcemy przyjrzeć się bliżej produktowi o obiecującej i melodyjnej nazwie „4 Your V4inz Plus” z linii #Not3Pussy od BPS-Pharma. Szczególnie popularny jest Not4Pussy Pre-Workout Booster, który w dużej mierze odpowiada za świadomość BPS Pharma. Dzięki 4 Your V3einz Plus producent wprowadził teraz produkt w postaci kapsułek, który składa się tylko z jednego składnika aktywnego i ma na celu zapewnienie najwyższej pompy: nitrosyginy

BPS Pharma 4Twój v3inz plus
BPS Pharma 4your v3inz plus składniki
Obraz BPS Pharma 4YOUR V3INZ Plus może

* Reklama / reklama

BPS Pharma - 4 Twój V3INZ Plus

  • Bardzo dobra pompa
  • Niewielki wzrost energii i skupienia
  • Długi czas działania

Co obejmuje: składniki i dawki

Ilość w porcji (1 miarka / 8,5g)
Nitrozygina (L-arginina-Krzemian-Inozytol-Kompleks)1000 mg

Składniki NP Nutrition Doom

Nitrosigin zawiera tylko jeden składnik aktywny, wielkość porcji to 1 kapsułka = 1000 mg. Zalecana dawka to zwykle 750 - 1500 mg.

Nitrosigine to aktywny składnik opatentowany przez Nutrition21, który jest wytwarzany z aminokwasu L-arginina i krzemian. To połączenie jest stabilizowane przez inozytol, substancję podobną do witaminy. Celem jest przeciwdziałanie rozkładowi nitrozyginy w organizmie i wydłużenie czasu jej działania.

W szczególności L-arginina Większość z was powinna o tym wiedzieć, ponieważ jest reprezentowana w prawie każdym wzmacniaczu pompy tam arginina stanowi materiał wyjściowy do tworzenia tlenku azotu (NO), który z kolei rozszerza naczynia i poprawia przepływ krwi, co ostatecznie skutkuje pożądaną pompą.

Składniki wniosku:

Teoretycznie obiecane efekty nitrosyginy są imponujące. Powinno wpływać na poziom NO do 500% silniejszy niż L-arginina samodzielnie, a także zwiększyć poziom energii i skupienie. Jakby tego było mało, regenerację również należy zoptymalizować. Możemy więc być ciekawi, czy Nitrogisin naprawdę robi to, co mówi na puszce.

Projekt opakowania

Produkt jest dostępny w czarnym słoiczku na kapsułki. Całość sprowadza się do kolorystyki czarnej, czerwonej, srebrnej i białej. Całość, dzięki swojej prezentacji, wydaje się dość „agresywna” i zdecydowanie niepohamowana.

Wszystkie niezbędne informacje (składniki, zalecenia dotyczące spożycia, informacje o alergiach, ostrzeżenia, zalecenia dotyczące przechowywania, termin przydatności do spożycia) znajdują się na odwrocie. Na produkcie znajdują się również różne aprobaty (takie jak wegańskie, przyjazne dla ketonów itp.).

Smak

Produkt jest dostępny tylko w postaci kapsułek i dlatego jest bez smaku.

BPS Pharma 4 Twój efekt V3INZ Plus

Po pierwsze: żaden wzmacniacz ani produkt nie ma takiego samego wpływu na wszystkich konsumentów, więc raporty dotyczące efektów są zawsze subiektywnymi raportami doświadczeń. Kapsułki były wielokrotnie testowane przez dwóch członków zespołu; odczucia były podobne w obu. Na początku test wykonywano z zalecanym zaleceniem spożycia tj. 1 kapsułka, później 2 kapsułki (przy czym wielkość porcji dla 1 kapsułki i wielkość porcji dla 2 kapsułek podana jest na stronie BPS Pharma).

Efekt pojawia się szybko, już po około 15-20 minutach widać, jak zaczynają się pojawiać żyły. W trakcie treningu zauważalna jest coraz silniejsza pompa, która utrzymuje się na wysokim poziomie na całych jednostkach treningowych. Dopiero długo po treningu, około 4-5 godzin po spożyciu, efekt zaczyna zanikać.

🤓 czujność i energia (4/10)

Tutaj oczywiście należy zauważyć, że produkt nie zawiera stymulantów i że głównym celem jest pompa. Mimo to udało nam się zaobserwować lekki wzrost poziomu energii (oczywiście nieporównywalny z „klasycznym boosterem”).

🤯 Skup się i jedź (8/10)

Nie spodziewaliśmy się tego, ale mogliśmy odczuć pewną poprawę w działaniu ostrości. Co jest niezwykłe, ponieważ 4 kapsułki YOUR V3INZ są przeznaczone przede wszystkim do promowania pompy. To, co zauważyliśmy, to oczywiście nie słynna „wizja tunelowa”, ale zauważalnie silniejsza koncentracja i skupienie na treningu. Byliśmy tym pozytywnie zaskoczeni, dlatego tę kategorię oceniamy na 8 na 10 punktów.

💪 Pompa i unaczynienie (9/10)

Jest to oczywiście dyscyplina paradna produktu. Już jedna kapsułka zauważalnie wspomaga pompę, która również działa zaskakująco długo (nierzadko ponad 4 godziny). Przy dwóch kapsułkach pompka jest nieco mocniejsza, ale naszym zdaniem 1 kapsułka jest tutaj w zupełności wystarczająca, chyba że jesteście absolutnymi entuzjastami pompek 😉

😈 wydajność i wyczerpanie

Brak oceny tutaj, ponieważ nie jest to klasyczny booster.

☠️ Koniec działania i skutki uboczne (10/10)

Koniec efektu osiąga się po około 4-5 godzinach. Nie można było zaobserwować skutków ubocznych.

Stosunek ceny do wydajności: uczciwy

100 kapsułek w naszym partnerskim sklepie stayfocused.de kosztuje 37,95 €. Ponieważ jednak dostajesz tutaj od 50 do 100 porcji, a także dzięki opatentowanemu składnikowi aktywnemu, cena jest rozsądna. A jak czytaliśmy: produkt działa.

Ogólny wniosek

Jako samodzielny produkt i tylko z jednym składnikiem aktywnym, poziom pompy jest naprawdę imponujący. Przekonujący jest również niewielki wzrost energii i skupienia. Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać produkt, po prostu połącz go ze swoim ulubionym boosterem i przenieś pompę na wyższy poziom.

Obraz BPS Pharma 4YOUR V3INZ Plus może

* Reklama / reklama

BPS Pharma - 4 Twój V3INZ Plus

  • Bardzo dobra pompa
  • Niewielki wzrost energii i skupienia
  • Długi czas działania
Na pierwszy rzut oka...
7.8
Nasza ocena
DOBRY
  • Bardzo dobra i trwała pompa
  • Niewielki wzrost energii i skupienia
BAD
  • Nie możemy zgłosić niczego negatywnego
Czujność i energia4
Skup się i jedź8
Pompa i unaczynienie9
Efekty i skutki uboczne10

Podobne produkty

Przycisk Powrót do góry