Wzmacniacz HardcoreRecenzje produktuRecenzje produktu

Psycho Pharma – Edge of Insanity w teście

Jasnozielona puszka o wyglądzie przypominającym laboratorium chemiczne z pewnością przyciągnęła uwagę wielu konsumentów boosterów. Firma Psycho Pharma wydała swój udany i chyba najbardziej znany produkt, hardcorowy booster o eufonicznej nazwie „Edge of Insanity”, w nowej formule – po raz kolejny trzeba powiedzieć. Pod tym względem chłopcy (i dziewczęta w sensie równości) są zawsze bardzo pracowici i starają się udoskonalić formułę boostera. Najpóźniej pod koniec tego testu dowiesz się, czy Edge of Insanity naprawdę doprowadza nas na skraj szaleństwa.

Zdjęcie produktu Psycho Pharma Edge of Insanity Dose

* Reklama / reklama

Psycho Pharma - Krawędź szaleństwa

 • Niezwykle silny wzrost wydajności w trybie bestii
 • Optymalny napęd do ciężkich i ciężkich treningów
 • Długi czas działania

Co obejmuje: składniki i dawki

Ilość w porcji (1 miarka / 8,5g)
L-Cytrulina8000 mg
Beta Alanina3200 mg
Kofeina bezwodna350 mg
Teobromina20 mg
Johimbina Chlorowodorek (Pausinystalia yohimbe) (kora)5 mg
Ekstrakt z korzenia Rauwolfia Vomitoria (std min 90% alfa Johimbina)4 mg
Kwas gamma-aminomasłowy (GABA)1000 mg
Jabłczan Kofeiny (Infinergy™)70 mg

Czasami mniej znaczy więcej – takie jest pierwsze wrażenie, gdy patrzy się na etykietę. Booster zawiera tylko 8 aktywnych składników. Wszystkie składniki są wymienione indywidualnie i w odpowiednich dawkach - przykładowe. Wielkość porcji to 1 miarka lub 14,5 g. Zawiera łącznie 25 porcji.

Składniki są podzielone na trzy kategorie. Zaczynając od mieszanki PSYCHO Endurance Vascularity & Pumps.

L-Cytrulina Jabłczany 2:1: Nieistotny aminokwas jest niemalże niezbędny i stanowi „podstawę” każdego boostera z aktywnymi składnikami pompy L-cytruliny. To stymuluje produkcję tlenku azotu i wspomaga krążenie krwi, co z kolei dostarcza więcej tlenu i składników odżywczych do mięśni. Jednocześnie zanieczyszczenia są również lepiej usuwane. Na Cytrulina-Jabłczan jest Cytrulina an Ester i sole z kwas jabłkowy (jabłczan) związany, głównie jak tutaj w stosunku 2:1 (Cytrulina jabłczan). Optymalna dawka to 8000 mg.

Beta Alanina: Również w Beta alanina to nieistotny aminokwas. Beta alanina Zmniejsza pH śródmięśniowe poprzez zwiększenie poziomu karnozyny i zmniejszenie produkcji kwasu mlekowego, co skutkuje opóźnionym zmęczeniem mięśni. Dobrze znanym „efektem ubocznym” jest uczucie mrowienia na skórze. Jest to jednak całkowicie nieszkodliwe. 3200 mg są idealnie dozowane.

Ostrość Brzytwy

Kofeina bezwodna: To jest bezwodne Kofeina i dlatego bardzo skoncentrowany Kofeina, który jest najczęściej używany w boosterach. Kofeina ma działanie poprawiające wydajność, poprawiające nastrój i motywujące. 350 mg to dobra dawka.

Teobromina: Teobromina występuje naturalnie w kakao i ma podobieństwa strukturalne Kofeina, ale ma znacznie słabsze działanie, ale jest bardziej trwałe. Teobromina poprawia przepływ krwi w organizmie, zwiększa wydajność fizyczna i poznawcza, a także poprawia nastrój. Jednak przy zaledwie 20 mg jest to bardzo niska dawka, ale efekty są nasilone w połączeniu z Kofeina.

Johimbina Chlorowodorek (Pausinystalia yohimbe) (kora): Lepiej znany jako johimbina HCL i jego właściwości jako spalacz tłuszczu, szczególnie w przypadku uporczywych obszarów problemowych. Poza tym ma johimbina także jeden efekt motywacyjny i zwiększający popęd. „Zalecenia” dla pure johimbina Kapsułki HCL to 3 x 10 mg dziennie. Edge of Insanity zawiera 5 mg. Jednak nadal są 4 mg Johimbina alfa plus – tak, dobrze przeczytałeś, 4 mg.

Ekstrakt z korzenia Rauwolfia Vomitoria (std min 90% alfa Johimbina): Johimbina alfa lub w skrócie: Alpha-Yo, znacznie silniejsza forma niż johimbina HCL. 4 mg to ciężka dawka. Oto ostrzeżenie z góry: Poczuj drogę do pełnej porcji.

Zwróć uwagę na johimbina: johimbina nie należy przyjmować z posiłkami, ponieważ przyjmowanie pokarmu, a zwłaszcza uwalnianie insuliny wywołane przez węglowodany, nie powoduje już blokowania receptorów komórek tłuszczowych.

Zengaba Focus nootropowy

Kwas gamma-aminomasłowy (GABA): Kwas gamma-aminomasłowy lub krótki GABA to aminokwas występujący w układzie nerwowym i mózgu. Zwłaszcza jeśli chodzi o przekazywanie informacji GABA znaczącą rolę. Więc ćwicz GABA działa hamująco na przekazywanie informacji, co jest niezbędne do prawidłowego przetwarzania informacji przy wysokim poziomie bodźca. Ma to znaczenie nie tylko przy pracy wymagającej psychicznie, ale również podczas treningu. Biorąc GABA zmniejsza się również stres, łagodzą lęki i poprawiają ogólne samopoczucie. Często znajdujesz GABA dlatego również w suplementach nasennych. Ponadto istnieją przesłanki, że GABA stymuluje uwalnianie hormonów wzrostu. 1000 mg to wysoka dawka.

Jabłczan Kofeiny (Infinergy™): Jest to połączenie kwasu jabłkowego i Kofeina w stosunku 3:1. Jest również nazywany „opóźnionym”. Kofeina“ ponieważ trwa dłużej i ma opóźniony początek. Z łącznie 70 mg Infinergy™ otrzymujemy tutaj kolejne 17,5 mg Kofeina.

Składniki wniosku:

Po tym, jak na pierwszy rzut oka mogliśmy się przekonać, że etykieta składa się ze stosunkowo niewielu składników, możemy teraz powiedzieć, że dawki są więcej niż imponujące. Jednak to, co wzbudza w nas pewien szacunek, to 4 mg Johimbina alfa. Tutaj okaże się, jak ciężkie będą zwykłe skutki uboczne i czy nadali one nazwę boosterowi 😉.

Projekt opakowania Psycho Pharma Edge of Insanity

Jak już napisano we wstępie, cała puszka wygląda jak prosto z laboratorium chemicznego. Kolor zielony z czarną pokrywą i nadrukiem z przodu, który mógł pochodzić z (podziemnego) laboratorium. Ponadto Psycho Pharma obiecuje „eksplodujące pompy mięśniowe”, „energię zen”, „skupienie na brzytwie” i „psycho wytrzymałości”. Na odwrocie znajduje się szereg ostrzeżeń dotyczących stosowania, a także „Fakty uzupełniające”, czyli podział składników z odpowiednimi dawkami.

Smak i rozpuszczalność na krawędzi szaleństwa

Psycho Pharma oferuje booster w 7 smakach:

 • Cherry Bomb
 • Czarny lód
 • Sok z dżungli
 • Dzikie cukierki
 • Truskawkowy Arbuz Popsicle
 • Niebieska Lemoniada
 • Kolczasty cios

Wybraliśmy smak Jungle Juice. A tyle można z góry wyjawić: nie zawiedliśmy się, wręcz przeciwnie.

Zalecane spożycie to 1 miarka (14,4 grama) zmieszana z 8 uncjami (około 240 ml) zimnej wody. Całość należy spożyć 15 minut przed rozpoczęciem treningu.

Anmerkung: Zaleca się przetestowanie granicy tolerancji za pomocą połowy miarki. Możemy się tylko zgodzić z tym zaleceniem.

Wróćmy jednak do testu smaku: rozpuszczalność proszku jest bardzo dobra, na dnie shakera prawie nie ma pozostałości proszku. Smak boostera jest wspaniały i przyjemny do picia. Nawet sportowiec, który na początku ostrożnie popijał booster, ponieważ nie spotkała boostera, który jej się podobał, był zdumiony jego smakiem. Booster ma smak owocowy i świeży, subtelnie słodki i ma lekko kwaskowaty finisz. Najprawdopodobniej spróbowaliśmy kiwi, a potem lekkiego smaku limonki, pomiędzy po prostu pysznym smakiem owoców.

Geschmack
rozpuszczalność

Jak działa Psycho Pharma Edge of Insanity?

Po pierwsze: żaden booster nie działa tak samo na wszystkich konsumentów, więc raporty skuteczności są zawsze raportami subiektywnymi. The Edge of Insanity był wielokrotnie testowany przez dwóch członków zespołu; odczucia były podobne dla obu. Na początku testowany był z miarką (to był błąd :D), następnym razem z połową, którą w trakcie testu stopniowo zwiększano do jednej.

🤓 czujność i energia (8/10)

Rozpoczyna się to stosunkowo szybko po spożyciu Beta alanina z typowym mrowieniem. Należy zauważyć, że jest to również GABA może powodować mrowienie, w zależności od tego, jak bardzo jesteś wrażliwy GABA odwołania. W ciągu pierwszych kilku minut możesz również odczuwać nieświeży oddech, co jest również możliwym efektem ubocznym GABA. Po około 20 minutach pojawia się pierwszy kopniak energii Kofeina Ponadto stajesz się bardziej czujny, a motywacja i oczekiwanie na nadchodzącą sesję treningową wzrasta. To zaczyna się prawie w tym samym czasie Johimbina alfa aby rozwinąć jego efekt. I tutaj 4 mg jest naprawdę ciężkie na pełnej miarce. Zimne poty, gęsia skórka, przyspieszone bicie serca, żeby wymienić typowe skutki uboczne. Trening z Edge of Insanity przypomina bardziej hardkorowy spalacz tłuszczu. Przy połowie miarki efekty uboczne są znacznie łagodniejsze, a poziom energii jest wtedy oczywiście odpowiednio niższy, ale nadal na dobrym poziomie.

🤯 Skup się i jedź (7/10)

Każdy, kto spodziewa się ostrego jak brzytwa ostrości, będzie rozczarowany. Ale samo spojrzenie na etykietę daje wyobrażenie, że widzenie tunelowe tutaj się nie wydarzy. Na szufelce i zaciekłej alfa -johimbina Skutki uboczne, krystalicznie czysta koncentracja na treningu oraz kolejny czysty i skoncentrowany zestaw pracy nie wchodzą w rachubę. Chodzi bardziej o jak najcięższe treningi i walkę ze skutkami ubocznymi, jesteś dosłownie w "Trybie Bestii" lub "Trybie Przetrwania". Ale właśnie to daje Ci niezbędną motywację do treningu. W stosunku do połowy miarki brakuje ci tej brutalnej jazdy do przodu, ale twoja koncentracja wzrasta i jesteś również bardziej skupiony ze względu na mniej dotkliwe skutki uboczne.

💪 Pompa i unaczynienie (5/10)

Pompa i unaczynienie są słabo rozwinięte. Oczywiście w najlepszym przypadku pomoże Ci 8000 mg L-cytruliny Jabłczan, aby zbudować odpowiednią pompę, a także ciężki trening. Chcielibyśmy jednak, aby przynajmniej jeden lub dwa dodatkowe składniki pompujące były tutaj wyrównane.

😈 Wydajność i zmęczenie (7/10)

Występ podczas treningu jest brutalny. Booster nie nadaje się do mniejszych jednostek treningowych, ale raczej do treningu ciężkich nóg lub masywnego treningu pleców. Chcesz być w ciągłym ruchu i musisz podnosić ciężary. Poziom zmęczenia po nim jest odpowiednio trudny.

☠️ Koniec działania i skutki uboczne (7/10)

Efekt Edge of Insanity utrzymuje się bardzo długo. Jednostki treningowe po 3 godziny nie stanowią problemu, zauważysz też nieco zwiększony poziom energii. Jednak katastrofa po tak ciężkim treningu jest również odpowiednia. Jednak katastrofa dotyczy tylko stopnia wyczerpania. Nie mogliśmy znaleźć żadnych innych skutków ubocznych. Zdecydowanie powinieneś upewnić się, że podczas treningu pijesz wystarczającą ilość płynów, ponieważ ludzie często zapominają o piciu. Przy pół miarki nie mogliśmy znaleźć żadnych skutków ubocznych. Tutaj jednak trening też nie był na tak trudnym poziomie, jak przy pełnym skręcie.

The Edge of Insanity w stosunku jakości do ceny

Przy 41,95 euro za 25 porcji (za porcję około 1,68 euro), booster jest wyceniony w górnej jednej trzeciej, ale za swoje pieniądze dostajesz też naprawdę bardzo mocny hardcorowy booster. Zwłaszcza, że ​​bazując na naszym doświadczeniu, zakładamy, że pół porcji wystarczy dla początkujących, a nawet bardziej doświadczeni użytkownicy na pewno zarobią niewiele mniej niż pełna porcja. Aby uzyskać zrównoważony stosunek korzyści i skutków ubocznych, osobiście stwierdziliśmy, że miarki jest optymalna. Tu są Johimbina alfa Efekty uboczne są nadal silne, ale znośne. Niezbędny impuls do treningu jest również dostępny, a poziom energii jest silny.

Ogólny wniosek

Aktualna wersja Edge of Insanity znów powraca. Booster zdecydowanie należy do kategorii hardcore i powinien być spożywany ostrożnie i ostrożnie, zwłaszcza przez początkujących w tej dziedzinie. Ale radzimy również doświadczonym użytkownikom, aby nie zaczynali bezpośrednio od pełnej miarki. Skutki uboczne Johimbina alfa może być dość intensywny. Można powiedzieć, że trzeba trochę poeksperymentować z kwotą na krawędzi szaleństwa, aby znaleźć optymalną równowagę między korzyścią a Johimbina alfa dowiedzieć się skutków ubocznych. Jednak gdy tylko znajdziesz odpowiedni dla siebie rozmiar miarki, możesz zacząć zabawę treningową.

Zdjęcie produktu Psycho Pharma Edge of Insanity Dose

* Reklama / reklama

Psycho Pharma - Krawędź szaleństwa

 • Niezwykle silny wzrost wydajności w trybie bestii
 • Optymalny napęd do ciężkich i ciężkich treningów
 • Długi czas działania
Na pierwszy rzut oka...
6.8
Nasza ocena
DOBRY
 • Silny poziom energii
 • Dociśnij się do swoich granic
 • świetny gust
BAD
 • W przypadku przedawkowania lub niskiego osobistego limitu tolerancji, ciężkie Johimbina alfa Nebenwirkungen
 • Skupienie może być bardziej wyraźne
 • Pompy trochę słabną
Czujność i energia8
Skup się i jedź7
Pompa i unaczynienie5
Wydajność i zmęczenie7
Efekty i skutki uboczne7

Podobne produkty

Przycisk Powrót do góry