Pre Workout BoosterPre Workout BoosterRecenzje produktuRecenzje produktu

OS Nutrition boga puls w teście

Pod nazwami takimi jak „Ambrosia”, „Uber” czy „upFlave” producent OS Nutrition wielokrotnie udowadniał swój talent do chwytliwych i nietypowych nazw swoich produktów. Tak też z jego przedtreningówką o (naszym zdaniem) pięknej nazwie boga puls.

„W czasie, gdy tytani powstali, by pozbawić bogów ich mocy, bogowie widzieli tylko ostatnią szansę, aby odwrócić ich zgubę. W Tartarze stworzyli ciemną materię, dzięki której ludzie uzyskali boską moc na czas bitwy, aby stać ramię w ramię z bogami na równych prawach. Nazwali tę sprawę BOŻYM PULSEM „Cytat z OS Nutrition

OS Nutrition reklamuje się najwyższymi standardami jakości, produkcją w Niemczech, prostymi i szczegółowymi etykietami (słowo kluczowe: przejrzystość) oraz brakiem acesulfamu K i aspartamu w swoich produktach. OS Nutrition istnieje na rynku suplementów od 2017 roku i jest jednym z uznanych producentów w tej dziedzinie.

* Reklama / reklama

OS Nutrition - Gods Pulse

  • 250mg Kofeina aby zwiększyć wydajność
  • 1000mg N-acetylotyrozyna aby zwiększyć skupienie
  • 4000 mg to przyzwoita pompa

Co obejmuje: składniki i dawki

Ilość w porcji (1 miarka / 8,5g)
L-arginina-Alfa-ketoglutaran4000 mg
L-cytruliny2200 mg
Beta alanina3000 mg
byczy1000 mg
N-acetyloL-tyrozyna1000 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty250 mg
Kofeina250 mg
Ekstrakt z pestek winogron200 mg
Wyciąg z żeń-szenia Panax80 mg

Składniki: OS Nutrition boga puls

Na etykiecie wymieniono łącznie 9 aktywnych składników, z których niektóre są dalej podzielone. Zdecydowanie trafił tu temat szczegółowej etykiety. Weganom należy również wspomnieć, że bóg puls jest wegański. Niestety ta informacja nie znajduje się na samej puszce, a jedynie na stronie głównej OS Nutrition.

Wielkość porcji to 1 miarka lub 15 gramów i zawiera w sumie 20 porcji. Przejdźmy do poszczególnych składników i ich dawek:

L-Alfa-ketoglutaran argininy: Jest to wysoce biodostępna forma arginina. Zawiera łącznie 4000 mg L-Alfa-ketoglutaran argininy (W skrócie: AAKG), z czego 2200 mg arginina. Typowe zalecenia dotyczące dawkowania dla AAKG to 3000 - 5000 mg dziennie, więc jest to bardzo dobra dawka.

L-cytruliny: Cytrulina jest aminokwasem nieistotnym, więc organizm może go również sam wyprodukować. Cytrulina zapewnia zwiększoną produkcję tlenku azotu w organizmie, a tym samym lepsze krążenie krwi, co z kolei zapewnia popularną pompę. Przy 4000 mg dawka jest również bardzo dobra.

Cytrulina i arginina stanowią idealne uzupełnienie, ponieważ oba działają w ten sam sposób, ale z opóźnieniem. Na zewnątrz arginina tlenek azotu powstaje natychmiast podczas Cytrulina wstępny etap arginina reprezentuje i dlatego ulega jedynie przekształceniu.

Beta alanina: Jest to również nieistotny aminokwas. Dostawa Beta alanina prowadzi do opóźnienia zmęczenia mięśni. Wiele łączy Beta alanina szczególnie z typowym „mrowieniem” po spożyciu. Typowa dawka to 3000 mg.

byczy: Jest to również nieistotny aminokwas. byczy jest uważany za „wszechstronny”, ponieważ promuje czujność, przyspiesza spalanie tłuszczu, zwiększa sprawność umysłową i ma działanie przeciwutleniające. Przy 1000 mg dawka jest również dobra, ponieważ zwykle zaleca się spożycie 1000 - 3000 mg.

N-acetyloL-tyrozyna: L-tyrozyna jest również ponownie nieistotnym aminokwasem. L-tyrozyna tworzy wstępną fazę dopaminy, która ma działanie poprawiające nastrój. Ogólnie powinien tyrozynowej Zmniejsz stres i zwiększ czujność i koncentrację. N-acetylotyrozyna znowu jest acetylowaną formą L-tyrozyna. Zapewnia znacznie szybsze wchłanianie i lepszą biodostępność L-tyrozyna.

Łącznie jest 1000 mg, z czego 800 mg jest ponownie dostępne L-tyrozyna. Również tutaj OS Nutrition wykonał dobrą robotę, jako wspólne zalecenia dotyczące dawkowania N-acetyluL-tyrozyna od 300 mg do 1500 mg.

Esencja z zielonej herbaty: Mówi się, że ekstrakt z zielonej herbaty ma właściwości przeciwzapalne, a także obniża ciśnienie krwi i wspomaga zdrowie serca. Powinno się również rozpocząć nieco zwiększone spalanie tłuszczu. Dlatego ekstrakt z zielonej herbaty jest składnikiem prawie wszystkich popularnych spalaczy tłuszczu. Łącznie jest 250 mg, z czego 20 mg jest obecne Kofeina. Zalecenia dotyczące dawkowania wynoszą od 250 do 500 mg. Więc kciuki w górę też tutaj.

Kofeina: Kofeina zwiększa wydolność fizyczną, poprawia nastrój i zwiększa motywację. Przy 250 mg dawka jest raczej przeciętna, jak można znaleźć w wielu dawkach przypominających UE.

Ekstrakt z pestek winogron: Ekstrakt z pestek winogron działa przede wszystkim jako przeciwutleniacz. Zalecenia dotyczące dawkowania są różne, często około 1-2 mg na kilogram masy ciała. Dawka tutaj wynosi 200 mg.

Ekstrakt z żeń-szenia Panax: Najbardziej znanym efektem jest poprawa sprawności umysłowej. Żeń-szeń koreański (Panax ginseng) znany jest również jako żeń-szeń azjatycki. Zalecana dawka to 1000 mg. Zawiera tylko 80 mg.

Składniki wniosku:

OS Nutrition opiera się w szczególności na „klasycznych” składnikach, które można już znaleźć w wielu boosterach. Dawki są w dużej mierze dostosowane do zwykłych zaleceń dotyczących dawkowania.

Projekt opakowania: OS Nutrition boga puls

Czarny i prosty, tak można podsumować projekt. Nazwę producenta, nazwę produktu oraz smak znajdziemy na froncie białymi literami na czarnym tle. Z tyłu znajduje się tabela ze składnikami i dawkami. Dodatkowo zalecenie spożycia, spis składników oraz informacje o spożyciu. Wszystko jest bardzo wzorowe i łatwe do odczytania.

Smak i rozpuszczalność: bez pozostałości i przyjemnie i owocowo!

God Pulse jest dostępny w 6 smakach, są to:

• Cola
• Czerwone owoce
• Mango
• Malina
• arbuz
• Owoce egzotyczne

Przetestowaliśmy również wariant o smaku czerwonych owoców. Zalecana dawka to 1 miarka (15 gramów). Zalecana ilość płynu to 200 ml.

Po wstrząśnięciu proszek rozpuszcza się prawie całkowicie bez pozostawiania śladów.

Pod względem zapachu gotowy napój przypomina czerwoną kaszę i jest to również najlepszy sposób na opisanie smaku. Ładne i owocowe z całą gamą czerwonych owoców i niezbyt słodkie.

Geschmack
rozpuszczalność

Efekt: puls boga odżywiania systemu operacyjnego

Po pierwsze: żaden wzmacniacz nie działa tak samo dla wszystkich konsumentów, więc raporty o efektach są zawsze raportami subiektywnych doświadczeń. Puls boga był testowany kilka razy przez dwóch członków zespołu; odczucia były podobne w obu. Test przeprowadzono za pomocą miarki.

🤓 czujność i energia (7/10)

Po około 20-30 minutach zauważysz wzrost poziomu energii i czujności. Wzmacniacz nie „kopie” nagle, a energia stale rośnie. To Beta alanina powoduje lekkie mrowienie na twarzy.

🤯 Skup się i jedź (5/10)

Tutaj puls boga nie nadąża za najwyższą ligą. Można tu zaświadczyć zdrową przeciętność skupienia. Biorąc pod uwagę składniki, nie jest to zaskakujące, ponieważ wciąż brakuje kilku składników, aby wygenerować przysłowiową wizję tunelu.

💪 Pompa i unaczynienie (6/10)

Tutaj też trzeba powiedzieć, że puls bogów nie może grać na samej górze. Pompy poruszają się na średnim i stałym poziomie. Nie można się tu spodziewać pompy rozrywającej żyły.

😈 Wydajność i zmęczenie (6/10)

Wyniki na siłowni są solidne lub dobre. Oczywiście nie można tego porównać z hardcorowym dopalaczem, ale boski puls jest dobrą wartością dla „danego kierowcy”.

☠️ Koniec działania i skutki uboczne (8/10)

Efekty utrzymują się około 2 godzin i nie widać żadnych skutków ubocznych.

Stosunek ceny do wydajności: pomocnik

Przy 30 euro za 20 porcji booster znajduje się w środku przedziału cenowego. Daje to cenę około 1,50 € za porcję.

Ogólny wniosek

Puls boga nie wyróżnia się szczególnie w żadnej kategorii, ale nie ma żadnych poważnych słabości. Ten booster powinien szczególnie spodobać się nowicjuszom i początkującym. Jeśli jednak jesteś już bardziej doświadczonym użytkownikiem boostera, raczej polecamy inny produkt, ponieważ boski puls będzie wtedy dla Ciebie trochę za słaby. Jednak boski puls idealnie nadaje się do tego, aby go nieco „podrasować”, np. 1 lub 2 składnikami na skupienie lub pompę.

* Reklama / reklama

OS Nutrition - Gods Pulse

  • 250mg Kofeina aby zwiększyć wydajność
  • 1000mg N-acetylotyrozyna aby zwiększyć skupienie
  • 4000 mg to przyzwoita pompa
Na pierwszy rzut oka...
6.4
Nasza ocena
DOBRY
  • Smaczny smak
  • Brak niepożądanych skutków ubocznych
  • Dobra średnia we wszystkich kategoriach
BAD
  • Nie wyróżnia się w żadnej kategorii
Czujność i energia7
Skup się i jedź5
Pompa i unaczynienie6
Wydajność i zmęczenie6
Efekty i skutki uboczne8

Podobne produkty

Przycisk Powrót do góry