Wzmacniacz HardcoreRecenzje produktuRecenzje produktu

APS Mesomorph V4 w teście

TEST: Mesomorph V4 od APS Nutrition - nowa formuła z ekstraktem z geranium (co się za tym kryje, DMAA?)

Historia Mesomorph Booster od APS to naprawdę prawie niekończąca się historia, naznaczona wieloma wzlotami i upadkami. Podczas gdy oryginalna wersja jest nadal DMAA zawarte, zmieniło się to ze względu na coraz bardziej restrykcyjną sytuację prawną z innymi wersjami, które mniej lub bardziej rozczarowały zagorzałych, hardkorowych użytkowników boosterów. Ponadto pojawiły się liczne duplikaty i podróbki boostera, które wyjątkowo nadszarpnęły reputację oryginalnego SOA Mesomorph. Więc teraz oryginalny APS Mesomorph wchodzi do czwartej rundy i wyraźnie reklamuje się hasłem „Fueled by Geranium Exctract” - nic innego jak DMAA więc. Powrót do korzeni. Jesteśmy ciekawi, czy najnowsza wersja firmy APS może oprzeć się na sukcesie, a przede wszystkim na donośnym efekcie wersji oryginalnej.

Zdjęcie puszki APS Nutrition Mesomorph V4

* Reklama / reklama

APS Nutrition - Mesomorph V4

 • Zwiększa skupienie i działa euforycznie
 • Zwiększa połączenie umysł-mięśnie
 • Brak awarii i poważnych skutków ubocznych

Składniki: Co zawiera Mesomorph V4?

Podobnie jak w przypadku poprzednich wersji Mesomorph, V4 zawiera zastrzeżoną mieszankę lub trzy z nich, podzielone na formułę „Synthenox-Carnosine / Nitric Oxide Complex”, „Mesowell-Cell Volumizing ATP Matrix” i jedną dla Stim - Najbardziej interesująca macierz Junkie, „Macierz pobudzająca zasilana neuromorficznie”.

Wielkość porcji to 1 miarka lub obfite 15,5 grama, z czego około 12 grama to składniki aktywne. Zawiera łącznie 9 porcji.

Kompleks synthenox-karnozyna / tlenek azotu: 6500 mg

Beta Alanina: Aminokwas jest dobrze znanym składnikiem wielu boosterów. Zmniejsza wartość PH w mięśniach, a tym samym opóźnia zmęczenie mięśni. W tym samym czasie troszczy się Beta Alanin również dla typowego „mrowienia”. Dawka tutaj wynosi 4000 mg, a zatem jest wyższa od powszechniejszego 3200 mg. Jednak wszystkie inne dawki nie są wskazane.

L-Cytrulina Jabłczan DL 2: 1: L-cytruliny jest nieistotnym aminokwasem. Zwiększa poziom argininy, a tym samym produkcję tlenku azotu. Popularne unaczynienie wynika z lepszego krążenia krwi. Ponadto poprawia się dostarczanie składników odżywczych do mięśni oraz przyspieszone jest usuwanie mleczanu.

Alfa ketoglutaran argininy 2:1: arginina-Alfa-ketoglutaran (AAKG) jest wysoce biodostępną formą arginina. arginina z kolei jest niezbędnym materiałem wyjściowym do tworzenia tlenku azotu i rozszerza naczynia krwionośne, poprawia krążenie krwi i zwiększa dostarczanie substancji odżywczych do organizmu - w skrócie: pompa

Matryca ATP zwiększająca objętość komórek Mesowell: 4500 mg

Jabłczan Kreatyny: Mówi się, że połączenie z kwasem jabłkowym poprawia biodostępność kreatyny. Kreatyna to jeden z najlepiej przebadanych suplementów. Pomaga organizmowi w ponownej syntezie nowego ATP (adenozynotrójfosforanu). ATP to uniwersalny nośnik energii naszych komórek.

L-Tauryna: Aminokwas byczy - znany z różnych napojów energetyzujących - jest w pewnym sensie „wszechstronny”. Odpędza zmęczenie, wspomaga budowę mięśni, przyspiesza spalanie tłuszczu i zwiększa sprawność poznawczą.

Azotan kreatyny: Kreatyna Azotan to forma kreatyny, z którą związana jest również cząsteczka azotanu. W szczególności mogą z tego skorzystać osoby, które nie odpowiadają Kreatyna Formularz świadczenia. Poza tym ma lepszą biodostępność niż Kreatyna monohydrat.

Kwas askorbinowy 300mg 500%: Kwas askorbinowy lub po prostu Witamina C. Chroni to przed stresem oksydacyjnym i wspiera układ odpornościowy.

O-fosforan kreatynolu: Ponownie, jest to szczególna forma Kreatyna o lepszej biodostępności

Siarczan Agmantyny: Jako metaboliczny produkt uboczny aminokwasu arginina. arginina jednak zwiększa produkcję tlenku azotu wielokrotnie bardziej niż arginina a tym samym wspomaga przepływ krwi w mięśniach. Znowu chodzi o jedno: masywne pompy

Neuromorph-Neuro Energized Stymulant Matrix: 1860 mg

Glukuronolakton: Glukuronolakton jest węglowodanem będącym częścią tkanki łącznej wielu zwierząt oraz włókien roślinnych i śluzu. Mówi się, że glukuronolakton ma właściwości poprawiające wydajność.

Bezwodna metyloksantyna: Działa podobnie do Kofeina. Ponadto metyloksantyny są stosowane w szczególności do leczenia astmy i mają działanie rozszerzające oskrzela.

2-Amusedoheptane HCI: Znany pod nazwą DMHA. Oto pierwszy składnik, na który czekali narkomani stymulacji. DMHA powoduje uwalnianie noradrenaliny i dopaminy. Efektem tego jest zmniejszenie odczuwania bólu, większa chęć do wykonania i lekka euforia.

Ekstrakt z geranium (łodyga i liście): W tym miejscu do gry wkracza prawdziwy „główny aktor”. Ekstrakt z geranium lub też DMAA. Sposób działania jest podobny do tego z DMHA, tylko silniejszy.

Teobromina: Struktura molekularna teobrominy jest zasadniczo taka sama jak w przypadku Kofeina, ale wygląda trochę słabiej. Teobromina zwiększa wydolność fizyczną i psychiczną, działa poprawiająco na nastrój i charakteryzuje się długotrwałym działaniem.

Naringin (owoc): Naringin (odpowiada za gorzki smak grejpfruta) jest również uważany za doskonały substrat synergii Kofeina i znacznie zwiększa jego biodostępność.

Ekstrakt Quebracho Blanco (kora): Kora drzewa quebracho staje się johimbina wygrała. Znany jest przede wszystkim ze swojego działanie zwiększające potencję. Ponadto ma johimbina także jeden efekt motywacyjny i zwiększający popęd i służy do utraty tłuszczu.

Składniki wniosku:

Składniki brzmią obiecująco i są przynajmniej częściowo (takie jak glukuronolakton lub bezwodny metyloksantyna) rzadko spotykane w innych boosterach, niestety dawki nie są rozpoznawalne i są maskowane przez trzy zastrzeżone mieszanki. Dodanie różnych rodzajów kreatyny lub Kreatyna ogólnie rzecz biorąc, nie uważamy boostera za bardzo przydatny, ponieważ Kreatyna należy przyjmować nieprzerwanie przez dłuższy czas w dawce co najmniej 3 gramy. Szczególnie ucieszył nas dodatek ekstraktu z geranium aka DMAA.

APS Nutrition Mesomorph V4 - projekt opakowania

Podobnie jak w przypadku poprzedników, puszka występuje w kolorze białym lub w wersji transparentnej (w zależności od gustu). Cała konstrukcja jest raczej „kliniczna”, a nie żartobliwa. Na wieczku wyraźnie widnieje naklejka z napisem „Fueled by Geranium Extract”. Dopasowane arkusze są pokazane na środku naklejki. Reszta projektu jest w kolorach białym, czerwonym i niebieskim. Pod napisem monomorfa kryje się również prośba „Uwolnij swój prawdziwy potencjał genetyczny” – aluzja do mezomorficznego typu sylwetki?

Na odwrocie znajduje się kilka akapitów na temat spożycia i dlaczego Mesomorph Booster jest tak skuteczny (dotyczy to również dawkowania Beta Alanin Odebrane). Zalecany jest również „okres wyłączenia”. Całość nadaje również boosterowi dość klinicznego „dotyku” wspomnianego powyżej.

Smak i rozpuszczalność

Typowo dla ASP Mesomorph jest dostępny w wielu różnych smakach, są to:

 • Cukierki z zielonego jabłka
 • Karnawałowy wata cukrowa
 • Śnieżny Rożek
 • Winogrono
 • Rocket pop
 • Ananas
 • Arbuz
 • Tutti-frutti
 • Różowa Lemoniada
 • Tropical Poncz

W szczególności typowe amerykańskie smaki, takie jak Snow Cone i Rocket Pop, wcześnie znalazły swoich fanów.

Przetestowaliśmy również wariant Rocket Pop. Zalecana dawka to 1 miarka (15,5 grama). Zalecana ilość płynu to 8 - 10 OZ, czyli ok. 235 ml - 295 ml, całość zabraliśmy z ok. 400 ml wody. „Początkujący” muszą zacząć od ½ miarki (co zabawne jest to uzasadnione obecnością beta-alaniny 😊)

Po wstrząśnięciu woda zmienia kolor na niebiesko-fioletowy, a na dnie wytrząsarki pozostaje trochę białego proszku. Rozpuszczalność mogłaby być lepsza.

Pod względem smaku jednak booster wie, jak przekonać. Typowo amerykański sztuczny i słodki, ale nie w negatywnym kontekście. Słowo kluczowe: lody rakietowe. Każdy, kto zna te lody, dokładnie wie, jak sklasyfikować booster. Dopiero na finiszu wyczuwalna jest bardzo lekka goryczka, spowodowana dużą ilością stymulantów.

Geschmack
rozpuszczalność

Wpływ APS Nutrition Mesomorph V4

Po pierwsze: żaden wzmacniacz nie działa tak samo dla wszystkich konsumentów, więc raporty o efektach są zawsze raportami subiektywnych doświadczeń. APS Mesomorph był wielokrotnie testowany przez dwóch członków zespołu; odczucia były podobne w obu. Zacząłeś od razu z całą miarką (15.5 g). W końcu jest to portal testowy z pełnym zakresem 😊

🤓 czujność i energia (8/10)

Zaleca się przyjmować 30-40 minut przed treningiem. Możemy to podpisać w ten sposób. W porównaniu z innymi boosterami energia staje się zauważalna dość późno i powoli się buduje. Szczyt poziomu energii osiąga się po około 60 minutach.

Dla wszystkich miłośników Beta alanina: Można wyczuć uczucie mrowienia.

🤯 Skup się i jedź (7/10)

Skupienie i euforia są ponadprzeciętne. Ale nie powinieneś spodziewać się tutaj wizji tunelowej. Booster zdecydowanie poprawia nastrój.

💪 Pompa i unaczynienie (6/10)

Pompy można określić jako średnie. Żadne wyraźne unaczynienie nie jest zauważalne, ale masz dobre połączenie między umysłem a mięśniami, dzięki czemu możesz łatwo kontrolować i uderzać w docelowe mięśnie.

😈 Wydajność i zmęczenie (8/10)

Wyniki na siłowni są nieco powyżej średniej i na dobrym poziomie. Nie ryzykujesz całkowitego przewrócenia się. Po prostu fajnie jest ciężko trenować i być na wyższym poziomie niż zwykle.

☠️ Koniec działania i skutki uboczne (9/10)

W sumie po około 3 - 3,5 godzinach od zażycia boostera działanie boostera słabnie, ale nie nagle i nagle, tylko ładnie się kończy. Nie zauważyliśmy żadnych skutków ubocznych, jedynie zasypianie było nieco trudniejsze niż zwykle po wieczornych treningach, ale było to całkiem możliwe. Nie ma porównania z jakimś innym wzmacniaczem, który nie pozwala spać przez całą noc.

Stosunek ceny do wydajności: Nieco droższy niż średnia

Cena 44,95 € za 25 porcji (przy pełnej wielkości porcji) odpowiada cenie porcji około 1,80 €. To stawia nowego mezomorfa w nieco wyższym przedziale cenowym. Należy jednak zauważyć, że porcja jest dość obfita i wynosi 15,5 grama na miarkę (z czego około 12,9 grama składników aktywnych).

Ogólny wniosek

Mesomorph V4 to ulepszenie poprzedniej wersji. Nie zbliża się jednak do hardcorowego efektu pierwszej wersji. Tym, którzy tego chcą, dobrze zaserwuje testowany niedawno Rage XXX firmy Centurion Labz. Dla wszystkich tych, którzy szukają boostera, który pięknie i stale rozwija swoje działanie, a także ma niewiele skutków ubocznych, Mesomorph V4 jest dobrym wyborem. Nie wydaje się to absolutnym boosterem stymulantów, ćwiczący z doświadczeniem boosterowym mogą go spożywać kilka razy w tygodniu (oczywiście oficjalnie odradzamy zbyt częste spożywanie boosterów z takimi stymulantami).

Zdjęcie puszki APS Nutrition Mesomorph V4

* Reklama / reklama

APS Nutrition - Mesomorph V4

 • Zwiększa skupienie i działa euforycznie
 • Zwiększa połączenie umysł-mięśnie
 • Brak awarii i poważnych skutków ubocznych
Na pierwszy rzut oka...
7.6
Nasza ocena
DOBRY
 • Niezły poziom energii, bez „nadsterowności”
 • Brak niepożądanych skutków ubocznych
 • Smaczny smak
BAD
 • Pompa i unaczynienie mogłyby być lepsze
 • Każdy, kto spodziewa się „efektu hardkorowego”, takiego jak Rage XXX, będzie rozczarowany
Czujność i energia8
Skup się i jedź7
Pompa i unaczynienie6
Wydajność i zmęczenie8
Efekty i skutki uboczne9

Podobne produkty

Możesz być zainteresowany
Zamknąć
Przycisk Powrót do góry