Wzmacniacz HardcoreRecenzje produktu

Core Labs X - Bomba azotowa wystawiona na próbę

Recenzja: Bomba azotowa Core Labs X – Co może zrobić następca Hyper Power?

Dzięki najnowszemu boosterowi o obiecującej nazwie „Nitric Bomb”, Core Labs X ponownie dostarcza produkt dla prawdziwych fanów twardych stymulantów. Core Labs X wywołał już niemałą sensację „Hyper Power” i nasuwa się nam pytanie, czy ten booster też umie przekonywać.

Oprócz producenta Core Labs X, który oznacza innowacyjne i mocne produkty na scenie sportów siłowych, pierwsze spojrzenie na etykietę sprawia, że ​​chcesz więcej lub następną sesję treningową. W szczególności połączenie 350 mg Kofeina120 mg DMHA i 50 mg DMAA w połączeniu z innymi (twardymi) stymulantami, których głównym celem jest spalanie tłuszczu, generowanie energii, nastroju i skupienia, czyta się bardzo obiecująco.

Core Labs X Wzmacniacz bomby azotowej
Składniki bomby azotowej Core Labs X
Zdjęcie bomby azotowej Core Labs X

* Reklama / reklama

Core Labs X — Bomba azotowa

 • Wzmacniacz Highstim z DMAA i DMHA
 • Ogromne skupienie i niezwykle poprawiające nastrój
 • Wysoki poziom energii przez 2 do 3 godzin

Co obejmuje: składniki i dawki

Ilość w porcji (1 miarka / 8,5g)
Witamina C350 mg
Witamina D310 mg
Witamina B350 mg
Witamina B65 mg
Magnez Węglan50 mg
Beta Alanina3000 mg
L-Cytrulina2000 mg
Chlorowodorek kreatyny500 mg
N-acetylotyrozyna500 mg
Tauryna500 mg
Acetylo-L-karnityna350 mg
Kofeina bezwodna350 mg
DMHA120 mg
DMAA50 mg
Zielona Herbata 98%50 mg
Synefryna HCL 50 mg
Hordenina HCL50 mg
Wyciąg z pestek winogron20 mg
L-teanina20 mg
Metyl Synefryna HCL10 mg
Wyciąg Pieprz czarny10 mg
HCL N-metylotyraminy5 mg
Naringenin5 mg
Johimbina HCL2,5 mg

Następujące składniki są zawarte w bombie azotowej Core Labs X:

Oprócz 5 witamin i minerałów w bombie azotowej znajduje się łącznie 19 innych składników aktywnych. Wielkość porcji to 1 miarka lub 10 gramów i zawiera łącznie 30 porcji.

O poszczególnych składnikach i ich odpowiednich dawkach:

Witamina C: Pomaga utrzymać wydajność treningową. Tutaj zawarliśmy 350 mg.

Witamina D3: Zapewnia zdrową obronę immunologiczną oraz dostarcza kościom i mięśniom niezbędną ilość potasu. Zawiera 10 mg.

Witamina B3 (Niacyna): Witamina B3, często również jako Niacyna tzw, przeciwdziała zmęczeniu i zmęczeniu mięśni. Osoby szczególnie wrażliwe na Niacyna zareaguj, prawdopodobnie poznasz tzw.Niacyna-Spłukać ". Rozszerzenie naczyń krwionośnych prowadzi do zaczerwienienia skóry i uczucia gorąca, ale nie jest to niebezpieczne. Zawiera 50 mg.

Witamina B6 (pirydoksyna): Witamina B6 bierze udział w wielu procesach metabolicznych w organizmie, zwłaszcza w metabolizmie aminokwasów, a tym samym pośrednio w procesach budowy mięśni. Zawiera 5 mg.

Magnez: Szczególnie osoby aktywne fizycznie mają większe zapotrzebowanie na magnez, jeden z najważniejszych składników mineralnych, ponieważ każda komórka w organizmie odpowiada za ich metabolizm energetyczny Magnez jest poinstruowany. Działa też Magnez Przeciwdziałaj skurczom mięśni. Zawiera 50 mg.

Zawarte w nim witaminy i minerały są miłym dodatkiem, ale naszych czytelników interesują oczywiście przede wszystkim następujące składniki, które składają się na wzmacniacz treningu:

Beta Alanin: Beta Alanin jest aminokwasem nieistotnym, co oznacza, że ​​organizm może go sam wyprodukować. Beta Alanin opóźnia zmęczenie mięśni, a tym samym może zintensyfikować jednostki treningowe. To musi być zrobione Beta Alanin jednak być dostarczane w perspektywie długoterminowej. Często towarzyszy mu spożycie Beta alanina jest typowym „mrowieniem”. Spoiler: Nie mogliśmy tego tutaj ustalić. Zazwyczaj stosowana dawka to 3000 mg.

L-cytruliny: Jest to również nieistotny aminokwas. L-cytruliny jest prawdopodobnie najczęściej stosowanym składnikiem w boosterach treningowych i zapewnia zwiększoną produkcję tlenku azotu w organizmie, poprawiając tym samym krążenie krwi i ostatecznie popularną pompę. Zawarte tutaj 2000 mg są nieco za małe, naszym zdaniem podwójna ilość byłaby odpowiednia.

Kreatyna HCL: Jest to forma kreatyny o najlepszej rozpuszczalności. Osiąga się to poprzez połączenie grupy chlorowodorkowej (HCL). Powoduje to wyższą biodostępność i lepsze wchłanianie w porównaniu z Kreatyna- Monohydrat. Przy 1000 mg dawka jest zdecydowanie wystarczająca, ponieważ dawki są znacznie niższe niż przy Kreatyna- Monohydrat jest potrzebny do tego samego efektu.

N-acetylotyrozyna: Acetylowana forma L-tyrozyna zapewnia lepszą wchłanialność i biodostępność. tyrozynowej jest potrzebna do produkcji np. dopaminy, adrenaliny i noradrenaliny.

Skutkuje to wzrostem koncentracji i motywacji oraz przeciwdziałaniem zmęczeniu. Zawiera dobre 500 mg.

byczy: Jest to również aminokwas nieistotny, który znany jest głównie z różnych napojów energetyzujących. byczy działa na wiele sposobów i zwiększa sprawność umysłową, przyspiesza spalanie tłuszczu, działa pobudzająco i ma działanie przeciwutleniające. Zwykłe zalecenia dotyczące spożycia to 1000-3000 mg. Zawiera 500 mg.

Acetylo-L-karnityna: Jest to ester aminokwasu L-karnityny. Używany jako bardzo silny środek nootropowy Acetylo-L-karnityna, lub w skrócie ALCAR, często używany w boosterach mózgu. Zalecenia dotyczące dawkowania są różne, ale często mieszczą się w zakresie od 1000 mg do 3000 mg, a czasem nawet więcej (z powolnym wzrostem). Oto 350 mg.

(Bezwodny) Kofeina: Pod bezwodną kofeiną w proszku (bezwodna kofeina) staje się najczystszą formą Kofeina rozumiane w jakości farmaceutycznej. Zwykła dawka dla (hardcore) boosterów wynosi 350 mg.

DMHA: Jako następca DMAA wykazuje podobieństwa strukturalne i prawdopodobnie spotkał się ze wszystkimi hardcorowymi boosterami więcej niż raz. Składnik zapewnia wzrost energii i motywacji oraz ostre jak brzytwa skupienie. Obniża również tolerancję na ból i pozwala trenować jeszcze ciężej. Przy 120 mg dawka mieści się w górnym zakresie.

DMAA: Matka hardkorowych stymulantów i porównywalna w działaniu z substancją jej następcy DMHA, tylko trudniej. W związku z tym uwzględniono tutaj „tylko” 50 mg, co jest jednak dla DMAA reprezentuje dobrą dawkę.

Zielona herbata 98%: Tutaj na pierwszy plan wysuwają się aspekty prozdrowotne, takie jak działanie przeciwzapalne i obniżające ciśnienie krwi. Ale zielonej herbacie przypisuje się również nieco zwiększone spalanie tłuszczu. Jako naturalne źródło Teanina przeciwdziała również skutkom ubocznym Kofeina odwrotny. Zalecenia dotyczące dawkowania wynoszą od 250 do 500 mg. Zawiera tylko 50 mg.

HCL synefryny: Chemicznie alkaloid pozyskiwany z gorzkiej pomarańczy jest blisko spokrewniony z efedryną i dlatego ma podobne działanie. Synefryna przyspiesza spalanie tłuszczu i hamuje apetyt. Synefryna poprawia również krążenie krwi i wyostrza koncentrację. Przy 50 mg jest to bardzo dobra dawka.

Horda HCL: Oprócz zastosowania w spalaczach tłuszczu Horda często stosowany również w boosterach mózgu, ponieważ działa pobudzająco na centralny układ nerwowy. Więc wyostrza spożycie Horda poprawia skupienie, poprawia koncentrację i zwiększa ogólną sprawność poznawczą. Zazwyczaj stosowana dawka to 50 mg.

Ekstrakt z grejpfruta: Ekstrakt z pestek winogron działa przede wszystkim jako przeciwutleniacz. Zawiera 20 mg.

L-teanina: Teanina ma działanie nootropowe i dlatego jest często stosowany w boosterach mózgu. Działa uspokajająco, redukując stres i wyostrzając koncentrację. Jak już napisano powyżej, występuje Teanina również skutki uboczne Kofeina odwrotny. Jednak 20 mg to bardzo mała dawka.

Chlorowodorek metylu synefryny: Jest to substancja podobna do efedryny, lepiej znana jako oksylofryna. Jest to lek z grupy sympatykomimetycznej stosowany w leczeniu niskiego ciśnienia krwi. Zawiera 10 mg, czyli znacznie mniej niż zaleca się dorosłym pacjentom, ale trzeba powiedzieć, że w tych przypadkach jest obecny lek.

Wyciąg Pieprz czarny: Ekstrakt z pieprzu czarnego zwiększa biodostępność pozostałych składników aktywnych. 10 mg to bardzo dobra dawka.

HCL N-metylotyraminy: N-metylotyramina to związek chemiczny z grupy fenyloetyloamin. Składnik jest więc nieco podobny Horda lub synefryna. Jednak zawiera tylko 5 mg.

Naringenin lub Naringin: Naringin Z jednej strony działa antyoksydacyjnie, z drugiej działa również jako doskonały substrat synergii Kofeina i zwiększa jego biodostępność. Zawiera 5 mg, bardzo niską dawkę.

Ważne: każdy, kto regularnie przyjmuje leki, powinien: Naringin nie zażywaj go bez konsultacji z lekarzem (a zatem nie jedz grejpfruta). Składnik zapewnia nasilenie działania (i skutków ubocznych) niektórych leków.

johimbina HCL: Pozyskiwany z kory afrykańskiego drzewa johimby, składnik ten jest zarówno wzmacniaczem seksualnym, jak i bardzo skutecznym spalaczem tłuszczu. Tutaj również dawka 2,5 mg jest zwykle niższa.

Składniki wniosku:

Core Labs X ponownie zapakował wiele składników do swojego boostera i najwyraźniej nie oszczędził też na hardcorowych stymulacjach. Nawet w przypadku niedodawkowania niektórych składników liczymy na synergiczne działanie substancji. Można się tu wiele spodziewać, zwłaszcza jeśli chodzi o poziom energii i skupienie.

Nasze wrażenia z projektu opakowania bomby azotowej Core Labs X

Projekt jest zatem stosunkowo mało spektakularny. Etykiety ostrzegawcze (Produkt o wysokiej stymulacji, Przedtreningówka dla zaawansowanych użytkowników, Ostrzeżenie: Bardzo mocny, Tylko dla zaawansowanych) oraz obietnice (Ekstremalna energia, Intensywne skupienie, Szybka moc i wydajność) mogą przyciągnąć więcej uwagi. Poza tym projekt jest głównie czarny, naszkicowany napis i smak znajdują się z przodu, poszczególne składniki, instrukcje dotyczące spożycia, inne ostrzeżenia, pieczęć GMP (Good Manufacturing Practice) i napis „Made in USA” znajdują się z tyłu ”. Wszystko po angielsku.

Smak i rozpuszczalność bomby azotowej Core Labs X

Booster dostępny jest w dwóch smakach - „Fruit Punch” i „Strawberry Watermelon”. Próbowaliśmy tylko „poncz owocowy”. Jedną miarkę (1 miarkę) należy rozpuścić w 8–10 uncji wody (= 235–295 ml). Pierwsze wrażenie po wstrząśnięciu: proszek dobrze się rozpuszcza i nie pozostawia śladów na dnie shakera. Podczas potrząsania tworzy się dużo piany, ale szybko się ona ponownie zapada. Smak - no cóż, akceptowalny. Ponieważ tylko 14,5 g porcji (2 g) składa się ze składników smakowych, takich jak maltodekstryna, kwas cytrynowy itp., Nie należy spodziewać się kulinarnych doznań. Dominujący smak jest „gorzki” ze względu na wysoką zawartość cytruliny. Aromat ponczu owocowego wyczuwalny jest tylko na finiszu. Słodziki są wyraźnie niewystarczająco używane, ale nie jest to dużo lepsze w przypadku innych wzmacniaczy. Biorąc pod uwagę proporcje dawkowania, smak jest w porządku.

Geschmack
rozpuszczalność

Jak działa bomba azotowa Core Labs X?

Po pierwsze: żaden wzmacniacz nie działa tak samo dla wszystkich konsumentów, więc raporty o efektach są zawsze raportami subiektywnych doświadczeń. Bomba azotowa była wielokrotnie testowana przez dwóch członków zespołu; odczucia były podobne w obu. Test przeprowadzono za pomocą miarki.

🤓 czujność i energia (9/10)

Zdecydowanie jedna z mocnych stron boostera. Zdecydowanie możemy podkreślić pierwszą obietnicę „Extreme Energy” na opakowaniu. Około 15 minut po spożyciu zauważalny jest wzrost poziomu energii. Przez około 2 do 3 godzin poziom energii pozostaje na najwyższym poziomie, w połączeniu z absolutnym „highem”, czyli efektem poprawiającym nastrój.

🤯 Skup się i jedź (10/10)

To tutaj booster pokazuje swoją pełną moc. Druga obietnica, „Intensywne skupienie”, jest również całkowicie prawdziwa. Nasza rekomendacja: załóż słuchawki, rozpocznij treningową muzykę i trenuj. Nacisk na szkolenie jest wtedy ogromny.

💪 Pompa i unaczynienie (5/10)

Niestety booster rozczarowuje w tym punkcie. Jednak już samo spojrzenie na etykietę dało pomysł, że nie należy się tu spodziewać dobrej pompy. Oczywiście ogromny poziom energii i związany z nim ciężki trening pomogą Ci zbudować pompę, ale poza tym booster nie zapewnia tutaj dużego wsparcia.

😈 Wydajność i zmęczenie (9/10)

Pod względem wydajności wzmacniacz ponownie nadrabia grunt i może ponownie przekonać. Tutaj również ponadprzeciętna wydajność przez cały czas trwania treningu. Absolutnie możesz osiągnąć maksimum tutaj, a także trochę poza tym.

☠️ Koniec działania i skutki uboczne (7/10)

Koniec efektu nie nadchodzi nagle, ale powoli zapowiada się. Ze względu na składniki aktywne skutki uboczne są ograniczone. Przez cały trening będziesz odczuwać dość silne pragnienie i będziesz po treningu dość wyczerpany, ze względu na absolutny haj podczas treningu. Tłumienie uczucia głodu było umiarkowane, jedzenie po treningu było całkiem możliwe.

Stosunek jakości do ceny: Core Labs X Bomba azotowa

Przy 44,95 euro za 30 porcji booster znajduje się w środku przedziału cenowego dla hardcorowych boosterów. Daje to cenę około 1,50 euro za porcję.

Ogólny wniosek

Wraz z Bombą Azotową, Core Labs X wprowadził na rynek hardcorowy booster, który ma swoje mocne strony w obszarach energii, nastroju, wydajności i skupienia, „klasycznych” kategoriach dla hardcorowych boosterów. Jednak jeśli chodzi o pompy, trzeba iść na skróty. Każdy, kto przywiązuje do tego wagę, musi trochę „pomóc” i ułożyć je w stos.

Zdjęcie bomby azotowej Core Labs X

* Reklama / reklama

Core Labs X — Bomba azotowa

 • Wzmacniacz Highstim z DMAA i DMHA
 • Ogromne skupienie i niezwykle poprawiające nastrój
 • Wysoki poziom energii przez 2 do 3 godzin
Na pierwszy rzut oka...
8
Nasza ocena
DOBRY
 • Silny poziom energii
 • Działa niezwykle poprawiająco na nastrój
 • Ostrość jak brzytwa
 • Niskie skutki uboczne biorąc pod uwagę składniki
BAD
 • Pompy praktycznie nie istnieją
Czujność i energia9
Skup się i jedź10
Pompa i unaczynienie5
Wydajność i zmęczenie9
Efekty i skutki uboczne7

Podobne produkty

Przycisk Powrót do góry