Pre Workout BoosterRecenzje produktuRecenzje produktu

NP Nutrition - Doom wystawiony na próbę

Recenzja: NP Nutrition Doom

Po przetestowaniu czystego Pump Boostera The Future od NP Nutrition, teraz poświęcamy się wzmacniaczowi ostrości tej samej firmy o nazwie „Doom”. Firma NP Nutrition nie reklamuje wyraźnie tego wzmacniacza jako wzmacniacza przedtreningowego, ale widzi jego cel jako stos przedtreningowy, wzmacniacz do nauki lub wzmacniacz do gier.

Zdjęcie z NP Nutrition Doom

* Reklama / reklama

Odżywianie NP - Doom

 • Bardzo silny nacisk
 • Dobre połączenie między mięśniami a umysłem
 • Nadaje się również jako wzmacniacz mózgu lub gier

Co obejmuje: składniki i dawki

Ilość w porcji (1 miarka / 10g)
N-acetyloL-tyrozyna1000 mg
DMAE-Biwinian1000 mg
Alpha GPC300 mg
Rhodioli250 mg
Schisandra chinensis200 mg
Kofeina200 mg
Teobromina200 m
Bacopa monnieri (55% bakozydów)300 mg
Ekstrakt z miłorzębu dwuklapowego250 mg

Składniki NP Nutrition Doom

Uwzględniono 11 aktywnych składników, których głównym celem jest skupienie lub zdolność koncentracji i wydajność pamięci, tak jak powinno być w przypadku wzmacniacza skupienia. Wielkość porcji to 1 miarka lub 10 gramów i zawiera łącznie 30 porcji.

N-acetylotyrozyna: N-acetylotyrozyna jest acetylowaną formą L-tyrozyna i zapewnia jej lepszą przyswajalność i biodostępność. L-tyrozyna wyostrza koncentrację, zwiększa motywację i przeciwdziała zmęczeniu. Przy 1000 mg dawka mieści się w optymalnym zakresie, wspólne zalecenia dotyczące dawkowania wynoszą od 300 mg do 1500 mg.

DMAE – Dwuwinian: DMAE lub dwuwinian dimetyloaminoetanolu jest nootropowy i zwiększa stężenie neuroprzekaźnika acetylocholiny, dzięki czemu informacje mogą być lepiej przekazywane między komórkami nerwowymi. 1000 mg jest tutaj ponownie bardzo dobrze dawkowane. Zalecane dzienne spożycie wynosi od 300 mg do 2000 mg.

L-teanina: L-teanina działa uspokajająco, redukując stres, a jednocześnie wyostrza skupienie i zdolność koncentracji. We współpracy z Kofeina wpływa na klasyczne skutki uboczne Kofeina takie jak nerwowość lub przyspieszone tętno. Zawiera 400 mg, co stanowi górną granicę zaleceń dotyczących dawkowania, które wahają się od 150 mg do 400 mg.

Alpha GPC: Również Alpha GPC jest prekursorem neuroprzekaźnika acetylocholiny i ma pozytywny wpływ na wydajność pamięci. Wpływ na skupienie treningu jest szczególnie interesujący dla sportowców. Zawiera 300 mg, większość producentów zaleca spożycie 300 - 600 mg.

Różeniec górski: Ten aktywny składnik znany jest również w Niemczech pod nazwą korzeń róży. Rhodolia Rosea pomaga zredukować stres i poprawia nastrój.

Zalecane dawkowanie do dziennego spożycia wynosi od 300 mg do 700 mg. Znacznie niższe dawki, około 50 mg, mogą również zapobiegać objawom wyczerpania, chociaż dzienne spożycie jest ważne. Zawiera 250 mg.

Schisandra chinensis: Ten aktywny składnik - znany również jako chiński dzielony kosz - pomaga zmniejszyć lęk i stres oraz poprawić zdolność koncentracji. Działa też Schisandra chinensis Przeciw zmęczeniu. Mówi się, że roślina lecznicza ma również pozytywny wpływ na libido. Zalecenia dotyczące dawkowania wahają się od 500 mg do 2000 mg. Zawiera 200 mg.

Ekstrakt z Citrus aurantium: Nazywany również ekstraktem z gorzkiej pomarańczy, lepiej znany pod nazwą synefryna. Synpehrin tradycyjnie znajduje się w wielu spalaczach tłuszczu, zalecana jest dzienna dawka 30 mg Synefryny. Zawiera 500 mg ekstraktu z Citrus Aurantium, ale nie możemy powiedzieć, ile mg tego faktycznie reprezentuje synefrynę.

Kofeina: Jak w (prawie) każdym boosterze, tak i tutaj jest to dozwolone Kofeina nie brakuje. Przy 200 mg dawka mieści się w dolnym zakresie (dla boosterów).

Teobromina: Jednak tutaj jest następny Kofeina noch Teobromina wliczony w cenę. Teobromina jednak działa w porównaniu do Kofeina znacznie słabszy. Efekt jest bardziej trwały. Zawiera 200 mg.

Bacopa monnieri (55% bakozydów): Nazywana również małą ulotką lub Brahmi. Bacopa monnieri Wyciąg zapewnia funkcjonowanie istniejących synaps oraz powstawanie nowych, zapewniając tym samym optymalne funkcjonowanie mózgu. Substancja jest również popularna w boosterach mózgu, ponieważ łagodzi również stres, lęki i depresyjne nastroje.

Zwykłe zalecenia dotyczące dawkowania wynoszą od 200 mg do 300 mg na dzień, przy założeniu zawartości bakozydu od 40% do 50%. Przy 300 mg osiągnęliśmy górną granicę obecnych zaleceń, nawet przy zawartości bakozydu 55%.

Ekstrakt z miłorzębu dwuklapowego: Ginkgo Biloba zapewnia lepszy przepływ krwi do mózgu, a w efekcie optymalizację wydajności poznawczej. Ponadto Ginkgo Biloba jest w stanie obniżyć poziom kortyzolu, hormonu stresu, w organizmie.

Należy uwzględnić minimalną dawkę 100 mg, tutaj nawet bardzo dobre 250 mg jest uwzględnione.

Składniki wniosku:

Niektóre nootropy są używane w Doomie. Już tutaj na naszej stronie przedstawiliśmy Wam 10 najlepszych nootropów, z czego 4 z tych nootropów można znaleźć w tym boosterze.

Kliknij tutaj, aby uzyskać wkład nootropowy!

Projekt opakowania

Zamiast „obcej głowy”, jak w Pump Booster The Future, patrzy się wprost na hełm żołnierza z przyszłości. Powyżej widnieje srebrnymi literami słowo „Doom”. Projekt puszki jest w kolorach czarnym, czerwonym i srebrnym.

Na puszce można znaleźć zalecenia dotyczące spożycia, składniki z dawkami na porcję, listę składników, ogólne informacje o suplementach diety, słowa „Made in Germany” i adres firmy. Tutaj też wszystko jest wzorowe.

Smak i rozpuszczalność: nic dla smakoszy

Booster dostępny w trzech smakach

 • Orange
 • Malina
 • Tropikalny

Przetestowaliśmy również wersję pomarańczową, a także z Pump Booster The Future. Zalecana dawka to 1 miarka (10 gramów) 30 minut przed treningiem. Nie ma zaleceń dotyczących ilości płynu. Zdecydowaliśmy się na około 300 ml.

Po wstrząśnięciu proszek rozpuszcza się prawie całkowicie bez pozostawiania śladów.

W przeciwieństwie do Pump Booster The Future, który ma mleczny kolor, napój zmienia kolor na pomarańczowy. Tutaj również wyraźnie wyczuwalny jest pomarańczowy smak, ale z tym boosterem gorzka nuta nie jest tak wyraźna w porównaniu z The Future. Pod względem gustu Doom podoba nam się trochę lepiej niż Pump Booster tej samej firmy, ale wciąż nie ma rewelacji smakowej.

Geschmack
rozpuszczalność

Efekt zagłady NP Nutrition

Po pierwsze: żaden wzmacniacz nie działa tak samo dla wszystkich konsumentów, więc raporty o efektach są zawsze raportami subiektywnych doświadczeń. Booster był kilkakrotnie testowany przez dwóch członków zespołu; odczucia były podobne w obu. Test przeprowadzono za pomocą miarki.

🤓 czujność i energia (7.5/10)

Z 200 mg Kofeina i 200 mg Teobromina dopalacz nie jest jednym z dopalaczy, które brutalnie katapultują cię do przodu. Booster zapewnia dobry, solidny poziom energii i pozwala obudzić się nawet w męczące dni. Przez Teobromina masz również dłużej działający, ale nieco łagodniejszy poziom energii niż w przypadku pure Kofeina, Że Teanina pomaga uniknąć negatywnych skutków kofeiny.

🤯 Skup się i jedź (9/10)

To tutaj booster pokazuje swoje mocne strony. Mieszanka różnych nootropów zapewnia ostre jak brzytwa skupienie. Nie tylko na siłowni, zwłaszcza przy zadaniach bardziej wymagających poznawczo, można odczuć, że booster poprawia pamięć i wzmacnia zdolności poznawcze.

💪 Pompa i naczynia ()

Brak oceny, ponieważ nie zawiera żadnych aktywnych składników pompujących.

😈 Wydajność i zmęczenie (7/10)

Pod względem wydajności jesteś na nieco ponadprzeciętnym poziomie, co z jednej strony jest Kofeina a jego „efekt czujności” zawdzięczamy, z drugiej strony, również wyostrzonemu skupieniu i związanemu z tym lepszemu połączeniu mięśni-umysłu. W ten sposób możesz poradzić sobie ze zwykłym limitem treningowym, a także pójść trochę dalej bez nadmiernego zmęczenia.

☠️ Koniec działania i skutki uboczne (9/10)

Czas działania to około 3 - 3,5 godziny, przy czym efekt delikatnie ustępuje. Efekty kofeiny słabną nieco wcześniej, podczas gdy koncentracja jest kontynuowana. Nie znaleźliśmy żadnych skutków ubocznych.

Stosunek ceny do wydajności: niedrogi i uczciwy

Przy 34,90 euro za 30 porcji Doom jest bardzo interesujący pod względem ceny, zwłaszcza biorąc pod uwagę dużą liczbę nootropów. Trzeba jednak pamiętać, że nie zawiera żadnych aktywnych składników pompujących. Ci, którzy to cenią, oczywiście muszą nieco „ułożyć” booster, co oczywiście ma również wpływ na cenę. Booster możemy polecić bez rezerwacji do nauki lub jako booster do gier.

Ogólny wniosek

Drugi testowany przez nas booster firmy NP Nutrition robi dokładnie to, co obiecano: zapewnia krystalicznie czyste skupienie w połączeniu z solidnym lub dobrym poziomem energii. Z definicji próżno tu szukać pompek (oczywiście można też osiągnąć pewien poziom pomp poprzez dietę przed treningiem). Jeśli szukasz najlepszego wzmacniacza ostrości w uczciwym stosunku ceny do wydajności, trafiłeś we właściwe miejsce. Po prostu ułóż wybrane składniki pompy, a otrzymasz „kompletny” booster przedtreningowy, który nie pozostawia (prawie) niczego do życzenia. Możesz też uczynić to jeszcze łatwiejszym i połączyć miarkę z Dooma z miarką z The Future i mieć wszystko, czego potrzebujesz do treningu wzmacniającego.

Zdjęcie z NP Nutrition Doom

* Reklama / reklama

Odżywianie NP - Doom

 • Bardzo silny nacisk
 • Dobre połączenie między mięśniami a umysłem
 • Nadaje się również jako wzmacniacz mózgu lub gier
Na pierwszy rzut oka...
8.1
Nasza ocena
DOBRY
 • Ostrość jak brzytwa
 • Bardzo dobry stosunek ceny do wydajności
 • Nadaje się również jako wzmacniacz mózgu lub gier
BAD
 • smak można poszerzyć
Czujność i energia7.5
Skup się i jedź9
Wydajność i zmęczenie7
Efekty i skutki uboczne9

Podobne produkty

Przycisk Powrót do góry