Recenzje produktuRecenzje produktuWspomaganie pompy

NP Nutrition - Przyszłość w teście

Recenzja: NP Nutrition The Future - Dziś chodzi o jedno: pompy

W tym momencie testujemy dla Ciebie czysty booster pompy bez stymulantów, czyli booster pompy „The Future” od NP Nutrition. Booster jest reklamowany jako szczytowe osiągnięcie przedtreningowych suplementów bez stymulacji i chcemy dotrzeć do sedna tego stwierdzenia, pełnego oczekiwania na „trening obnoszący żyły” 😉

Zdjęcie z NP Nutrition The Future

* Reklama / reklama

NP Nutrition - The Future

  • Ekstremalna pompa
  • Długotrwały efekt

Co obejmuje: składniki i dawki

Ilość w porcji (1 miarka / 22g)
L-Cytrulina6000 mg
Gliceryl5000 mg
AAKG4000 mg
Azotany Argininy2000 mg
Proszek Z Korzenia Buraka1000 mg

Składniki: Odżywianie NP Przyszłość

Wymieniono tylko 5 aktywnych składników, ale mają to wszystko lub ich dawki mają to wszystko. Wielkość porcji to 1 miarka lub pełne 22 gramy i zawiera w sumie 22 porcje.

L-cytruliny: „Klasyczny” składnik pompy w prawie każdym wzmacniaczu pompy. Poprzez zwiększenie produkcji tlenku azotu w organizmie promowane jest krążenie krwi, co z kolei skutkuje wspomnianymi pompami. Z silnym 6000 mg, uwzględniono tutaj silną dawkę, która również odpowiada zalecanej dawce lub można ją znaleźć w wielu wzmacniaczach pompy.

Glicerol: Jest to alkohol wielowartościowy, który jest w stanie magazynować wodę w komórkach mięśniowych i dzięki temu zapewnia „pulchny” wygląd. Z 5000 mg znowu jest imponująca dawka.

Informacja: Ze względu na swoje właściwości fizyczne i chemiczne łatwo może dojść do zbrylania. Jednym z powodów jest niska temperatura topnienia około 18 stopni Celsjusza. Przyszłość również ma tendencję do tworzenia tych silnych skupisk.

AAKG lub L-Alfa-ketoglutaran argininy: Jest to wysoce biodostępna forma arginina. Zawiera 4000 mg AAKG. Typowe zalecenia dotyczące dawkowania dla AAKG to 3000 - 5000 mg dziennie, więc jest to również bardzo dobra dawka.

W szczególności połączenie Cytrulina i arginina jest niezwykle korzystne, ponieważ oba działają w ten sam sposób, ale z pewnym opóźnieniem. koniec arginina natychmiast powstaje tlenek azotu, Cytrulina jednak stanowi wstępny etap arginina i najpierw musi zostać przemieniony.

arginina Azotan: Jak sama nazwa wskazuje, połączone arginina Azotan dwóch aktywnych składników arginina i azotan ze sobą. Oba zwiększają produkcję tlenku azotu w organizmie na dwa różne sposoby. Dobra dawka jest również zawarta tutaj w 2000 mg.

Ekstrakt z buraków: Ponieważ ekstrakt z buraka zawiera duże ilości azotanów, stymuluje powstawanie tlenku azotu. Jak już opisano powyżej, zapewnia to rozszerzenie naczyń krwionośnych. Ekstrakt z buraka działa również jako przeciwutleniacz. 1000 mg odpowiada zwykłej dawce wzmacniacza pompy.

Składniki wniosku:

Żadnych eksperymentów - to dobry sposób na podsumowanie. NP Nutrition bazuje na dobrze znanych i skutecznych składnikach aktywnych pompujących, ale w bardzo wysokich dawkach. Osoby odpowiedzialne uważały, że to raczej trochę za dużo niż za mało

Projekt opakowania

Istota z innego świata (a może z przyszłości?) Patrzy na nas złymi, błyszczącymi żółtymi oczami. Przed „obcą twarzą” dużymi literami napisano „Przyszłość”. Na odwrocie można znaleźć zalecane spożycie, składniki na 100 gramów i na 22 gramy (tj. na porcję) oraz poniżej następujące ostrzeżenie: „Uwaga! Ten wzmacniacz pompy jest bardzo silny! Jeśli dawka jest niewystarczająca, ciśnienie krwi może spaść. Proszę nie spożywać więcej niż zalecana ilość ”Oha 😊 Oczywiście na puszce znajduje się również spis składników, ogólne informacje o suplementach diety, napis „Made in Germany” oraz adres firmy. Więc tutaj wszystko jest wzorowe ze strony deklaracji.

Smak i rozpuszczalność NP Nutrition Przyszłość

Booster dostępny w dwóch „smakach”

  • Bez smaku
  • Orange

Przetestowaliśmy również wariant pomarańczowy. Zalecana dawka to 1 miarka (22 gramy). Zalecana ilość płynu to 300 ml.

Po wstrząśnięciu proszek rozpuszcza się prawie całkowicie bez pozostawiania śladów. Gotowy napój ma mleczny kolor, a w teście zapachu wyraźnie widać pomarańczowy smak. To jest następnie kontynuowane w teście smaku, ale smakowi pomarańczy towarzyszy bardzo silna gorzka nuta - naprawdę nie jest to doświadczenie smakowe.

Geschmack
rozpuszczalność

Efekt: Odżywianie NP Przyszłość

Po pierwsze: żaden wzmacniacz nie działa tak samo dla wszystkich konsumentów, więc raporty o efektach są zawsze raportami subiektywnych doświadczeń. Booster był kilkakrotnie testowany przez dwóch członków zespołu; odczucia były podobne w obu. Test przeprowadzono za pomocą miarki.

💪 Pompa i unaczynienie (10/10)

Przyszłość faktycznie przenosi pompy na najwyższy poziom. Efekt pojawia się po około 15-20 minutach po spożyciu i odpowiednich ćwiczeniach na siłowni. Ramiona wydają się grubsze i grubsze, żyły dobrze wystają (Wskazówka: aby osiągnąć pełny efekt, należy zadbać o zapewnienie wystarczającej ilości płynów Glicerol Woda wiąże.). Nie ma tu absolutnie nic do narzekania, wręcz przeciwnie, to co obiecuje jest dostarczane. Daje to również komfort w smaku wzmacniacza 😉

😈 Wydajność i zmęczenie (6/10)

Silniejszy przepływ krwi do mięśni i związana z tym lepsza podaż składników odżywczych do mięśni sprawiają, że są one bardziej wydajne i wolniej męczą się. Oczywiście nie dzieje się to na poziomie boostera ze stymulantami, który wraz z pozostałymi składnikami ma jeszcze większe możliwości zwiększenia wydajności. Niemniej jednak zauważysz również różnicę w wydajności i zmęczeniu dzięki wzmacniaczowi pompy - szczególnie w przypadku tak silnego wzmacniacza, jak The Future.

☠️ Koniec działania i skutki uboczne (8/10)

Przy 39,95 euro za 22 porcje The Future znajduje się w górnym segmencie cenowym. Naszym zdaniem cena jest nadal uzasadniona, bo booster również zapewnia to, co obiecuje. Tutaj na pewno dostaniesz coś w zamian za swoje pieniądze.

Stosunek ceny do wydajności: pomocnik

Przy 39,95 euro za 22 porcje The Future jest wyceniany bardzo wysoko jak na czysty wzmacniacz pompy. Naszym zdaniem cena jest nadal uzasadniona, bo booster również zapewnia to, co obiecuje.

Ogólny wniosek

Pompy, pompy i jeszcze raz pompy. Naprawdę nie ma tu nic więcej do powiedzenia. Booster robi dokładnie to, co powinien: daje nam brutalną pompę, nie więcej, ale też nie mniej.

Zdjęcie z NP Nutrition The Future

* Reklama / reklama

NP Nutrition - The Future

  • Ekstremalna pompa
  • Długotrwały efekt
Na pierwszy rzut oka...
9
Nasza ocena
DOBRY
  • Dostarcza brutalną pompę
BAD
  • Geschmack
  • Dość wysoka cena
  • Ma tendencję do tworzenia grudek
Pompa i unaczynienie10
Efekty i skutki uboczne8

Podobne produkty

Przycisk Powrót do góry