Wzmacniacz HardcoreRecenzje produktuRecenzje produktu

Freedom Formulations STIM JUNKY 2.0 w teście

Recenzja: STIM JUNKY 2.0 autorstwa Freedom Formulations - naprawdę „ten hardcore”?

"STIM JUNKY" - to nie tylko nazwa, ale także przesłanie. „Każdy, kto kupuje ten booster, musi być prawdziwym narkomanem, czyli zagorzałym fanem używek o działaniu psychotropowym!”. Grupa docelowa nigdy nie była tak jednoznacznie adresowana nazwą produktu. Pytanie brzmi: czy przekaz jest prawidłowy? Czy STIM JUNKY naprawdę jest dopalaczem dla zapalonych ćpunów – czy może to mylący marketing? Przetestowaliśmy STIM JUNKY. Wynik był nieco zaskakujący.

Spojrzenie na pozostałe produkty producenta budzi duże oczekiwania, ponieważ w portfolio FreedomFormulations znajdują się boostery przedtreningowe oraz różne spalacze tłuszczu, zwłaszcza SARM (Selective Androgen Receptor Modulators), które wyraźnie zaliczają się do kategorii dopingantów. Dzięki wzmacniaczowi stymulacji „Rowdy”, FreedomFormulations ma nawet w swoim asortymencie wzmacniacz zawierający SARM. Producent określa się na swojej stronie internetowej jako „Najbardziej zaawansowana firma SARMów w branży”. W przypadku STIM JUNKY nie ma to znaczenia, ponieważ ten wzmacniacz nie zawiera żadnych modulatorów receptora androgenowego. Zamiast tego zawiera składniki DMHA 2-Amusedoheptane i DMAA 1,3-Dimetyloamylamina- i o to przede wszystkim chodzi w prawdziwych ćpunach ze wzmacniaczami stymulacji.

* Reklama / reklama

Formuły Freedom - STIM JUNKY 2.0

Co obejmuje: składniki i dawki

Ilość na porcję
L-Cytrulina6000 mg
Beta Alanina3000 mg
Tauryna1000 mg
agmatyny1000 mg
DMAE500 mg
Kofeina350 mg
L Teanina350 mg
DMHA200 mg
DMAA100 mg
Bioperine *10 mg

Składniki: STIM JUNKY ma to, czego potrzebuje hardkorowy wzmacniacz

Łącznie 10 składników znajduje się na odwrocie opakowania - indywidualnie i w ilościach, tak jak powinno. Fakt, że producent nie próbuje ukryć zawartych ilości w niejasnych nazwach zbiorczych („matryca stymulacji 1.200 mg” lub podobne), jest plusem pod względem przejrzystości i przemawia z góry o skuteczności produktu. Wielkość porcji ustalono na 14,5 g, co jest dość obfite. Jedna puszka zawiera 30 porcji.

Składniki można z grubsza podzielić na 4 grupy: 1. wzmacniacze pompy, 2. wzmacniacze wydajności, 3. stymulanty i 4. substancje poprawiające skuteczność lub wchłanianie pozostałych składników.

Należą do pierwszej grupy L-cytruliny (6.000 mg) i Agmatyna (1.000 mg). L-cytruliny jest aminokwasem zbędnym. Spożycie większych ilości (> 3 gramy) zwiększa poziom argininy w organizmie, a tym samym również produkcję tlenku azotu. Ze względu na związane z tym lepsze krążenie krwi, sieć żył pod skórą chwilowo pojawia się nieco wyraźniej - efekt, który szczególnie doceniają kulturyści. Ponadto ulepszaj przez Cytrulina dostarczanie składników odżywczych do mięśni i usuwanie mleczanu. 6.000 mg L-cytruliny są znaczną ilością; Czyste wzmacniacze pompy zwykle też już nie działają. Agmatyna jest metabolicznym produktem ubocznym aminokwasu arginina, który również sprzyja syntezie tlenku azotu, a tym samym dodatkowo wzmacnia ukrwienie mięśni. 1.000 mg to powszechna - i skuteczna - dawka.

Należą do drugiej grupy składników Beta Alanin (3.000 mg), byczy (1.000 mg) i Coffein (350 mg). Beta Alanin jest jak L-cytruliny aminokwas nieistotny. W organizmie jest przekształcana do karnozyny za pomocą histydyny, a następnie powoduje opóźnienie zmęczenia mięśni. Jednak ma Beta Alanin efekt ten jest możliwy tylko przy dziennym spożyciu, o ile dodatek Beta Alanin do formułowania wzmacniacza tylko częściowo użyteczne. Zwykle zawierają je boostery Beta Alanin jest nadal dodawany, 3.200 mg na porcję. byczy sprzyja między innymi przekazywaniu bodźców w mózgu i układzie nerwowym, bierze udział w spalaniu tłuszczu oraz reguluje gospodarkę płynową komórek. Zwykle zalecana dawka wynosi od 500 do 2.000 mg. Coffein nie trzeba tego dobrze tłumaczyć - efekt jest znany każdemu pijącemu kawę. Coffein nie tylko budzi, ale także np. rozszerza oskrzela, co umożliwia większe pobieranie tlenu. To nie był przypadek Coffein do 2004 r. na liście substancji zabronionych WADA [1]. Porcja w ilości 350 g robi wrażenie; odpowiada to około trzem i pół filiżance kawy.

Należą do trzeciej i najciekawszej grupy DMAE (500 mg), DMHA (200 mg) i DMAA (100 mg). Składnik aktywny DMAE (Dimetyloaminoetanol) jest znany z różnych wspomagaczy mózgu, ponieważ zwiększa stężenie neuroprzekaźnika acetylocholiny w mózgu. Powoduje to lepszą transmisję impulsów. DMAE w związku z tym promuje zdolność uczenia się, a także ma działanie poprawiające nastrój. Skuteczne dawki zaczynają się od 300 mg, ale dobre wzmacniacze mózgu dostarczają do 2.000 mg. DMHA (1,5-Dimetyloheksyloamina) powoduje uwolnienie noradrenaliny i dopaminy. Skutkuje to zmniejszonym odczuwaniem bólu, wysokim poziomem motywacji i lekko euforycznym nastrojem. 200 mg to dość duża dawka, podobnie jak wiele innych DMHA-zawierające boostery dostarczają tylko 150 mg. DMAA (1,3-Dimetyloamylamina) działa podobnie do DMHA, ale jest jeszcze silniejszy w swoim działaniu. Dlatego też 100 mg należy traktować jako dużą dawkę.

L-teanina (350 mg) w końcu jest Coffein-Synergistka, że ​​skutki Coffein poprawia lub wydłuża, a Bioperine (10 mg) jest ogólnym przyspieszaczem wchłaniania.

Podsumowanie składników: Prawie każdy składnik ma sens, a dawki są zgodne z oczekiwaniami wynikającymi z nazwy produktu. W szczególności stymulanty są obecne w bardzo wysokich dawkach na porcję

Projekt opakowania: bardzo obiecujący

Projekt puszki w kolorze czarno-zielonym z krzykliwym napisem „Junky” robi różnicę. Wydrukowane obietnice, takie jak „Ekstremalna energia / wytrzymałość” i „Ekstremalne unaczynienie”, są skuteczne
krzycząc, otrzymują dość wysokie Coffein- A L-cytruliny-Dozowanie, ale nie całkowicie z powietrza.

Smak i rozpuszczalność: nic dla smakoszy

Booster dostępny jest w dwóch smakach - „Fruit Punch” i „Strawberry Watermelon”. Próbowaliśmy tylko „poncz owocowy”. Jedną miarkę (1 miarkę) należy rozpuścić w 8–10 uncji wody (= 235–295 ml). Pierwsze wrażenie po wstrząśnięciu: proszek dobrze się rozpuszcza i nie pozostawia śladów na dnie shakera. Podczas potrząsania tworzy się dużo piany, ale szybko się ona ponownie zapada. Smak - no cóż, akceptowalny. Ponieważ tylko 14,5 g porcji (2 g) składa się ze składników smakowych, takich jak maltodekstryna, kwas cytrynowy itp., Nie należy spodziewać się kulinarnych doznań. Dominujący smak jest „gorzki” ze względu na wysoką zawartość cytruliny. Aromat ponczu owocowego wyczuwalny jest tylko na finiszu. Słodziki są wyraźnie niewystarczająco używane, ale nie jest to dużo lepsze w przypadku innych wzmacniaczy. Biorąc pod uwagę proporcje dawkowania, smak jest w porządku.

Geschmack
rozpuszczalność

Efekt: trochę inny niż oczekiwano

Po pierwsze: żaden wzmacniacz nie działa tak samo dla wszystkich konsumentów, więc raporty o efektach są zawsze subiektywnymi raportami z doświadczeń. STIM JUNKY został przetestowany przez dwóch członków zespołu; odczucia były podobne w obu. Zaczęto od razu od pełnej wielkości porcji (1 miarka = 14,5 g).

🤓 czujność i energia (9/10)

Efekt zaczyna się około 10 minut po spożyciu. Rozpoczyna się lekkim „pociągnięciem” twarzy - prawdopodobnie z powodu zwiększonego przepływu krwi - i poprawą nastroju, która wkrótce potem ewoluuje
ogromny zastrzyk energii i chęć do ruchu. Bicie serca wzrasta, podobnie jak chęć do wysiłku fizycznego. Podczas treningu nagle możliwe są 2 do 3 więcej powtórzeń w seriach roboczych, ponieważ ciężar jest co najmniej o 10 procent lżejszy.

🤯 Skup się i jedź (7/10)

Zasadniczo STIM JUNKY może również przekonać pod względem skupienia i jazdy: łatwo jest uzyskać euforię i być wyraźnie skupionym. Jednakże, jeśli jesteś w całkowitym widzeniu tunelowym, tak naprawdę nie zostaniesz obsłużony. W żadnym momencie nie masz poczucia, że ​​jesteś całkowicie podkręcony i „odłączony” od otaczającego Cię świata. Ale napęd jest.

💪 Pompa i unaczynienie (7/10)

Prawdziwi miłośnicy stymulacji wspomagającej wiedzą, że pompowanie nie jest jedną z mocnych stron hardcorowych boosterów - a STIM JUNKY nie jest wyjątkiem. Pomimo świetnego Cytrulina- a ilości agmatyny nie dają uczucia napompowania do granic możliwości. Wyraźnie wzrasta unaczynienie, czyli widoczność żył. Nieźle też! W każdym razie nie ma ryzyka bólów głowy związanych z przepływem krwi.

😈 Wydajność i zmęczenie (8/10)

Jak już wspomniano na początku, wydajność w treningu znacznie wzrasta po spożyciu STIM JUNKY. Możesz pracować na pełnym gazie przez dobrą godzinę; staje się uczucie bólu i zmęczenia
zduszony. Uwaga: Oznacza to, że istnieje ryzyko przesadzenia podczas treningu. Nie musisz przekraczać granicy w każdym zdaniu.

☠️ Koniec działania i skutki uboczne (8/10)

Najpóźniej po półtorej godzinie zabawa dobiega końca. W przeciwieństwie do wielu innych hardcore'owych boosterów, nie ma „załamania” nastroju; zamiast tego czuje się pojawienie się pewnej gnuśności. Te
Spowolnienie wiąże się z utratą apetytu. Pragniesz tego. W połowie tak źle. Każdy, kto nie zrobił tego zbyt ciężko na treningu, nie musi się obawiać, że efekt STIM-JUNKY minie
Aby przechylić kapcie. Nieprzyjemne efekty uboczne, które są częścią gry z wieloma hardkorowymi dopalaczami - takie jak obfite pocenie się czy suchość w ustach - nie występują (przynajmniej tak było u nas). Co
O dziwo, też się nie pojawia, jest klasyczny Beta alanina- Uczucie mrowienia, które jest normalnie odczuwane podczas działania wzmacniaczy zawierających BA.

Stosunek jakości do ceny: rozsądny

Cena 54,95 € za puszkę odpowiada cenie porcji około 30 € za 1,83 porcji. Dlatego STIM JUNKY znajduje się w droższym segmencie. Ilość substancji czynnej, którą za to dostajesz, pasuje do tej ceny. Jeśli jednak interesuje Cię przede wszystkim mocny efekt stymulacji i prawdziwe skupienie lasera, za te pieniądze dostaniesz też skuteczniejsze boostery.

Ogólny wniosek

Każdy wzmacniacz ma mocne i słabe strony. Siłą STIM JUNKY jest jego dobra ogólna wydajność i tolerancja. Jego słabość polega na tym, że nie wyróżnia się w żadnym miejscu: pompa jest dobra, ale niezbyt dobra. Jest wyostrzanie ostrości, ale nie ma efektu widzenia tunelowego. Nadchodzi przypływ energii, ale nie trwa to długo. W końcu: STIM JUNKY nie powinien nikogo okradać ze snu - nawet tych, którzy trenują tylko wieczorem. Po ustąpieniu efektów można po prostu ponownie „usiąść”, zasypianie nie jest zagrożone.

HINWEIS: Spożycie substancji pobudzających, takich jak DMAA jest uważany za doping zgodnie z listą WADA i może prowadzić do pozytywnego wyniku testu w ramach kontroli antydopingowej. Jak dobrze i jak długo można wykryć takie substancje, nie można precyzyjnie przewidzieć ze względu na stale zmieniające się metody wykrywania. W pewnych okolicznościach spożycie używek można udowodnić długo po ustąpieniu efektów - nawet kilka tygodni później - i prawdopodobnie skutkować zakazem startów w zawodach

* Reklama / reklama

Formuły Freedom - STIM JUNKY 2.0

Na pierwszy rzut oka...
7.8
Nasza ocena
DOBRY
  • Duża ilość substancji czynnej w jednej porcji
  • Szybki początek działania
  • Silny zastrzyk energii
  • Żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych
  • Żadnego "crashu", gdy efekt ustąpi
BAD
  • brak prawdziwego „hardkorowego” efektu stymulacji
  • Smak, do którego trzeba się przyzwyczaić z wyraźną gorzką nutą
  • Stosunkowo wysoka cena
Czujność i energia9
Skup się i jedź7
Pompa i unaczynienie7
Wydajność i zmęczenie8
Efekty i skutki uboczne8

Podobne produkty

Przycisk Powrót do góry