Wzmacniacz HardcoreRecenzje produktu

Imperial Nutrition "Excelsior" w teście

„Excelsitas - The Greatness” - zasłużone stwierdzenie!

Jest uważany za wyznaczonego następcę dobrze znanego hardcore booster Craze od Driven Sports i ma przypominać dawne czasy podręcznikowych treningów przedtreningowych. Ale jak dotąd jest znany tylko zagorzałym konsumentom i fanom wzmacniacza treningowego i dlatego jest uważany za prawdziwego czarnego konia. BOOSTERJUNKIES postawiło sobie za zadanie zmianę tego statusu i wyniesienie Excelsiora - zgodnie z jego nazwą - do grona najlepszych suplementów w tej kategorii.

Strona internetowa producenta pokazuje, że Imperial Nutrition to nowojorska marka założona w 2016 roku z zamiarem wypuszczania innowacyjnych produktów do wszystkiego, co ma związek ze szkoleniem. Chcąc wypowiedzieć wojnę dużym firmom, Imperial Nutrition miał na myśli bunt, działając świadomie w minimalizmie i skupiając się na sprzedaży tradycyjnej. Handel online jest dozwolony tylko dla tych dealerów, którzy otrzymali wyraźną zgodę Imperial Nutrition i tylko na ściśle określonych warunkach. Wąskie portfolio produktów firmy, które trafiło do nas dopiero w tym roku w Niemczech, obejmuje tylko Excelsior, „Extreme Fat Burner” - Thermal Spark.

BOOSTERJUNKIES.DE chce dotrzeć do sedna obietnicy reklamowej, że Excelsior jest jak dotąd najsilniejszą formułą przedtreningową i oferuje natychmiastowy zastrzyk energii, rozszczepiającą skórę pompę i prawdziwą intensywność hardcore.

Jak zwykle przyjrzymy się bliżej i uczciwie ocenimy produkt i inne aspiracje marki.

Zdjęcie na okładce Imperial Nutrition Excelsior
Imperial Nutrition Excelsior Suplement Fakty

Raport z doświadczeń na temat hardcorowego produktu przedtreningowego Excelsior od Imperial Nutrition.

Pierwsze spojrzenie na etykietę pokazuje, że Excelsior jest zgodny z filozofią hardcore boosterów z wcześniejszych dni i oferuje tylko niewielką porcję 6g w stylu mocno skoncentrowanej przedtreningówki. Aby uzyskać ostre jak brzytwa skupienie i niewątpliwy napęd, to wystarczy i jakie są substancje wspomagające pompowanie, takie jak arginina i Cytrulina jako pojedyncze składniki aktywne i np. Agmatyna w praktycznych kapsułkach? - racja, aby po prostu ułożyć je w razie potrzeby! Jeśli wierzyć recenzjom niezależnych konsumentów w Internecie, Excelsior osiąga dwukrotnie lub potrójne wyniki pod względem skupienia i energii i jest porównywalny lub nawet mierzalny tylko z kilkoma, w rzeczywistości bez konkurencyjnego produktu.

Tak jak jest to najnowocześniejsze z hardkorowymi wzmacniaczami tej klasy jakości, Imperial Nutrition ukrywa fakty dotyczące suplementów za zastrzeżoną mieszanką. Spoglądamy za tę fasadę ...

Zdjęcie na okładce Zdjęcie na okładce Imperial Nutrition Excelsior

* Reklama / reklama

Imperial Nutrition - Kup Excelsior

 • silnie pobudzająca przedtreningówka o długotrwałym działaniu
 • wydajność poznawcza jest silnie naciskana
 • Najwyższej jakości składniki

Jakie składniki aktywne można znaleźć w hardcore booster Excelsior od Imperial Nutrition?

30 Porcji po 6 minimalistycznych gramów, które są jednak doprawione najwyższej jakości stymulantami i wzmacniaczami ostrości. Po odjęciu barwników i aromatów pozostaje jeszcze 5,3g składników aktywnych, których indywidualnych dawek nie możemy prześledzić. Uważamy, że nawet ranking składników aktywnych nie daje żadnego wniosku o stosunku składników ani o tym, który składnik jest najwyższy / najniższy.

Więc co jest w Imperial Nutrition Excelsior? - Poniżej szczegółowo przyjrzyj się składnikom:

L-Cytrulina:

Cytrulina bierze udział w produkcji tlenku azotu, rozszerza naczynia krwionośne i obniża ciśnienie krwi.
W efekcie jest Cytrulina silniejszy w zwiększaniu produkcji NO niż argininadociera do nerek przez krwioobieg i tam trafia arginina przeliczeniu. arginina i Cytrulina zwiększają produkcję tlenku azotu, a tym samym rozszerzają naczynia krwionośne i obniżają ciśnienie krwi.  Cytrulina jest punktem wyjścia dla arginina-Synteza i produkt końcowy w tworzeniu NO.
L-Cytrulina wspiera również pracę mięśnia, dzięki czemu sprawia, że ​​pracuje on wydajniej i pozwala na tworzenie większej ilości ATP przy mniejszej ilości tlenu.

Trimetyloglicyna:

Także jako betaina lub w skrócie TMG, jest to pochodna aminokwasu glicyny. Badania wykazały, że już po 15 dniach regularnej suplementacji TMG odnotowano znaczny wzrost siły. Zgodnie z poprzednią teorią dzieje się to poprzez wzrost poziomu kreatyny.

Ponadto będzie betaina służy do poprawy nawodnienia komórek mięśniowych, a tym samym ma również działanie pompujące.

Ekstrakt z Kigelia Africana (owoc):

Ten tradycyjnie afrykański ekstrakt od najdawniejszych czasów był używany przez rdzennych mieszkańców kontynentu do wielu różnych funkcji zdrowotnych. Przyciągnęła uwagę w segmencie wzmacniaczy treningowych, ponieważ ludzie coraz częściej chcą zdystansować się od nielegalnych i ryzykownych substancji i zastąpić je legalnymi, roślinnymi stymulantami. Aktywne składniki Kigelia Africana wzmacniają ośrodkowy układ nerwowy, a ponadto pobudzają energię i układ sensoryczny. Dzieje się to między innymi poprzez zwiększenie aktywności neuroprzekaźników między mózgiem a strukturami mięśniowymi. Oprócz zwiększonego połączenia umysł-mięśnie, Kigelia Africana działa przeciwbólowo, ale tylko w takim stopniu, że chroni Cię przed zmęczeniem i odczuwalnym znużeniem, a tym samym podnosi Twój limit wydajności. W przeciwnym razie klasyczne środki przeciwbólowe są lub przyniosłyby efekt przeciwny do zamierzonego podczas sesji treningowej, ponieważ dramatycznie zwiększają ryzyko kontuzji.

Kofeina bezwodna:

Kofeina wykazuje pozytywne, stymulujące działanie na OUN oraz rozpad glikogenu i tłuszczu. Zwiększa czujność, czujność i koncentrację, ale także rozszerza oskrzela.

Bauhinia Purpurea Ekstrakt (liść i strąk):

Znany również jako fioletowa orchidea, zwiększa tempo metabolizmu w organizmie, promując w ten sposób produkcję energii przez organizm poprzez tłuszcze / tkankę tłuszczową. Zmniejszając tkankę tłuszczową, budując beztłuszczową masę mięśniową i zwiększając tempo metabolizmu, ostatecznie dochodzi do wzrostu swobodnie krążących T3 i T4. Ostatecznie zyskuje na tym również synteza białek.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (owoc):

Jest również znany jako ekstrakt z Citrus aurantium lub synefryna (co nie jest do końca poprawne technicznie) i jest chemicznie i strukturalnie blisko spokrewniona z efedryną. Przede wszystkim sprzyja mobilizacji tłuszczu w organizmie. Zawarte w nich flawonoidy również ogromnie zwiększają wydatek energetyczny organizmu (podwyższona temperatura podstawowa ciała i zwiększony metabolizm spoczynkowy), a także mają właściwości silnie stymulujące.

Oprócz synefryny, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy zawiera również indywidualnie wymienione

Oktopamina:

Substancje te naśladują również działanie neuroprzekaźników. BOE zawiera wiele różnych składników, które spowalniają metabolizm substancji, czyli ich rozkład i utylizację. Ten tak zwany układ CYP oznacza, że ​​stymulanty mogą mieć szczególnie długotrwały efekt.

Wyciąg z głogu (owoc):

Pierwotnie stosowany w medycynie serca i stosowany do regulacji ciśnienia krwi, ma również właściwości hamujące aktywność MAO i zapobiega rozpadowi stymulantów w przepływie krwi. Oznacza to, że efekty Excelsiora są niezwykle trwałe, ponieważ Hawthorn współdziała z Kigelią, Bauhinia, Gorzką Pomarańczą i Oktopamina może to popchnąć, szczególnie w swoim efekcie.

WNIOSEK SKŁADNIKI AKTYWNE:

Krótkie i słodkie, ale naprawdę przemyślane i pomysłowe. Podczas gdy wysoko skoncentrowane Stimbombs z małymi porcjami zwykle działały zgodnie z filozofią łomu, Excelsior opiera się na koncepcji z mózgiem. Ponieważ w przeciwieństwie do swoich pionierów nie dąży do gwałtownego, ale krótszego doświadczenia treningowego, ale obiecuje długotrwałe efekty i wyjątkowo zwiększoną odporność na zmęczenie.

Obietnica producenta, że ​​pełna dawka może obiecać nawet 12 godzin zwiększonej energii, nie wydaje się pochodzić z rzadkiego powietrza, przy czym należy w tym miejscu podkreślić, że spożycie ma sens tylko wtedy, gdy jest albo duży wysiłek fizyczny, albo poznawcze Koncentracja musi zostać osiągnięta.

DOCHÓD I EFEKT

Spożycie / smak

Nie tylko gotowy napój jako taki powinien być poddawany ocenie, pakowaniu, przetwarzaniu i wiele więcej, również odgrywa rolę w tej krytyce - spójrzmy na wygląd, dotyk i inne aspekty produktu.

Pudełko i etykieta Excelsiora początkowo nie przyciągają wzroku, ale mają raczej prosty design. Klasyczny czarny słoiczek w tradycyjnym formacie i przeważnie bezbarwna etykieta (biały, lekko odblaskowy podkład) z czarnymi i czerwonymi refleksami niekoniecznie przyciągają uwagę. Można się domyślać, że Imperial Nutrition chciałoby dążyć do królewskiego designu, ponieważ zarówno logo firmy - głowa lwa w królewskim herbie - jak i nazwa produktu Excelsior są zwieńczone koroną. Przedtreningówka reklamuje się z obietnicą „High Stim”, „Energy & Focus” i „Build Muscle”, chociaż zawsze używamy tego ostatniego z ostrożnością z boosterem, ponieważ jest to efekt raczej pośredni.

Zalecane spożycie jest krótkie i słodkie i zaleca się 1 miarkę (6g każda) 30 minut przed treningiem. Producent nie odważy się grać w gry i w związku z tym nie zaleca użytkownikowi dawki większej niż 6g - możemy się z tym zgodzić!

Do testów mieliśmy smak „Fruit Cooler”, który do tej pory byliśmy w stanie zidentyfikować jako jedyny dostępny. Jak sugeruje etykieta, kolor mieszanego napoju jest również jaskrawoczerwony i emanuje klasycznym amerykańskim urokiem wzmacniacza ponczu owocowego.
Słodki, lekko gorzki smak napoju, przypominający trochę lekarstwo, jest zatem nie do zdefiniowania.
Musieliśmy pomyśleć o dziecięcych gardłach 😉

efekt

Excelsior działa w oparciu o składniki aktywne - tyle trzeba powiedzieć na początku. Zgodnie ze wszystkimi wcześniejszymi zapowiedziami i obietnicami, Excelsior naprawdę nie jest łomem, ale niezwykle potężnym, ale gładko wyglądającym wzmacniaczem hardcore. Czyniąc to, podąża za niezwykle przyjemną krzywą wydajności, która nie maskuje się z pełną szerokością i zauważalnością od razu na początku treningu, ale zapewnia absolutną wydajność około 1 godziny po spożyciu i może trwać przez przerażająco długi czas! Efekt jest szczególnie widoczny w postaci niezwykle spokojnego, skoncentrowanego stanu, który maksymalnie wspiera złożone i trudne ćwiczenia oraz niekończącą się chęć poruszania się bez oznak zmęczenia. Na szczęście Excelsior radzi sobie bez przyspieszonego bicia serca, ekstremalnej agresywności czy jeszcze bardziej nieprzyjemnych skutków ubocznych, takich jak dreszcze, zimne poty i wszystko to, co znajome. Wręcz przeciwnie, Excelsior powoli blaknie w ciągu dnia bez dodatkowego bólu lub skutków ubocznych i umożliwia produktywność w życiu codziennym nawet po treningu. Tylko głód bardzo cierpi pod Excelsior i jest zauważalnie przygnębiony - więc proszę nie zaniedbać jedzenia i wystarczającej ilości płynów! Nie zaleca się też przyjmowania go przed wieczornymi treningami, bo Excelsior nie jest stworzony do tego, żeby nic nie robić pod jego wpływem 😀

Jedyną rzeczą, bez której konsument musi całkowicie się obejść, są zauważalne efekty pompowania. To prawda, składniki pokazują Cytrulina i betainy, ale nie w ilościach wystarczających do zapewnienia naprawdę pulchnej i naczyniowej pompy. Z drugiej strony jest to raczej przeszkoda, zwłaszcza przy trudnych i skomplikowanych ćwiczeniach, dlatego bardzo doceniliśmy przyjmowanie Excelsiora bez efektu pompowania, szczególnie w treningu nóg - podziękowały nam prostowniki pleców!

Stosunek ceny do wydajności - wniosek

Obecnej ceny puszki Imperial Nutrition Excelsior nie można już tak naprawdę zrekonstruować, ponieważ obecnie występuje wąskie gardło dostawy, a biżuteria jest trudna do zdobycia. Można się jednak spodziewać, że standardowa cena detaliczna to około 40 euro, ale może wzrosnąć nawet do 60 euro.
Przy 30 porcjach dochodzimy do maksymalnej ceny porcji wynoszącej 2 euro, co jest nadal uczciwe, biorąc pod uwagę naprawdę długotrwały efekt. Jednak kobiety i prawdopodobnie lżejsze sportowcy mogą również radzić sobie z niższymi dawkami.

Należy pamiętać, że pomimo deklaracji niektóre składniki mogły być wyprodukowane syntetycznie i zgodnie ze statutem FDA są uważane za doping i dlatego mogą zostać wykryte podczas kontroli i odpowiednio ukarane. Identyfikowalność wielu substancji lub ich metabolitów nie jest jasno określona i może prowadzić do zakazu zawodów przez WADA nawet po kilku miesiącach!

Zdjęcie na okładce Zdjęcie na okładce Imperial Nutrition Excelsior

* Reklama / reklama

Imperial Nutrition - Kup Excelsior

 • silnie pobudzająca przedtreningówka o długotrwałym działaniu
 • wydajność poznawcza jest silnie naciskana
 • Najwyższej jakości składniki
Pole recenzji 0
8.6
Nasza ocena
DOBRY
 • wyjątkowo długotrwały efekt
 • niezrównana koncentracja i skupienie, bez zmęczenia!
 • Idealny również do wysokiej wydajności poznawczej
BAD
 • prosty, nieco tani wyglądający projekt / wykonanie
 • poważnie stłumiony apetyt
 • brak efektów pompowania
Skład i dawkowanie8.5
efekt9.5
Geschmack8
Cena8.5

Podobne produkty

Przycisk Powrót do góry