Wzmacniacz HardcoreRecenzje produktuRecenzje produktu

URX Sports Nutrition BOMBSHELL DMHA poddany próbie

Odżywianie sportowe URX „BOMBSHELL DMHA" w teście

Oryginał od URX Sports Nutrition nareszcie powrócił. Kto nie pamięta absolutnego hitu kasowego BOMBSHELL z pełnym ładunkiem? DMAA w bagażu?

Ale jakie było zamieszanie, gdy w połowie 2018 roku "kopia" 1: 1 z tą samą etykietą, tymi samymi faktami dotyczącymi suplementu i oficjalnie wydana jako produkt URX Sports Nutrition nagle trafiła na rynek!? Chociaż nadal uważa się za potwierdzone, że składniki były rzeczywiście autentyczne i najlepszej jakości, niestety potwierdzono również, że sam URX nie miał nic wspólnego z produktem ...

Ale w tym momencie wszystko jest jasne! Tak, tym razem to prawdziwa BOMBA i tak, pochodzi od URX Sports Nutrition!
ALE ... nic nie jest takie jak dawniej ...
ALE ... to niekoniecznie jest gorsze 😉

Wręcz przeciwnie, URX Sports Nutrition trzyma się swoich wysokich standardów jakości dzięki najnowszej, hardkorowej odgałęzieniu BOMBSHELL, ale przede wszystkim miłości do silnych stymulantów jako podstawy ich produktów!
Niestety ze względu na istniejące debaty i zakazy nie jest to już dozwolone DMAA chwyć, ale na szczęście są też inne alternatywy, jak w tym przypadku Octodrine, lub jak to jest powszechniej znane: DMHA!!!

Raport z doświadczeń na temat hardcorowego produktu przedtreningowego BOMBSHELL DMHA z URX Sports Nutrition

Producent URX Sports Nutrition w dużej mierze niechętnie podaje informacje o swojej firmie w świecie online i do tej pory nie wywoływał mniej zamieszania innymi produktami wewnętrznymi. Znany jest tylko spalacz tłuszczu Shell Shock, ale nie nadąża on za legendarnym statusem przedtreningowego BOMBSHELL, który nosi tę samą nazwę co USP Labs Jack3D, Dedicated Nutrition Unstoppable i VPX Redline White Heat!

Co jeszcze zmieniło się w URX Sports Nutrition iz jakim skutkiem poszło, spójrzmy na poniższe!

Jakie składniki można zastosować w hardcorowym boosterze BOMBSHELL DMHA z URX Sports Nutrition?

Jeśli nadal pamiętasz starą kompozycję BOMBSHELLS, jest ona godna pochwały i czyni z Ciebie prawdziwego zagorzałego fana hardcorowych boosterów, ale zapomnij o wszystkim, co do tej pory wiedziałeś o tym "hukowym" produkcie, teraz i tak wszystko jest inne 😉
Powód do niepokoju i powód, by spojrzeć wstecz z gorzkimi łzami? - nie!

URX Sports Nutrition zwiększył nie tylko ilościowo swój booster treningowy pod względem wielkości porcji, ale także jakościowo, jeśli chodzi o składniki, które booster potrafi przekonać na pierwszy rzut oka ... mamy wszystko, czego potrzebuje do topowej przedtreningówki. dla zagorzałych potrzeb Różnorodność!
Szczególnie warto wspomnieć, że potrafimy wszystko rozłożyć i wyjaśnić w całości i każdy składnik, w zakresie dawek itp. Kciuki w górę za tę przejrzystość!
I nie chcemy, abyś był już torturowany!

Wzmacniacz bomby URX
URX Bombshell Supp Fakty

* Reklama / reklama

URX Sports Nutrition - Bombshell DMHA kupować

 • bardzo silny booster przedtreningowy
 • 200mg DMHA
 • 3mg alfa yohimbe

Skład i dawkowanie URX Sports Nutrition BOMBSHELL 

Ilość na porcję
Beta alanina3200 mg
L-arginina 2500 mg
Agmatyna siarczan500 mg
Kofeina350 mg
2-amino-6-metyloheptany200 mg
L-teanina150 mg
Teobromina100 mg
Teofilina35 mg
Izoprofilnorsynefryna20 mg
Alfa Johimbina3 mg

Beta Alanina - 3200 mg: * Sob * - opinia o beta-alaninie w boosterach jest znana od niedawna ... Dlaczego warto rzucić broń w ziarno? - Na szczęście nie.
Zasadniczo użycie Beta Alanina uzasadnione w perspektywie średnio- i długoterminowej. Regularne dawkowanie ok. 4g lub więcej, według szeroko zakrojonych badań, wspomaga silne (ponowne) skurcze mięśni, a dzięki bezpośredniemu wpływowi na ilość karnozyny przeciwdziała przedwczesnemu zmęczeniu i nadkwaśności mięśni. Wspomagany w połączeniu z syntezą ATP i stabilizacją wartości pH Beta Alanina w ten sposób skurcz, budowanie i, co nie mniej ważne, wzrost mięśni.

Przy regularnej suplementacji użytkownik zyskuje na lepszych wartościach siły i wytrzymałości, a także na przyrostach masy.

Jeśli wszystko brzmi naprawdę ładnie i dobrze, to też w praktyce. Nie powinien jednak przyjmować prawie 2/3 składników aktywnych drogiego boostera!
Na szczęście jest jeszcze 9 składników do naśladowania

L-arginina - 2500 mg: Arginina jest niemal ulubioną lub klasyczną substancją pompującą. Podobny do jabłczanu cytruliny i / lub AAKG wypycha poziom NO we krwi i dzięki rozszerzeniu naczyń i obniżeniu ciśnienia prowadzi do zwiększenia unaczynienia i twardości mięśni  i dostatek. Oprócz subiektywnie zwiększonego czucia mięśni, przypisuje się temu również fizjologiczną korzyść z lepszej regeneracji, zwiększonego transportu składników odżywczych oraz wzrostu energii i wytrzymałości.

Niestety, musimy przynajmniej trochę narzekać na ten składnik.
Przede wszystkim wolelibyśmy oczekiwać podwojenia dawki dla naprawdę skutecznej pompy, a potem byśmy AAKG Z jednej strony była to bardziej biodostępna alternatywa, az drugiej cytrulina, silniejsza.
Decyzja została podjęta na aminokwas w czystej postaci ze względu na koszty… szkoda ☹

agmatyny Siarczany - 500 mg: Właściwie nie ma tu na co narzekać. Wcale nie, ponieważ Agmatyna Jeśli chodzi o pompy, jest to prawie jedna z najlepszych opcji nie tylko na obniżenie poziomu stresu podczas treningu, ale także na zahamowanie enzymu syntazy tlenku azotu, a tym samym promowanie poziomu NO do najwyższych sfer. Agmatyna Sprawdza się od czasu wejścia na rynek dzięki najsilniejszym mięśniom i długotrwałym efektom, który zaczyna się zauważalnie od 500mg.

Kofeina - 300 mg: Z Kofeina nigdy nie możesz zrobić nic złego, nawet jeśli jest to jeden z najtańszych surowców.
Wyciągany z dzikiej kawy, ale w większości pozyskiwany syntetycznie w tym celu, stymulowany Kofeina Rozpad OUN, glikogenu i tłuszczu, zauważalny poprzez zwiększoną czujność i czujność.
350 mg wykracza poza górną granicę tolerancji i powinno być stosowane w przypadku biegunki, kołatania serca itp. Spożywać ostrożnie (dla ekspertów, którzy lubią wrzucać 2 miarki 😉)
Z pewnością nie jest to zły wybór, jeśli chodzi o wyeliminowanie jakichkolwiek oznak zmęczenia, choć trochę mało kreatywnego ...

2-amino-6-metyloheptany - 200 mg: Teraz w końcu rozmawiamy!
Nawet jeśli 2-amino-6-metyloheptany jest trochę tańszy od drugiego DMHA-Wariant 2-amino-5-metyloheptan, jesteśmy z tego naprawdę (!!!) zadowoleni. Zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę, że 100-150mg są już uważane za wyższe dawki i od 2016 roku robią furorę na rynku boosterów!
Udaje się wśród pochodnych amfetaminy DMHA jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić, jest znaczne zmniejszenie tolerancji bólu i jednoczesne wyostrzenie ostrości.  Również w odniesieniu do skutków ubocznych typowych dla DM**, takich jak drżenie, nerwowość i odwodnienie DMHA, Octodrine wzgl. 2-amino-6-metyloheptany znacznie bardziej znośny niż jego koledzy.

L-teanina - 150 mg: Ten aminokwas jest faktycznie znany jako jeden z wielu innych składników występujących w zielonej i białej herbacie. Jako substancja reaktywna z receptorami glutaminianu w mózgu działa uspokajająco i pobudzająco. W BOMBSHELL podejrzewamy użycie ze względu na efekt symbiotyczny Kofeinaktóry na podstawie badań określany jest jako jeszcze bardziej pobudzający i euforyczny. Badania, w których 200mg Kofeina z 200mg Teanina połączone wykazały zwiększoną czujność i koncentrację. Podobnie może Teanina drapanie następstw m.in. Kofeina Sprawdzalnie wchłaniają lub łagodzą po sesji treningowej.

Teobromina - 100 mg: ,de kofeina-podobny alkaloid jest stymulantem psychotropowym i jest zwykle otrzymywany z herbaty, kakao lub rośliny kola. W jaki sposób Kofeina Spektrum działania obejmuje również odwodnienie, rozszerzenie naczyń krwionośnych, stymulację układu krążenia i euforię. Efekt jest ogólnie trochę słabszy, ale trwalszy. 100mg to umiarkowana dawka, ale głównie w symbiozie z Kofeina bardzo przyjemny i mocny.

Teofilina - 35 mg: Ten bodziec jest również tym Kofeina bardzo podobny i należy do kategorii metyloksantyn. Podobnie jak pochodne amfetaminy, również się rozszerza Teofilina oskrzeli, a tym samym zwiększa utlenianie tłuszczu i utlenianie węglowodanów poprzez lepsze zaopatrzenie w tlen. 35 mg to mniej niż skuteczna minimalna dawka ok. 50 mg.

Isopropylnorsynephrine - 20mg: Podobnie jak synefryna, ta pochodna znanej substancji synefryny nadaje się do uwalniania tłuszczu z tkanek. Ty także przychodzisz na BOMBSHELL DMHA funkcja stymulująca i zwiększająca metabolizm.

Johimbina alfa - 3 mg: johimbina jest wymieniony w wielu deklaracjach i formach dawkowania na etykietach suplementów hardcore. Czy ekstrakt z Rauwolfia serpentina, Johimbina HCL, Yohimbe Bark lub Alpha Yohimbe /johimbina... funkcja agonisty receptora alfa-2 pozostaje i zwiększa produkcję noradrenaliny w organizmie. alfa johimbina jest szczególnie skuteczny w zwiększaniu zużycia energii i tłumieniu głodu.
Chociaż 3mg jest trochę za mało, wystarcza do stymulacji i jest szczególnie zauważalne dla niedoświadczonych użytkowników.

Wniosek składniki aktywne:

Cóż, mamy hardkorowego wzmacniacza, tak jak jest w książce. Na początku jest szereg składników aktywnych, których tak naprawdę nie potrzebujemy i nie czujemy, ale potem pojawia się gorący towar, który daje nam dokładnie ten haj i euforię, jakiej oczekujemy po takim produkcie.
Jednak czy iw jaki sposób użycie szeregu stymulantów znajduje odzwierciedlenie po treningu, musimy dowiedzieć się w kolejnym akapicie. Z czysto teoretycznego punktu widzenia, mamy twardy wzmacniacz treningowy, który nie jest zbyt dobrze przemyślany, ale zdecydowanie wydaje się zabawny i emanuje odrobiną nostalgii.
URX Sports Nutrition opiera się bardziej na klasycznej koncepcji hardkorowej przedtreningówki i stawia konie na dużym skupieniu lub dobrym kopnięciu, zamiast opartej na nauce formule, która jest innowacyjna, subtelna i przełomowa w każdym szczególe.

Więc kto?  Po raz pierwszy nie oczekuje się klinicznie prawidłowych dawek, najbardziej kompleksowych powitań dotyczących porcji i holistycznych koncepcji, ale po prostu trzeba gwałtownie wstrząsnąć przed lub przed treningiem, co może być z URX Sports Nutrition BOMBSHELL DMHA bądź dobrze poinformowany.

DOCHÓD I EFEKT

Spożycie / smak

Etykieta rozkłada porcję (1 miarka) na 11g i zaleca spożywanie tej porcji z 8 uncjami wody około 30 minut przed rozpoczęciem treningu.
Porady konsumenckie oparte na dobrych intencjach są nieco ryzykowne, a wtedy są dość urzekające. W języku angielskim podaje się, że tolerancję należy przetestować pół porcji i dawkę zwiększyć do 1 całej miarki następnego dnia.
W tym miejscu w BOOSTERJUNKIES.DE przyjrzymy się szybko i odradzamy spożywanie hardkorowego boostera przez kolejne dni, ale pozwolić swojemu ciału i receptorom na wystarczającą przerwę. NIE możemy zgodzić się z zaleceniem, aby nie nadpisywać 2 (!!!) dawek w ciągu 24 godzin, ponieważ 1 miarka jest zdecydowanie wystarczająca.
Ale za radę przynajmniej notatka „zawsze próbuję” 😉

Podana wielkość porcji to 1 miarka o wadze 11g. Do dokładnego dozowania zalecamy stosowanie wagi kuchennej lub wagi precyzyjnej, aby zapewnić bezpieczną i wygodną dawkę. Dokładność miarki jest akceptowalna, biorąc pod uwagę tak silny wzmacniacz o wysokiej proporcji DMHA jednak wolimy „grać bezpiecznie”.

Suma wszystkich składników aktywnych to tylko 7g. Biorąc pod uwagę obszerną porcję 11 g, uważamy, że jest to trochę kiepskie. Z reguły dostępny w handlu wzmacniacz nie wymaga więcej niż 2-2,5 g wypełniacza i koloru, aby uzyskać przyzwoity smak i odważny kolor. W tym momencie nie mogliśmy w uzasadniony sposób określić, gdzie dokładnie 4 pozostałe gramy były potrzebne i zainstalowane.
Chociaż wzmacniacz ma nie spektakularny, ale istniejący kolor, smak „Fruit Punch Blast” w żaden sposób nie wyróżniał się pozytywnie spośród szerokiej gamy innych ponczów owocowych w ofercie ...
Nie możesz się pomylić z Fruit Punch, ale jeśli zostało Ci już 4g, powinieneś przynajmniej spodziewać się czegoś wyjątkowego.
W jakim stopniu dotyczy to Truskawkowego Arbuza, nie możemy ocenić ze względu na brak testu smakowego dla tej odmiany.
Generalnie dobór smaków jest niestety trochę mało kreatywny i ubogi, jeśli spojrzeć na innych producentów o znacznie większym asortymencie

Z czysto wizualnego punktu widzenia BOMBSHELL URX Sports Nutrition zamyka się DMHA prawie 1:1 na swoim nostalgicznym i legendarnym poprzedniku. W podanym przez nas smaku nie ma zmian w starym układzie puszki. Wygląd jest szaro-turkusowy i nieco metaliczny. W połączeniu ze wspaniałym napisem URX i dumną głową lwa z przodu wygląda bardzo dobrze i emanuje blaskiem dawnych czasów.
Odniesienie do DMHA niestety NIE można go znaleźć bezpośrednio w tej wersji (poza faktami uzupełniającymi). Przede wszystkim nie można od razu zidentyfikować nowej lub starej puszki.
Nasze badania wykazały, że smak truskawkowego arbuza różni się nieco kolorem i puszka wydaje się nieco bardziej różowa, a napis BOMBSHELL nie jest biały, ale jest częściowo zaznaczony na pomarańczowo.

Specjalnie dla nas, fanów wzmacniaczy, którzy uwielbiają zbierać, szczegółowa replika starej BOMBSHELL jest satysfakcjonująca i zachęca do umieszczenia „nowej, starej” puszki wzmacniacza na półce

Jak zwykle booster spożyliśmy około pół godziny przed rozpoczęciem treningu. Poniższa sekcja przedstawia nasze późniejsze doświadczenia.

efekt

„Och, jaki to był niezły test - jak za dawnych czasów!”

Czy BOMBSHELL DMHA nowy non-plus-ultra? - Nie, nie to!
Ma BOMBSHELL DMHA pomysłowa kompozycja? - Nie, to też nie?
Ale BOMBSHELL trzyma DMHAco obiecuje! - Tak ale jak!

Naszym zdaniem, ten wzmacniacz udaje się stworzyć dokładnie takie uczucie, jakiego oczekiwano i doświadczano od (pierwszego) spożycia prawdziwych boosterów crackerów w tamtym czasie. Efekt „placebo”, którego można uniknąć, pojawia się, gdy go wymieszasz, a w palcach mrowi, a głowa brzęczy, nawet jeśli dopiero teraz pijesz pierwszy łyk.
Zapach, smak i działanie, wszystko przypomina tamte czasy.
Ponieważ pomimo DMHA zamiast DMAA typowe wtedy „bycie na szczycie” jest zaskakująco dobrze przyjęte.
Konsumpcja i późniejszy trening po prostu wprawiają Cię w dobry nastrój i wyczarowują na twarzy dobrze znany miodowy uśmiech konia, zanim zatracisz się w spoconym i agresywnym treningu.
Jeśli chodzi o zwiększenie siły, ale przede wszystkim skupienie i utratę bólu, BOMBSHELL wie, jak całkowicie przekonać, jak dawniej, i po prostu uderza twarz w policzki, których po prostu potrzebujesz do ciężkiej pracy na płaskiej ławce.

Kto to BOMBSHELL? DMHA upada przed treningiem, nie myśli o tym, czy chce po nim dobrze się wyspać, myśli o nawodnieniu i posiłkach potreningowych.
Kto pije ten wzmacniacz, chce ciężko i brudno trenować - i może to zrobić nawet po najcięższych dniach pracy dzięki potężnemu efektowi w ramach gwarancji!
A jednak kolejne spadki na szczęście nie są tak złe, jak oczekiwano: tak może być dmha kłamstwo
Pewny, spokojny sen i niepohamowany głód nie są gwarantowane, ale stosunek kosztów do korzyści tego wzmacniacza jest nadal w porządku, a argumenty przemawiające za konsumpcją przeważają nad negatywnymi czynnikami „małej” katastrofy później!

Stosunek ceny do wydajności - wniosek

W naszym sklepie partnerskim STAYFOCUSED możesz kupić puszkę URX Sports Nutrition BOMBSHELL DMHA z 30 porcjami 44,95 euro. To daje 1,49 euro za porcję.

To bardzo powszechna i akceptowalna cena za tak prestiżowy, oryginalny i szeroko poszukiwany wzmacniacz.

W związku z tym, że istnieją znacznie sprytniejsze receptury innych producentów, ale te też nie mają klasy, uroku, historii BOMBY, prawie myślimy, że zakup takiej puszki wynika z tego, że jest PRAWDZIWA BOMBA, naprawdę warto.

W przeciwieństwie na przykład do całych „nowych” Jack3D, ta nowa edycja może naprawdę coś zdziałać i stanowi potężne rozszerzenie lub dodatek do wewnętrznych tematów wspomagających.

Dla ciekawskich, ale ostrożnych wśród Was, nasz sklep partnerski STAYFOCUSED.DE ma próbki i dawki wszystkich smaków. Uderz, póki ten nowy, stary skarb wciąż istnieje

Należy pamiętać, że niektóre składniki m.in. DMHA a inne są uważane za doping zgodnie ze statutem FDA i dlatego mogą zostać wykryte podczas kontroli i odpowiednio ukarane. Identyfikowalność wielu substancji lub ich metabolitów nie jest jasno określona i może prowadzić do zakazu zawodów przez WADA nawet po kilku miesiącach!

* Reklama / reklama

URX Sports Nutrition - Bombshell DMHA kupować

 • bardzo silny booster przedtreningowy
 • 200mg DMHA
 • 3mg alfa yohimbe
Nasza ocena
8.4
Nasza ocena
DOBRY
 • gdzie jest napisane BOMBSHELL, BOMBSHELL jest w środku
 • wysokie dawkowanie DMHA
 • klasyczny zakres efektów oldskulowego wzmacniacza hardcore
 • oryginalna, nostalgiczna prezentacja
BAD
 • składniki niepotrzebne lub nieskuteczne
 • nietwórcze smaki
 • stosunkowo duży udział wypełniaczy i barwników
 • nieco w dół
Skład i dawkowanie9
efekt8.5
Geschmack7.5
Cena8.5

Podobne produkty

Przycisk Powrót do góry