Wzmacniacz HardcoreRecenzje produktuRecenzje produktu

Devils Pharma Devil's Work wystawiona na próbę

Devils Pharma - DZIEŁO DIABŁA

„Nowy król przedtreningówek”

„Zawrzyj pakt z diabłem i przygotuj się na tryb piekła” - cóż, jeśli to nawet nie jest ogłoszenie!? Nowe wydanie booster rzadko wywołuje w Niemczech falę niż Devil's Work, pierwsze dzieło tytułowej firmy Devils Pharma.

Wchodząc na rynek, marka najwyraźniej nie przebiera w słowach, a raczej składa rażące obietnice reklamowe w bezczelny i zarozumiały sposób. Europejska wytwórnia z produkcją na Florydzie rości sobie koronę gatunku booster i nie oszczędza na twierdzeniach i faktach dotyczących przerażającej przedtreningówki.
Oczywiście BOOSTERJUNKIES.DE uważa za swój obowiązek poddanie tych obietnic w odpowiedni sposób i ostatecznie ujawnienie ich prawdziwości.

O biżuterii, która do tej pory jest dostępna wyłącznie w Niemczech, zdały sobie sprawę również międzynarodowe blogi i serwisy internetowe, ale według właściciela marki dąży do ekspansji w całej Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii i kto wie, może za staw.
Oprócz hardcorowej przedtreningówki planowanych jest co najmniej kilka innych ekscytujących suplementów, a wkrótce pojawi się więcej niż przystojna linia ubrań.
Jednak Devils Pharma wychodzi z bloków startowych z produktem, który obiecuje ponownie wstrząsnąć rankingami trenujących boostery pod koniec roku.

Jak zwykle w BOOSTERJUNKIES.DE chcemy przyjrzeć się z bliska i dać Ci uczciwą opinię na temat produktu i innych aspiracji marki.

Raport z doświadczeń na temat hardcorowego produktu przedtreningowego Devils Work od Devils Pharma

Ta przedtreningówka zaczyna się od porcji tłuszczu 12g, która składa się z nie mniej niż 19 (!) Różnych składników. Gwarantowana jest przestrzeń wystarczająca do dozowania każdego z nich co najmniej dostatecznie i nie tylko pytanie „ILE?”, Ale przede wszystkim pytanie „CO?” Można odpowiedzieć w sposób obiecujący i ciekawy - ale zachowajmy trochę napięcia dłuższe wyprostowane 😉
Devils Pharma nie uważa za konieczne chowanie się za wątpliwymi matrycami, ale zgodnie z oczekiwaniami pospieszy się ze wszystkimi składnikami i dawkami.
Dość powiedzieć: nasi przyjaciele ze wzmacniacza byli apetyczni, gdy spojrzeliśmy na metkę, a krople potu uderzyły nas z podniecenia po czole.

Jakie składniki aktywne znajdują się w hardcorowym boherze Devil's Work firmy Devils Pharma?

30 porcji po 12 pełnych gramów, z czego Devils Pharma już obiecuje mocny efekt, ale zaleca 1,5 porcji dla czystej „szaleństwa treningowego”. Analizując porcje itp. W dalszej części odnosimy się do informacji na 1 porcję - dla większości powinno to wystarczyć!
W „Teufelswerk” znajdujemy przedtreningówkę, która ma wystarczającą ilość aktywnych składników zarówno dla Focus & Aggression, jak i Pump & Vascularity.

Więc co jest w diabelskiej pracy Devils Pharma? - Poniżej szczegółowo przyjrzyj się składnikom:

Diabelska praca uzupełnia fakty

* Reklama / reklama

Kup Devil's Pharma - Devil's Work

  • silnie pobudzająca przedtreningówka
  • 250mg DMHA
  • 2mg Johimbina HCL

Składniki i dawkowanie z Devil's Work

Ilość na porcję
Witamina D2000 jm
Witamina C300 mg
Witamina B9200 mcg
Witamina B1230 mcg
Cytrulina Malate 3.000 mg
AAKG3.000 mg
AGmasa1.000 mg
Glicerol725 mg
2-Amusedoheptane250 mg
L-Norvalina220 mg
Ekstrakt z ziaren kakaowca150 mg
Teobromina150 mg
Kofeina bezwodna110 mg
Kofeina bitrate110 mg
L-teanina75 mg
Kaempferol75 mg
Hordenina45 mg
Naringin 40 mg
świerzbiec właściwy50 mg
D-glukurono-3,6, laktony15 mg
Higenamina2 mg
Johimbina HCL2 mg

Witamina D (200j): Działa jak inne witaminy i minerały Witamina D jako wzmacniacz treningowy jako pozytywny regulator i bufor przed niepożądanymi skutkami ubocznymi i następstwami. Witamina D poprawia wchłanianie Wapń oraz fosfor i inne substancje w jelicie. W rezultacie kości, zęby i inne rzeczy są silniej wzmacniane.

Witamina C (300 mg): Zadanie Witamina C to konwersja proliny i lizyny do hydroksyproliny i hydroksylizyny w wyniku rozwoju tkanki łącznej, kolagenów i innych struktur biernych. Ponadto służy jako regulator stresu oraz promotor regeneracji i odporności na infekcje.

Wapń (1 mg): Wapń znacząco wspomaga nie tylko budowę mięśni, ale także skurcze mięśni.

Witamina B9 (200 mcg): Dem Witamina B9 Mówi się, że ma ogromne działanie jako czynnik wzrostu, zwłaszcza w okresie dzieciństwa i młodości. Wspomaga rozwój OUN i wspomaga naprawę uszkodzonych lub zdegenerowanych struktur oraz bierze udział we wszystkich procesach podziału komórek. Z pomocą Witamina B9 syntetyzować można także funkcjonalne białka i neuroprzekaźniki.

Witamina B12 (30 mcg): Również Witamina B12 bierze udział w procesach podziału i odnowy komórek. Zarówno układ nerwowy, jak i krew zyskują na zdrowiu Witamina B12-Lustro. Ponadto wspomaga produkcję energii przez mitochondria.

Cytrulina Jabłczany (3000mg): Cytrulina dostaje się też do nerek arginina przekształcony. Bierze również udział w produkcji tlenku azotu, rozszerza naczynia krwionośne i obniża ciśnienie krwi.
Krótko mówiąc, jest Cytrulina silniejszy w zwiększaniu produkcji NO niż arginina się 
który dociera do nerek przez krwioobieg i tam się zamyka arginina jest odbudowywany. arginina i Cytrulina zwiększają produkcję tlenku azotu, a tym samym rozszerzają naczynia krwionośne i obniżają ciśnienie krwi.  Cytrulina jest punktem wyjścia dla arginina-Synteza i produkt końcowy w tworzeniu NO.
Cytrulina tak może arginina-Zwiększają wartości we krwi i jest jeszcze bardziej skuteczny niż arginina nawet w celu zwiększenia produkcji NO.
Dzięki darowi Cytrulina Jabłczan może również wspierać pracę mięśnia, co sprawia, że ​​mięsień pracuje wydajniej i wytwarza więcej ATP przy mniejszej ilości tlenu.

Alfa ketoglutaran argininy (3000 mg): Detoksykacja poprzez pozbycie się nadmiaru azotu arginina organizm w trakcie syntezy mocznika. Ustawia arginina NO lub wolny od azotu, który ostatecznie dostaje się do mięśni i tętnic. Wynikające z tego rozluźnienie i rozszerzenie jest powszechnie znane jako efekt pompowania. Uwalnianie hormonów wzrostu takich jak somatotropina oraz synteza kolagenów do regeneracji to pozytywne skutki uboczne suplementacji arginina.

N-Acetylo-L-tyrozyna (1000 mg): tyrozynowej to aminokwas, który jest znany jako wzmacniacz nastroju, a także stymuluje konwersję hormonów tarczycy w organizmie.

AGmasa (1000 mg): Bei AGmasa jest opatentowanym markowym surowcem firmy Agmatynaktóry wspomaga produkcję tlenku azotu i hamuje jego enzym syntazę. Prowadzi to do optymalizacji poziomu NO na dwa sposoby w celu osiągnięcia idealnych wyników sportowych i najlepszych możliwych pomp.

Glicerol (725 mg): Glicerol wiąże wodę, co nie tylko sprawia, że ​​mięśnie wydają się bardziej jędrne, ale także ogólnie pobudzają pompę.

2-Amusedoheptane (250 mg): To nic więcej niż DMHA.
Chociaż jest również spokrewniony z amfetaminą, jest strukturalnie znacząco różny od DMAA i DMBA. Ale też dzięki DMHA Norepinefryna i dopamina są lepiej wchłaniane.
Zwykle słodkim miejscem jest DMHA około 150mg.
Więc Devils Pharma nie ukrywa!

L-Norvalina (220 mg): Aminokwas Norwalina pochodzi z rozgałęzionego aminokwasu waliny i hamuje enzym arginazę. Jako katalizator Cytrulina i arginina pomaga osiągnąć lepszy i dłuższy efekt.
Bądź jednak ostrożny: wstępne badania sugerują, że Norwalina Może uszkadzać OUN

Ekstrakt z ziaren kakaowca (150 mg): Aktywny składnik ekstraktu z surowego ziarna kakaowego to ostatecznie nic innego jak Teobromina, który został nazwany później.

Teobromina (150 mg): Strukturalnie ma podobieństwa do Kofeina, ale ma mniej stresujący wpływ na OUN. Inny od Kofeina jednak może? Teobromina działają silniej na udar i na poszerzenie żył, co również wzmacnia pompę. Rozluźniając komórki mięśni gładkich, wspomaga oszczędne oddychanie i lepsze zaopatrzenie organizmu w składniki odżywcze.

Kofeina bezwodna (110 mg): Kofeina wykazuje pozytywne, stymulujące działanie na OUN oraz rozpad glikogenu i tłuszczu. Zwiększa czujność, czujność i koncentrację, ale także rozszerza oskrzela.

Kofeina Szybkość transmisji (110 mg): s. Kofeina

L-teanina (75 mg): To kojący aminokwas z zielonej herbaty, który nie męczy, a jedynie odciąża OUN. W połączeniu z Kofeina zeigt Teanina znaczny wzrost wydajności poznawczej.

Kaempferol (75 mg): Trochę zbadanego flawonoidu ...

Hordenina (45 mg): Ten inhibitor MAO stymuluje ośrodek nagrody w naszym mózgu i zwiększa skupienie i koncentrację poprzez stymulację receptorów dopaminy D2. Oprócz poszerzania oskrzeli mobilizuje również własne rezerwy tłuszczu w organizmie jako źródło energii.

Naringin (40 mg): Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy wykazuje między innymi działanie synergiczne z synefryną i ogólnie poprawia wchłanianie wielu innych substancji. Ponadto badania z wyleczeniami komórkowymi pokazują, że te przy podawaniu Naringin wytwarzają więcej NO, co ostatecznie ponownie napędza pompę.

świerzbiec właściwy (40 mg): Ekstrakt ten dostarcza naszemu organizmowi L-Dopa, dzięki czemu nasz mózg uwalnia więcej dopaminy. Ze względu na poprawiające nastrój i uspokajające działanie ekstrakt ten można znaleźć zarówno w przedtreningówkach, jak iw niektórych suplementach nasennych. Ponadto działa jako przeciwutleniacz i wspomaga uwalnianie hormonów wzrostu.

D-glukurono-3,6, lakton (40mg): Kwas cukrowy lub węglowodan, który często łączy się z Kofeina i byczy jest stosowany w napojach energetycznych.

Synefryna HCL (50 mg): Znany również jako ekstrakt z Citrus aurantium, jest chemicznie i strukturalnie blisko spokrewniony z efedryną i jest przede wszystkim odpowiedzialny za mobilizację tłuszczu w organizmie. Zawarte flawonoidy ogromnie zwiększają wydatek energetyczny organizmu (podwyższona temperatura podstawowa ciała i zwiększony metabolizm spoczynkowy), a także działają silnie stymulująco.

Higenamina (15 mg): Higenamina jest również znany jako norkoklauryna i należy do grupy alkaloidów, do której należy również efedryna. Stymuluje uwalnianie acetylocholiny i zwiększa siłę mięśni oraz, jako agonista receptorów beta, zmniejsza utratę tkanki tłuszczowej. Podobnie chroni Higenamina zanim krew przylgnie i dlatego jest również korzystna dla krążenia krwi.

Johimbina HCL (2 mg): Substancja czynna, która została pierwotnie pozyskana z kory drzewa, ma nie tylko właściwości afrodyzjaku, ale także ogólnie poprawia krążenie krwi i obniża ciśnienie krwi. Jest szczególnie znany johimbina ale jako bloker alfa-adrenergiczny i sympatykolityczny. Spożycie może wiązać się z psychodelicznymi stanami świadomości, agresją i zwiększoną potliwością.
Blokując receptory alfa2, uwalnia więcej noradrenaliny w organizmie, zwiększając tym samym termogenezę i aktywność metaboliczną, i nie tylko dlatego, że jest popularnym spalaczem tłuszczu.

Wniosek składniki aktywne:

Devils Pharma zaczyna od prawdziwej płyty i udaje jej się połączyć potwora skupienia i pompy w jednym produkcie!
Już sama wielkość porcji zapewnia miejsce na ponad 10g składników aktywnych, z którymi Devil's Work faktycznie udaje się kompleksowo zaserwować każdy segment dobrego hardcore'owego boostera.
Oto 250mg DMHA Wcale nie decydujące kryterium, ale przedtreningówka imponuje pomysłowym połączeniem i dawkowaniem wszystkich poszczególnych składników.
Ogień nie tylko w przejrzysty sposób ujawnia wszystkie informacje o dawkowaniu, ale także uwzględniono użycie witamin i minerałów w celu złagodzenia niepożądanych skutków ubocznych i następstw.
Cieszy mnie to, że Devil's Work nie tylko polega na prostym wtłaczaniu się w niego w sensie ultra-skoncentrowanej przedtreningówki, ale że został uzupełniony substancjami pompującymi i nie tylko w rozsądnym stopniu. Stopień, w jakim koordynacja stymulantów tworzy bardziej skoncentrowany lub nawet szorstki nastrój, nie może być przewidywany wyłącznie na podstawie faktów dotyczących suplementu, ale nie ma wątpliwości, że wzmacniacz będzie miał wpływ na OUN, a tym samym na koncentracja i nastrój!

DOCHÓD I EFEKT

Spożycie / smak

Nie tylko gotowy napój jako taki powinien być poddawany ocenie, pakowaniu, przetwarzaniu i wiele więcej, również odgrywa rolę w tej krytyce - spójrzmy na wygląd, dotyk i inne aspekty produktu.

Puszka nie mogłaby być ciemniejsza lub bardziej piekielna. Przód etykiety złowrogo zdobią ogromna czaszka diabelskiego demona, a może samego Lucyfera, a także dwie opętane figury Maryi. Czarny słoik o wysokim połysku z klasyczną zakrętką pokryty jest prostą w obróbce, ale pięknie zaprojektowaną etykietą. Oprócz logo firmy, które niestety bardzo mocno przypomina logo firmy założonej w zeszłym roku i sponsora profesjonalnego Big Ramy IFBB „Dragon Pharma Labs”, znajdziemy również odniesienia do „Made in USA” i etykiety smakowej „Devils Cukierek".
Zarówno nasza odmiana, jak i wciąż dostępny smak „Monstrous Mango” są jasno zaprojektowane i doskonale wpisują się w temat marki - naprawdę udany

Sekcja „Zalecane stosowanie” jest zwyczajowa, ale pośrednie zalecenie większego lub przedawkowania (1,5 miarki) jest bardzo ambitne i niezbyt odpowiedzialne. Biorąc pod uwagę zróżnicowany i wszechstronny wybór stymulantów, ograniczenie do ogólnie obowiązującej rekomendacji konsumpcyjnej byłoby wystarczające - ale Devils Pharma to po prostu hardcore!

Smak, który mieliśmy, Devils Candy, był naprawdę bardzo smaczny i szczególnie dobry dla tak dużej dawki hardcorowego boostera!
Dopiero wybór koloru logo (różowy) i określenie „cukierek” wzbudziło oczekiwanie na czerwonawy napój o smaku przypominającym poncz owocowy. Jednak w przeciwieństwie do tego proszek i napój są bardziej pomarańczowe i odpowiednio do tego smakują, ale jak powiedziałem, są to stereotypy.

efekt

Jeśli chodzi o efekt, nie trzeba chodzić za buszem ani wikłać się w bezsensowne nabłyszczanie.
Faktem jest, że Devil's Work jest naprawdę zabawny, ale zdecydowanie nie jest przeznaczony dla sportowców amatorów o miękkiej gotowanej wodzie.
W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych produktów, diabelska praca nie jest bez powodu ignorowana i nie drapie konsumentów w niekontrolowany sposób. Z drugiej strony imponuje silnie skoncentrowanym efektem, który z jednej strony naciska agresywnie, ale całość jest bardzo subtelna i skupiona.
Z tym hardcorowym wzmacniaczem jedno lub drugie powtórzenie i kilka dodatkowych obciążników jest zdecydowanie możliwe!

Nie należy zapominać o pełnej proporcji silnie działających substancji pompujących, która jest nie tylko wyrażana przez przypominające mapę przedramiona i wybrzuszone mięśnie, ale także powoduje zwężenie nóg i, co nie mniej ważne, prostowników pleców podczas treningu nóg.
Na szczęście nie należy się spodziewać zimnych potów, gęsiej skórki, drżeń itp., Ponieważ użycie Devil's Work nie spowodowało żadnych odnotowanych skutków ubocznych w żadnym z naszych testów.

Stosunek ceny do wydajności - wniosek

Puszka Devils Pharma Devil's Work kosztuje obecnie 49,95 euro i zapewnia 30 porcji o łącznej zawartości 360 g (12 g każda).
Przy zwykłej dawce dostajesz cenę porcji około 1,66, co jest naprawdę przyzwoite, biorąc pod uwagę jakość i ilość.

Należy pamiętać, że niektóre składniki, w tym DM ** i inne, są uważane za doping zgodnie ze statutem FDA i dlatego mogą zostać wykryte podczas kontroli i odpowiednio ukarane. Identyfikowalność wielu substancji lub ich metabolitów nie jest jasno określona i może prowadzić do zakazu zawodów przez WADA nawet po kilku miesiącach!

* Reklama / reklama

Kup Devil's Pharma - Devil's Work

  • silnie pobudzająca przedtreningówka
  • 250mg DMHA
  • 2mg Johimbina HCL
Pole recenzji 0
9
Nasza ocena
DOBRY
  • mocny efekt z ekstremalnym skupieniem i dobrą pompą
  • brak skutków ubocznych i / lub następstw
  • wyczuwalnie dobry smak
BAD
  • znajome logo firmy

Skład i dawkowanie9
efekt9
Geschmack9
Cena9

Podobne produkty

Przycisk Powrót do góry