Wzmacniacz HardcoreRecenzje produktuRecenzje produktu

American Metabolix HAVOK Hardcore w teście

„QP2 - Jakość, czystość i moc”

Amerykański producent, firma American Metabolix, zobowiązał się do tego, kończąc każdy produkt od momentu jego powstania w 2012 roku. Założycielami firmy są Jason Duran i Markus Trillsch, którzy wcześniej odpowiadali za innowacyjne wpływy w branży suplementów i np. W przypadku Jasona z powodzeniem stworzyli znane na rynku firmy (Cellucor). W 2011 roku oboje, którzy wtedy jeszcze byli zaangażowani w Cellucor, zdecydowali się przełamać nowe szlaki i uciec od rozdętych projektów produktów i tanich, zwyczajnych formuł.
poddać się. Aby jak najlepiej wypozycjonować firmę pod względem ekonomicznym, znaleźli doświadczonego biznesmena Roberta Smitha, dyrektora wykonawczego w firmach Samsung i Apple.

Właściciele firm, zatrudnieni naukowcy i sponsorowani sportowcy zainwestowali razem ponad 2 lata, aby zaprojektować wzmacniacz treningowy, który spełnia najwyższe wymagania, oprócz szerokiej gamy suplementów ketogennych. Głównym celem była przedtreningówka, która zapewnia intensywną i ciągłą energię bez niepożądanych skutków ubocznych i bólów pourazowych. Rezultatem jest produkt, który nie jest przeznaczony ani dla początkujących, ani dla okazjonalnych pompek, ale jest naprawdę jednym z najsilniejszych i najsilniejszych boosterów od dłuższego czasu. Podstawą i konikiem hobbystycznym boostera są wyłącznie klinicznie dozowane kluczowe składniki, które są ujawnione w całkowicie przezroczystej formule. Sam amerykański Metabolix mówi o nieskazitelnym produkcie HARDCORE. To wystarczający powód dla BOOSTERJUNKIES, aby zaakceptować ten wyrok i poddać HAVOK HARDCORE przez swoje kroki. Tyle jest obiecane z góry - Duran i Trillsch zrobili wszystko dobrze!

Raport z doświadczeń na temat hardcorowego produktu przedtreningowego HAVOK HARDCORE od American Metabolix

"Keto King" Jason Wittrock również miał palec w grze z tym suplementem, chociaż HAVOK HARDCORE nie może być przypisany do linii ketogenicznej producenta, którą w przeciwnym razie przewodzą produkty takie jak Keto Lift i Keto Meal. Booster treningowy hardcore nie tylko ma obszerną porcję 16 gramów, a tym samym wyróżnia się spośród prostych, ultra-skoncentrowanych ślepych strzałów, które są oparte na mniej wyrafinowanych formułach opartych na pochodnych amfetaminy bez dalszych wskazówek, ale nawet koduje je zgodnie z motto „Full Disclosure Workout” w całości.

Jakie składniki aktywne znajdują się w hardcorowym boherze HAVOK HARDCORE od American Metabolix?

Jak już wspomniałem, w jednej porcji Havok Hardcore jest sporo dobrze dozowanych, ale przede wszystkim bardzo skutecznych składników w ogromnej ilości 16,1 g. Odpowiadając najwyższej jakości hardcore boosterowi, porcja zawiera substancje, które zapewniają zarówno pełną pompę, jak i gwałtowną energię lub gwałtowne skupienie. W związku z tym przejrzyste fakty dotyczące suplementów są podzielone na HAVOK HARDCORE PUMP TECHNOLOGY i HAVOK HARDCORE ENERGY & FOCUS FORMULA. CZYM JEST AMERYKAŃSKI METABOLIX HAVOK HARDCORE? - PRZYGLĄDAMY SKŁADNIKI W SZCZEGÓŁACH:

* Reklama / reklama

Kup American Metabolix - HAVOK Hardcore

TECHNOLOGIA POMP HAVOK HARDCORE

L-Cytrulina (6 g):

Niemal z pierwszym składnikiem American Metabolix już spełnia obietnicę pełnej pompy i dostarcza niebiałkogennego alfa-aminokwasu L-cytruliny Prawie w tak obszernej dawce, jaką znamy tylko z czystych PumpBoosterów. Cytrulina wiadomo, że zwiększa poziom NO we krwi nawet lepiej niż arginina Prowadzi to do poszerzenia naczyń, które nie tylko wizualnie wyrażają się w postaci naczyniowej i pulchnych mięśni, ale także zapewniają lepszy dopływ krwi i składników odżywczych do mięśni. Ostatecznie sportowiec zyskuje na lepszym treningu, lepszej regeneracji i wreszcie bardziej atrakcyjnym wyglądzie. Jednocześnie odczuwalna pompa zwiększa wrażliwość mięśni oraz napędza energię i wytrzymałość.

Beta-Alanina (3,2 g):

Ten niezbędny aminokwas, często występujący w mięsie i produktach mlecznych, służy jako substrat energetyczny, który w wątrobie jest przekształcany w glukozę. Z konwersją Beta alanina pirogronianowi towarzyszy wzrost poziomu cukru we krwi, a dzięki szybszemu dostarczaniu energii, długotrwała suplementacja Beta alanina osiągnąć wzrost wytrzymałości. Służy jako bufor „ochrony mięśni”, ponieważ białka nie muszą być uwalniane z własnych zapasów mięśni, aby uzyskać glukozę. Dlaczego jest wymieniony w matrycy pompy, nie jest w tym momencie całkowicie zrozumiałe, mimo że spełnia powszechne zalecenia dotyczące dawkowania z 3,2 g. Niemniej jednak, sprawia, że ​​tylko długoterminowe korzystanie z Beta alanina Znaczenie i nie wyraża się w dotkliwie zauważalny efekt.

betaina bezwodna (1,2 g):

Ten aktywny składnik często znajduje się również w burakach, naturalnej żywności, która również powinna być dobrze znana wśród fanów pompowania. betaina wspomaga rozbudowę objętości komórki mięśniowej poprzez promowanie nawodnienia, a także powoduje uwalnianie IGF-1 w celu budowy tkanki mięśniowej. Oparte na dowodach betaina w związku z promocją beztłuszczowej masy, siły i wytrzymałości. 1,2 g odpowiada około połowie dawek stosowanych w badaniach. Jednak dzięki tej ilości uzyskuje się również wsparcie pompy.

agmatyny Siarczany (Agmasa) (1g):

Agmatyna należy do kategorii nowej żywności i, podobnie jak aminoguanidyna, niezależnie tworzy enzymy, które mają zarówno właściwości rozszerzające naczynia krwionośne, jak i mechanizmy uwalniania tlenku azotu. Tak mówi się Agmatyna jeszcze silniejszy efekt niż arginina lub Cytrulina promować pompę po. Subiektywnie, pompa przeszła Agmatyna nieco pełniejsze lub bardziej obszerne i mniej naczyniowe - to jednak różni się w zależności od konsumenta, bilansu wodnego i składu ciała.

Tauryna (1 g):

byczy jest z definicji kwasem aminosulfonowym i bierze udział w rozwoju mózgu i narządu wzroku, ale także w funkcjonowaniu serca, mięśni i składników krwi - leukocytów i trombocytów. Sprawdzone jest byczy Bierze udział w spalaniu tłuszczu i może go dodatkowo stymulować poprzez suplementację, a także wydalanie cholesterolu w stolcu. W odniesieniu do poprawy pompy, mechanizm byczy zostały wzięte pod uwagę, aby zoptymalizować równowagę płynów komórki mięśniowej i nie tylko zwiększyć jej objętość, ale także zoptymalizować dostarczanie składników odżywczych.

HAVOK HARDCORE ENERGY & FOCUS FORMULA

N-Acetylo-L-tyrozyna (500 mg):

Aminokwas znany jako wzmacniacz nastroju L-tyrozyna jest bardziej biodostępny w tej formie niż jest już do konwersji np. na hormony tarczycy w organizmie. Niestety dawkowanie jest nieco skromne, więc efekt wydaje się mniej zauważalny, zwłaszcza że nie został przetworzony żaden synergetyk, który wspiera ten efekt.

Kofeina bezwodna (250 mg):

Stymulacja OUN, metabolizmu glikogenu i lipidów w celu zwiększenia czujności i koncentracji jest dobrze znana i nie wymaga długiego opisu. 250mg to pełna, ale rozsądna dawka, jeśli weźmie się pod uwagę inne zawarte w niej składniki, które nie obciążają boostera działaniem stymulującym. Ze względu na zawartą ilość Kofeina Dlatego nie należy spodziewać się znanych skutków ubocznych, takich jak niepokój, drżenie, a nawet przyspieszenie akcji serca.

Cholina Dwuwinian (200 mg):

Cholina jest silnym regulatorem oddychania, ciśnienia krwi i bicia serca oraz, co nie mniej ważne, wspomaga zdolności poznawcze. Ponieważ ma pozytywny wpływ na zdolność koncentracji, jest istotnym czynnikiem w promowaniu zamierzonego widzenia tunelu i skupienia tego wzmacniacza. W porównaniu do innych produktów PreWorkout wybrano bardziej rozbudowaną dawkę tego składnika, co również wpływa pozytywnie na działanie.

2-amino-5-metyloheksan HCL (150 mg):

DMHA, 1,4-DMAA, Juglans regia - Dziecko ma wiele imion i kształtów... Faktem jest, że jest to droższy wariant bardzo popularnego stymulatora znanego jako środek uwalniający monoaminy katecholamin, dopaminy i noradrenaliny. Działa podobnie do amfetaminy, ale jest mniej stymulujący i działa na serce. Blokując niektóre receptory, dopamina i noradrenalina dłużej pozostają aktywne w organizmie, wywołując euforię i czujność. 150mg to naprawdę pełna dawka, która znacznie przekracza bezpieczną „dawkę startową” 1mg/kg.

Methyliberine (jako Dynamine 40% bez smaku) (125mg):

To jest opatentowany dem Teakryna substancja pokrewna strukturalnie, która podobnie jak ta już opisana powyżej, działa również na receptory dopaminy itp. i aktywuje te neuroprzekaźniki w organizmie. W rezultacie materiał ten sprzyja również skupieniu, energii i poczuciu komfortu.

Jabłczan Dicaffeine (jako Infinergy) (75 mg):

Infinergy to w zasadzie nic innego jak połączenie kwasu jabłkowego i Kofeina. Infinergy zawiera składniki aktywne w proporcji 3: 1, dzięki czemu otrzymujemy jeszcze około 56g Kofeina zdobyć. W jakim stopniuKofeina Jabłczan jest w rzeczywistości silniejszy niż konwencjonalny Kofeina lub działa synergistycznie z innymi stymulantami nie zostało jeszcze naukowo udowodnione.

Hordenina HCL (50 mg):

Jako inhibitor MAO, wzmocniony i przedłużony Horda wpływ wielu neuroprzekaźników, w tym substancji zwiększających stężenie i euforię dopaminy i noradrenaliny.

Rauwolfina vomitoria (kora korzenia) (standardowa 90% alfa Johimbina) (1 mg):

Inne niż Johimbina HCL to alfa Johimbina nie pobudza krążenia krwi, ale jednocześnie stymuluje uwalnianie dopaminy i noradrenaliny. Chociaż 1mg na pierwszy rzut oka nie wydaje się dużo, wystarczy kilka miligramów tego aktywnego składnika, aby wywołać efekt euforyczny i promować koncentrację!

WNIOSEK SKŁADNIKI AKTYWNE:

W teorii booster zachwyca wyrafinowaną kombinacją składników zwiększających pompę, w połączeniu z odpowiednimi stymulantami, które w swoich indywidualnych dawkach i symbiozie stanowią konglomerat najlepszych boosterów skupienia. Oczekiwanie na ten wzmacniacz treningowy może słusznie okazać się wielkie, ponieważ na samej kartce papieru ten słoik ma wszystko, co należy do wszechstronnego, satysfakcjonującego opakowania. Chociaż booster umożliwia mieszanie kompleksu witaminowego lub mineralnego, co w praktyce w większości obiecuje łatwe wchłanianie stymulujących bólów następczych, zostały one przetworzone tak spójnie i ostrożnie, że nie jest to już konieczne. Dodatkowo ta przedtreningówka jest bardzo zbilansowana i w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych produktów nie jest nieproporcjonalnie przedawkowana lub przedawkowana w jednym miejscu. Wręcz przeciwnie – American Metabolix zastosował się do utartych, zalecanych zaleceń dotyczących dawkowania, ale przede wszystkim jakości surowców i sprawdzonych w praktyce ilości przetworzonych poszczególnych składników, niezależnie od ewentualnie wyższych kosztów produkcji. Można poczynić drobne zarzuty dotyczące stosowania Beta alanina i prawdopodobnie nieco niższa dawka Acetylo-L-tyrozyna doczepić, co jednak w tym drugim przypadku nie ma znaczącego wpływu na wagę ze względu na silny efekt synergiczny.

DOCHÓD I EFEKT

Spożycie / smak

W tym miejscu niestety musimy zacząć od jednego punktu krytyki. American Metabolix zaleca dawkowanie i spożycie, aby móc spożywać produkt do 8 tygodni jednorazowo, przed zrobieniem 4-tygodniowej przerwy. Całość ujęta jest z perspektywy, przynajmniej z ograniczeniami, po prostu odnosząc się do spożycia w dni treningowe. W tym miejscu należy wyraźnie podkreślić, że dawkę przypominającą należy przyjmować tylko w wyjątkowych przypadkach lub w nieregularnie dużych odstępach czasu. Czyniąc to, jest się lub nie powinno się być zorientowanym i związanym z ustalonymi czasami, ani też ustawiać pewnych cykli. Fakt, że wzmacniacz nie ma sensu w dni treningowe dla mniejszych grup mięśni, a nawet mniej lub nie ma sensu w dni odpoczynku, nie ma potrzeby wspominać w tym miejscu! W przeciwnym razie American Metabolix podaje na opakowaniu przypominającym, że jedną miarkę należy zmieszać z 6-8 uncjami wody i spożyć 30 minut przed treningiem.

Aby przetestować smak użyliśmy BombSicle. Smak można określić jako typowo amerykański, który można podsumować jako nieskończenie słodki, ale zdecydowanie smaczny. Ze względu na swoją konsystencję i zachowanie w płynie proszek sugeruje wysoką jakość i wysoką jakość przetwarzania, ponieważ nie ma absolutnie nic do zarzucenia w zakresie rozpuszczalności, wielkości ziaren itp.! Na marginesie należy również wspomnieć, że American Metabolix włożył wiele wysiłku w zaprojektowanie puszki i jest wyjątkowym punktem sprzedaży pod względem projektu marki na rynku. Format puszki jest nieco bardziej płaski, ale większy lub szerszy i utrzymany w harmonijnej kombinacji koloru czarnego i czerwonego. American Metabolix wymienia najważniejsze deklaracje, w tym pieczęć GMP itp., I nie rezygnuje z umieszczania ich symbolu Snapchata i innych kanałów mediów społecznościowych. To pokazuje, że firma podążyła za spustoszeniem czasu i stara się być obecna dla publiczności! - W tym momencie kciuki do góry! Niemniej jednak, zwłaszcza mając na względzie pozytywny wynik testu, bylibyśmy szczęśliwi, gdyby marka nieco bardziej agresywnie patrzyła na swoich konsumentów!

efekt

Rok 2019 wyłonił nowego lidera w kategorii hardcore booster, bo do tej pory ta perełka przedtreningówki nie ma sobie równych pod względem działania. Długo musieliśmy czekać na booster treningowy, który generował tak przyjemną, ale mocną jazdę, a jednocześnie wiedział, jak zapewnić go pewnie, jeśli chodzi o pompowanie i przyjemne efekty. Havok Hardcore nie tylko wygląda w pełni satysfakcjonująco, ale jest tak zrównoważony i wygodny w swoim spektrum, że niemal otwiera nową kategorię hardcore'owych boosterów. Przez większość czasu każda silna bomba stroboskopowa ma co najmniej jedną małą wadę, która objawia się w postaci zderzenia, drżenia, utraty apetytu, niestrudzonej czujności lub tym podobnych, ale Harok Hardcore przychodzi, dostarcza i jedyną rzeczą pozostaje znakomity trening obejmujący PR, napompowane mięśnie i żyły rurkowate.

Czego jeszcze chcesz? - pytamy w tym miejscu!

Dawne czasy, kiedy boostery trafiały na rynek, wyznaczały nowe standardy i wywoływały prawdziwy szum i entuzjazm, są niezapomniane. Niewątpliwie Havok Hardcore można przypisać temu roszczeniu, a ten wzmacniacz słusznie zasługiwałby na większą uwagę i zwiększony marketing. W tym miejscu dokładamy wszelkich starań, aby odpowiednio wypromować i gorąco polecić Państwu ten produkt.

Stosunek ceny do wydajności - wniosek

Puszka American Metabolix Havok Hardcore dostarcza 385 gramów treści, a tym samym 25 porcji. Przy cenie detalicznej 44,95 euro w naszym sklepie partnerskim STAYFOCUSED daje to cenę około 1,80 euro za porcję. Ta przedtreningówka jest nieco droższa od konkurencyjnych produktów, ale naszym zdaniem działa odpowiednio lepiej i sprawia, że ​​te pieniądze są opłacalną inwestycją!

Należy pamiętać, że niektóre składniki, w tym DM ** i inne, są uważane za doping zgodnie ze statutem FDA i dlatego mogą zostać wykryte podczas kontroli i odpowiednio ukarane. Identyfikowalność wielu substancji lub ich metabolitów nie jest jasno określona i może prowadzić do zakazu zawodów przez WADA nawet po kilku miesiącach!

* Reklama / reklama

Kup American Metabolix - HAVOK Hardcore

Nasza ocena
8.9
Nasza ocena
DOBRY
  • kompleksowa, wyrafinowana wielkość porcji
  • intensywne, zbalansowane spektrum efektów
  • nieograniczone pozytywne skutki konsumpcji (brak awarii itp.!)
BAD
  • nieodpowiedzialna deklaracja (zalecenie konsumpcyjne)
  • składniki, które można nieco poprawić (Beta alanina)
  • zbyt defensywny marketing!
Skład i dawkowanie9
efekt9.5
Geschmack8.5
Cena8.5

Podobne produkty

Przycisk Powrót do góry