Najlepsze hardkorowe boostery 2020

10 najlepszych hardcore'owych boosterów pierwszego kwartału 1 roku

Rok mija, a wraz z nim rynek najsilniejszych przedtreningówek opartych na prawdziwych hardkorowych stymulantach zmienia się. BOOSTERJUNKIES.DE klasyfikuje dla Ciebie bomby stroboskopowe młodych lat 20.!

DMAA, DMBA, Eria Jarensis, AMP, and and and - lista pospolitych amin, pochodnych w krótkich stymach, które zapewniają skuteczność, widzenie tunelowe, skupienie na potworach i hardcorowe sesje na siłowni, jest coraz dłuższa. W BOOSTERJUNKIES.DE nigdy nie jesteśmy zmęczeni, jeśli chodzi o testowanie ich wszystkich. I jak zwykle zrobiliśmy to na początku bieżącego roku: W oparciu o efekt, stosunek ceny do wydajności, smak i układ stworzyliśmy ZMIENIONĄ top listę zupełnie nowych i nowo wydanych boosterów treningowych w segmencie hardcore.

Nie twierdzimy, że mamy pełną ani obiektywną poprawność. Naszym najlepszym i najbardziej honorowym celem jest zwrócenie uwagi tylko na najsilniejsze i najwyższej jakości boostery i odpowiednie ich umieszczenie, ale chcemy zwrócić uwagę na jedną rzecz:


Efekty przedtreningówki są bardzo różne w zależności od sportowca. Opiera się wyłącznie na subiektywnych i indywidualnie doświadczanych fizycznie wrażeniach.

Jako zespół profesjonalnie wykształconych i praktycznie doświadczonych sportowców, naszym celem jest pokazanie Wam tendencji oraz przedstawienie własnych wrażeń oraz wrażeń klientów i znajomych w reprezentatywny i realistyczny sposób. Robiąc to, bierzemy pod uwagę obietnice i hasła reklamowe prezentowanych firm i produktów oraz porównujemy je z oczekiwaniami i ostatecznie doświadczeniami. Jeśli analizy lub podstawowe informacje są dostępne, wyjaśniamy składniki i efekty, ale nie możemy zagwarantować autentyczności substancji faktycznie zawartych w niektórych przypadkach. Zasadniczo jednak ufamy tylko produktom, które są znane, działają i wydają się być wysokiej jakości oraz pochodzą od renomowanej i wiarygodnej firmy.

Podąża za najlepszymi 10 najlepszymi hardkorowymi boosterami w 2020 roku

UWAGA: te wymienione poniżej Trening Booster są niezwykle silne i nie należy lekceważyć ich działania. Przed użyciem należy zapoznać się z prawidłową dawką i tolerancją. Poniższe boostery nie są odpowiednie dla nastolatków ani początkujących!

Chaos and Pain „Cannibal Ferox” Nowa formuła (wersja amerykańska)

Czy potrzebujesz czegoś więcej niż tylko nazwy „Cannibal Ferox”?
Nie bez powodu są jego twórcy Chaos and Pain, jako marka absolutnie premium wśród producentów boosterów.
,de Siła napędowa marki, Cannibal Ferox, pojawił się już w licznych modyfikacjach i nowych edycjach i zawsze udawało mu się pozyskiwać swoich wyznawców oraz zapewniać wystarczającą furię i satysfakcję.
Ostatnią atrakcją serii była „stara” wersja Cannibal Ferox Amped V1, po której pojawił się nieco otrzeźwiający następca.
Nowa formuła również oferuje 365g może zawierać ale teraz nie tylko prawie 100g więcej zawartości, ale także wie, jak zaimponować nową koncepcją i recepturą.
Co zaskakujące, nie stosuje się stymulantów 0815 z frakcji DM **, ale raczej eksponat oparty jest na ekstrakcie z orchidei.
I naprawdę spodobała nam się ta innowacja.
Nowy Cannibal Ferox może to zrobić ponownie Skupienie, energia, moc i pompy równo i odpowiednio się otwiera jako solidna i wszechstronna nowej generacji 2019 naszej pierwszej dziesiątki.

 

* Reklama / reklama

# 10 - Chaos i ból
„Cannibal Ferox”

OCENA: 7.2 / 10

# 9 Psycho Pharma - „Edge of Insanity”

Krótko mówiąc: chłopaki z Psycho Pharma są naprawdę chorzy!
Każdy, kto reklamuje się, że zaprojektował wzmacniacz, będzie pojawia się jak „Kush” i eksplodujące pompy mięśniowe, skupienie jak brzytwa i wytrzymałość psychiczna obiecuje, musi być przekonany o swoim produkcie.
Teraz trzeba to powiedzieć Agmatyna i AAKG wypełnić część obietnicy w całości, Phenibut, N-metylotyramina, johimbina, halostachina i Oktopamina ale najpierw naprawdę pokaż, co potrafi Edge of Insanity !!!
Przedtreningówka dosłownie zrywa ze skarpet, ale chłopaki z Psycho Pharma nie wzięli pod uwagę, że są też mniej chorzy psychicznie i nieco delikatniejsi ćwiczący. taki strzał w skarpetkę, w tym upadek / upadek tylko częściowo odłożone.
Kto na potężnych klapsach i psychodeliczne doświadczenia z pogranicza stoi, idealnie radzi mu się z „krawędzią szaleństwa”, ale trzeba być świadomym konsekwencji z naszym 9. miejscem 😉.

* Reklama / reklama

# 9 Psycho Pharma - „Edge of Insanity”

OCENA: 7.7 / 10

# 8 Metabolic Nutrition - ESP Extreme (nowa wersja)

Pobudzający energię przed treningiem - jedna nazwa programu, który jest zły z tym produktem. O ile szata wzmacniacza wydaje się tym bardziej sterylna i konserwatywna, prawie jak towar apteczny, tym bardziej efekt jest bardziej rażący.
Jeśli wierzysz informacjom z kręgów poufnych, wiwatuj mocny 444 mg DMHA to prawdziwi gwarantowie skupienia!
Chociaż zawiera tylko około 3g składników aktywnych, booster jest szczególnie imponujący, jeśli chodzi o jego działanie Skup się i jedź. To sprawia, że ​​jest absolutnym zabójcą, szczególnie w przypadku ciężkich treningów nóg i złożonych treningów całego ciała.
Brak pompy jest tutaj zaletą. Obok jego efekt długoterminowy ESP Extreme błyszczy przede wszystkim swoim całkowita wolność od skutków ubocznych.
Z dodatkiem odrobiny agmatyny i / lub cytruliny, wyraźny pretendent do czołowych miejsc, ale jako niezależny potwór skupiający się za holistycznie zaprojektowanymi dopalaczami „tylko” uplasował się na 8. miejscu! - Niemniej jednak pamiętaj, aby to zanotować i nie przeoczyć 😉

 

* Reklama / reklama

# 8 Odżywianie metaboliczne - ESP Extreme

OCENA: 7.8 / 10

# 7 Blackstone Labs - Dust X

Jeśli chodzi o suplementy hardcore, marka Blackstone Labs założyciela firmy, PJ Brauna, już dawno przestała być czystą kartą. Niezależnie od tego, czy są to prohormony, sarmy i inne substancje chętne do eksperymentowania - na etykiecie niczego nie brakuje. Tak naprawdę też nie na jednym potężna przedtreningówka. Dust X to najwyższa dawka i najpotężniejszy wzmacniacz marki i obiecuje długotrwała energia i zwiększone uczucie pompowania mięśni. Ten ostatni zapewnia 4 g jabłczanu cytruliny i 1 g siarczanu agmatyny.
Następny 150mg DMHA Przede wszystkim Dust X imponuje jednym pełny ładunek nootropów psychoaktywnych (Dimetyloaminoetanol, Fenyloetyloamina i Huperzine A) to dla jednego Specjalny nacisk na jakość dbać.
To wystarczający powód, abyśmy nagrodzili ten naprawdę poprawiający koncentrację wzmacniacz 7. miejscem! Polecamy smak Sour Gummy Bear 😉

* Reklama / reklama

# 7 Blackstone Labs - Dust X

 OCENA: 7.9 / 10

# 6 Alpha Lion - Super Human

Ta ukochana zachwyca najwyższa jakość. Sama puszka w twoich rękach opłaca się zainwestować niecałe 40 euro, a Super Human ulepsza każdą półkę podwyższającą zarówno pod względem wyglądu, jak i jakości.
Fakty dotyczące suplementów wydają się równie wysokiej jakości. Pełne 17,54g rozprowadzać SUPERLUDZKĄ MATRYCĘ ENERGII (w tym100mg DMHA), SUPERHUMAN PUMP MATRIX (ua 7g cytruliny! i 100mg S7), MATRYCĘ SUPERLUDZKIEJ STRENGTH (w tym 3,5g Beta Alaniny), ANTI CRASH MATRIX (350mg Teanina) oraz SUPERLUDZKĄ MATRYCĘ WCHŁANIANIA (10mg Wyciąg z czarnego pieprzu). Kilkanaście składników w podręcznikowych dawkach zapewnić w symbiozie dla a wszechstronne, udane doświadczenie boostera, który jest mniej „hardkorowy” niż niektóre konkurencyjne produkty, ale jest idealnie skoordynowany i wyważony. W zależności od osobistych preferencji, Super Człowieka z pewnością można lepiej sklasyfikować i umieścić tutaj w suwerennej pomocy.


* Reklama / reklama


# 6 Alpha Lion - Super Human

OCENA: 8.1 / 10

# 5 Condemned Labz - Convict Stim

,de prawdziwa wskazówka i trudny do zdobycia w tym kraju to kolejny hardcore booster z Wielkiej Brytanii. Przede wszystkim przez to robi wrażenie wysokiej jakości prezentacja, koncepcja i ostatecznie odpowiadające efekt. Oprócz zwykłego 225mg 2-aminoizoheptanów i 50mg halostechin wizytówka z serii Elite wciąż zawiera tak wspaniałe składniki, jak Ziarna Raje (Paradoksy), ale także bogaty L-Cytrulina 4g za obiecującą pompę. Bez zbytniego ścigania tętna w rażących sferach, wciąż przyzwoity Wzrost spalania kalorii i tempa metabolizmu Obiecujący, Convict Stim reprezentuje nieco inny wzmacniacz w naszym rankingu Top10 i może być również wyższy w zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb (skłonność do spalaczy tłuszczu, patrz 3 mg johimbiny).


Skazany Labz Convict Stim

* Reklama / reklama

# 5 Condemned Labz - Convict Stim

OCENA: 8.3 / 10

# 4 Glaxon - GFY

Na wiele sposobów Nowość, reprezentuje GFY firmy Glaxon. Marka pojawiła się znikąd przestrzenny układ z gleby.
W ten sposób Glaxon jest okrętem flagowym, a nie tylko jednym „Marka wydawców multimedialnych” być, ale także czymś więcej niż tylko marką związaną ze stylem życia, grami czy kulturystyką.
Ich celu nie można było sformułować prościej: „Aby zrobić niesamowite Sh! T” ..
A ten wzmacniacz stał się naprawdę niesamowity!
Ta przedtreningówka strzela do każdego z dużą bronią receptory alfa i beta-adrenergiczne. Wywołuje fajerwerk adrenaliny i ma dwa różne efekty. Po pierwsze, umieszcza ciało „Tryb walki lub lotu” z drugiej strony aktywuje rozkład kwasów tłuszczowych nagromadzonych w organizmie.

Zadbaj o to między innymi Synefryna, Halostachina i Higenaminae jak również skuteczny nootropowo Cholinace (opatentowana formuła od Choline + Bitartrate + Alpha-GPC, Citicoline) i Wyciąg z Mucuna pruriens.

Rezultatem jest booster o rażącym wyglądzie, urzekającej formule i olśniewającym efekcie! Dokładnie przyglądając się marce, przewidujemy gorący suplement na rok 2020 dla Glaxon, a wraz z GFY inicjują go bardziej niż imponująco!

 

* Reklama / reklama

# 4 Glaxon - GFY

OCENA: 8.4 / 10

# 3 American Metabolix - Havok Hardcore

Amerykańska marka Metabolix, za którą stoi były założyciel Cellucor, rzuca na ring wzmacniacz z Havok Hardcore 16g na porcję jest trudne. Zapewnia to dużo miejsca na pełne 6g L-Cytruliny, 1,2g Betainy i 1g opatentowany Agmassaby praktycznie wysadzić swoje koszule - ale wciąż jest dużo miejsca na stymulacje i inne żarty. Oprócz wypróbowanych i przetestowanych rzeczy, zwłaszcza magii 150 mg 1,4 DMAA jak również 1g alfa johimbiny i 75mg Hordeniny uśmiecha się na twarzach konsumentów.
Havok Hardcore opisuje ideał Symbioza ilości i jakości zawartych składników i dostarcza prawie tak teoretycznie, jak praktycznie nienaruszalny cały pakiet wszystkiego, czego potrzebujesz do udanego treningu. Plik Ekspertyza wielu guru sceny daje się wyczuć od otwarcia puszki do ostatniego okruchu tego doskonale wymyślonego proszku i zamienia każdy zapłacony grosz w jeden opłacalna inwestycja w szkolenie do indywidualnego maksimum!

* Reklama / reklama

# 3 Amerykański Metabolix -
Havok Hardcore

OCENA: 8.9 / 10

# 2 Centurion Labz - Wściekłość XXX

Prawie można było się spodziewać, że Centurion Labz również reprezentował bardzo wysoko w tym rankingu Powinien być. Ponieważ od Rage i jego pochodnych, firma jest w stanie dostarczać i przekonywać nieprzerwanie.
Trzeba przyznać, że zawiera porcję boostera „Tylko” 9,4 g i rzekomo bezużyteczne składniki, takie jak beta-alanina i L-tauryna, są włączone, ale substancje te wyróżniają się w ramach Energy and Focus Blend DMHA, hordenina i Johimbina szczególnie wybitne.

Nie można ustalić, czy taki istnieje niezrównana jakość surowców jest Dawki poszczególnych składników aktywnych w zasłonie matrix czy też zawiera „więcej” lub „inny” niż właśnie podano - ale chociaż teoretycznie nie można było oczekiwać, że Rage XXX jest tak wysoko, to jego donośny efekt po niecałych 15 minutach od zażycia i być długotrwały nacisk więcej niż tylko argument za zasłużonym drugim miejscem!

* Reklama / reklama

# 2 Centurion Labz - Rage XXX

OCENA: 9.0 / 10

# 1 Devil's Pharma - diabelska robota

A pod numerem 1 faktycznie ma jeden Przybysz skończone, które od czasu swojego pojawienia się spowodowało więcej niż tylko duże fale! To „Wysoko pobudzająca przedtreningówka” naprawdę zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć czujność i koncentrację, a fakty dotyczące suplementu imponująco pokazują, co to znaczy kiedy programiści naprawdę o tym myślą i więcej szerokie know-how funkcja!
Wynik to Wszechstronny talent z pełną porcją 12 g, która naprawdę łączy w sobie wszystko jednakowo dla pompy i Fokus dbać.
Symbioza jabłczanu cytruliny, AAKG, AGmasy, glicerolu i Norwaliny zapewnia, że Non-plus-ultra matrycy pompy to jest tak trwałe, jak jest opuchnięte i naczyniowe. Do niezrównana stymulacja ostatecznie nosić 250mg DMHA, 45 mg Hordeniny, 15 mg Higenaminy, 2 mg Johimbiny HCL i wiele więcej!

Wreszcie marka imponuje jednym profesjonalny układ aż do ostatniego szczegółu a nawet daje do zrozumienia, nazywając jego odmiany (Monstrous Mango, Tweaked Tangerine Claw, Devils Candy), że próbuje się używać drobiazgów, wyróżniać się na tle konkurencji - z sukcesem!

* Reklama / reklama

# 1 Devil's Pharma - diabelska robota

OCENA: 9.0 / 10

Jeśli masz wybór, jesteś rozpieszczany!

I na tym kończymy ... co nie ułatwia ci automatycznie! Choć mamy czyste sumienie, że przedstawiliśmy Wam 10 produktów najwyższej jakości i jakości, każdy zasługuje na poddanie przynajmniej jednemu testowi i indywidualny dobór do długotrwałego użytkowania. Każdy z nich ma potencjał, aby stać się Twoim własnym topowym wzmacniaczem hardcore'u 2019 ze względu na ich bardzo różne cechy. Mile widziana okazja, że ​​nasz sklep partnerski STAYFOCUSED.DE. oferuje w tym miejscu zakup próbek przypominających. Rok jest wciąż młody, a rynek dynamiczny jak zawsze ... bądźcie chętni do eksperymentów, zbierzcie najpiękniejsze i najlepsze puszki i stwórzcie kolekcję najgwałtowniejszych bomb stymulujących według swoich potrzeb;) Jest mnóstwo ofert ...

Nasza obietnica

Obiecujemy, że każdy z prezentowanych tutaj boosterów jest wart swojej ceny, rozczarowujące produkty nie zostały uwzględnione w naszym zgrabianiu! Oceniliśmy boostery tak obiektywnie, jak to możliwe, opierając się na naszym doświadczeniu i nie opierając się na żadnych obietnicach marketingowych składanych przez producenta. Wymienione tutaj boostery treningowe sprawdziły się w naszych wszechstronnych testach, w intensywnych jednostkach treningowych i pokonały konkurencję. W tym celu wykorzystaliśmy nasze własne testy, doświadczenia innych sportowców i ocenę w naszym rankingu. Wszystkie testowane produkty sprawdziły się i są prawdziwymi hardcorowymi dopalaczami i zostały ocenione w kategoriach składników, działania (skupienie, moc, energia i pompa), smaku i rozpuszczalności oraz stosunku jakości do ceny. Za każdą kategorię przyznano ocenę od 1 do 10 punktów.

Uwaga:

Dzięki rankingowi chcemy poinformować Cię o najlepszych boosterach treningowych, które pomogą Ci w podjęciu decyzji o zakupie, uchronią Cię przed rozczarowaniem i zaoszczędzą Twój portfel. Nasze recenzje wzmacniaczy przedstawiają nasze subiektywne wrażenia i nie twierdzą, że są ogólne. Efekt tego samego produktu może się różnić w zależności od osoby! Suplementów przedtreningowych nie należy przyjmować na stałe ani przedawkować. Stosowanie i dawkowanie boosterów przedtreningowych odbywa się całkowicie na własne ryzyko.

Przycisk Powrót do góry