Najlepsze hardkorowe boostery 2022

Najlepsze hardkorowe boostery 2022

Rok mija, a wraz z nim rynek najsilniejszych przedtreningówek opartych na prawdziwych hardkorowych stymulantach zmienia się. BOOSTERJUNKIES.DE klasyfikuje dla Ciebie bomby stroboskopowe młodych lat 20.!

DMAA, DMBA, Eria Jarensis, AMP, and and and - lista pospolitych amin, pochodnych w krótkich stymach, które zapewniają skuteczność, widzenie tunelowe, skupienie na potworach i hardcorowe sesje na siłowni, jest coraz dłuższa. W BOOSTERJUNKIES.DE nigdy nie jesteśmy zmęczeni, jeśli chodzi o testowanie ich wszystkich. I jak zwykle zrobiliśmy to na początku bieżącego roku: W oparciu o efekt, stosunek ceny do wydajności, smak i układ stworzyliśmy ZMIENIONĄ top listę zupełnie nowych i nowo wydanych boosterów treningowych w segmencie hardcore.

Nie twierdzimy, że mamy pełną ani obiektywną poprawność. Naszym najlepszym i najbardziej honorowym celem jest zwrócenie uwagi tylko na najsilniejsze i najwyższej jakości boostery i odpowiednie ich umieszczenie, ale chcemy zwrócić uwagę na jedną rzecz:


Efekty przedtreningówki są bardzo różne w zależności od sportowca. Opiera się wyłącznie na subiektywnych i indywidualnie doświadczanych fizycznie wrażeniach.

Jako zespół profesjonalnie wykształconych i praktycznie doświadczonych sportowców, naszym celem jest pokazanie Wam tendencji oraz przedstawienie własnych wrażeń oraz wrażeń klientów i znajomych w reprezentatywny i realistyczny sposób. Robiąc to, bierzemy pod uwagę obietnice i hasła reklamowe prezentowanych firm i produktów oraz porównujemy je z oczekiwaniami i ostatecznie doświadczeniami. Jeśli analizy lub podstawowe informacje są dostępne, wyjaśniamy składniki i efekty, ale nie możemy zagwarantować autentyczności substancji faktycznie zawartych w niektórych przypadkach. Zasadniczo jednak ufamy tylko produktom, które są znane, działają i wydają się być wysokiej jakości oraz pochodzą od renomowanej i wiarygodnej firmy.

Podąża za najlepszymi 10 najlepszymi hardkorowymi boosterami w 2020 roku

UWAGA: te wymienione poniżej Trening Booster są niezwykle silne i nie należy lekceważyć ich działania. Przed użyciem należy zapoznać się z prawidłową dawką i tolerancją. Poniższe boostery nie są odpowiednie dla nastolatków ani początkujących!

#10: Blackstone Labs — Pył X:

Marka Blackstone Labs od założyciela firmy PJ Brauna jest obecnie ugruntowanym graczem w dziedzinie suplementów hardcore, czy to prohormonów, SARMów, czy nawet boosterów treningowych. Dust X również dostarcza brutalnie ponownie i jest najwyższą dawką marki i najpotężniejszym wzmacniaczem. Obiecuje długotrwałą energię i naprawdę dobrą pompę mięśniową dla hardkorowego boostera. Ten ostatni jest dostarczany przez 4 gramy jabłczanu cytruliny i 1 gram siarczanu agmatyny na porcję. Oprócz „głównego bohatera” w postaci aż 150 mg DMHA na porcję, Dust X imponuje przede wszystkim ogromnym ładunkiem psychoaktywnych nootropów (dimetyloaminoetanol, fenyloetyloamina, L-tyrozyna i Huperzine A), które zapewniają skupienie na zajęciach. Wszystko to razem to zasłużone miejsce w naszej pierwszej dziesiątce. Wskazówka: Spośród 10 smaków wysoce zalecany jest smak Sour Gummy Bear. 

 

* Reklama / reklama

#10: Blackstone Labs — Pył X:

OCENA: 7.1 / 10

#9 Nowoczesny hardcore – Arez Titanium

Legenda powraca! Po tym, jak Modern Hardcore zapewnił sobie prawa do wzmacniacza AREZ, producent wydał własną wersję i od razu nas podekscytował. Wynika to głównie z prawie niezmienionej formuły. Ponownie pompę zapewnia 3000 mg L-cytruliny i 500 mg siarczanu agmatyny na porcję. Zawiera 3200 mg beta-alaniny przeciwdziałającej zmęczeniu mięśni. Przyjaciele dopalaczy, którzy lubią typowe uczucie mrowienia beta-alaniny (beta-mrowienie), otrzymają tutaj swoje pieniądze. Z 250 mg dwuwinianu choliny brana jest również pod uwagę sprawność umysłowa i sprawność poznawcza. Oczywiście są też wszelkiego rodzaju hardkorowe stymulanty, około 175 mg Ekstraktu Juglans Regia (lepiej znanego jako DMHA), 75 mg Ekstrakt Eria Jarensis, 30 mg synefryny jak również 10 mg Hordenina ponownie w tej wersji. 300 mg kofeiny i 200 mg B-fenyloetyloaminy zapewniają niezbędny zastrzyk energii. Olbrzymia dawka 2,5 mg alfa johimbiny zapewnia dodatkową porcję motywacji i motywacji. W skrócie: nowa edycja jest również całkowicie przekonująca. 

MHN Arez Tytan

* Reklama / reklama

#9 Nowoczesny hardcore – Arez Titanium

OCENA: 7.7 / 10

#8 Szalony Labz – Psychotyczny

Insane Labz wydało teraz różne warianty swojej serii Psychotic. Naszym zdaniem jednak nic nie przebije „oryginalnego” Psychotyka. Sercem zastrzeżonej mieszanki 4459 mg (tak, nie jesteśmy jej przyjaciółmi, ale efekt jest po prostu przekonujący) jest opatentowany przez Insane Labz składnik aktywny „AMPiberry” (oficjalnie ekstrakt z jagód jałowca, ale szczerze: jest coś całkowicie inny tutaj 😉. Podstawę z kolei tworzą beta alanina, kreatyna i kofeina. Dimetyloaminoetanol (DMAE), Hordenina i Huperzine Serrata zapewniają zwiększoną wydajność poznawczą. Z drugiej strony Alpha Yohimbine sprawi, że będziesz się pocić. Tutaj dostajesz „klasyczny” hardcorowy booster, który może w pełni wykorzystać swoje mocne strony, zwłaszcza pod względem energii, wytrzymałości i skupienia. Niestety, jeśli chodzi o czółenka, pozostaje w tyle, co nie dziwi biorąc pod uwagę etykietę. 

Szalony Labz Psychotyk

* Reklama / reklama

#8 Szalony Labz – Psychotyczny

OCENA: 7.8 / 10

# 7 Condemned Labz - Convict Stim

Przez długi czas traktowany jako prawdziwa wskazówka dla wtajemniczonych i wciąż trudno dostępny, chłopaki z Condemned Labz z Wielkiej Brytanii wprowadzili na rynek hardcorowy booster, który zawiera aż 225 mg 2-aminoizoheptanu (DMHA) i 50 mg może pojawić się higenamina. 15 mg paradoksyn Ziarna Raju i 3 mg Johimbiny HCL również przyspieszają spalanie tłuszczu bez zbytniego zwiększania tętna. Do pompy mięśniowej dołączono 4000 mg czystej L-cytruliny.

Skazany Labz Convict Stim

* Reklama / reklama

# 7 Condemned Labz - Convict Stim

 OCENA: 7.9 / 10

#6 APS Mezomorf V4

Mezomorf w V4 reklamuje się w widocznym miejscu hasłem „Fueled by Geranium Extract” – nic innego jak DMAA. W ten sposób Mesomorph powraca do swoich początków udanej pierwszej oryginalnej wersji. Podobnie jak w przypadku poprzednich wersji Mesomorph, V4 jest również dostarczany z zastrzeżoną mieszanką lub trzema z nich, przy czym „Neuromorph-Energized Stimulant Matrix” z 1860 mg jest najbardziej interesującą mieszanką dla wszystkich uzależnionych od stymulacji. Znajdziesz tutaj między innymi bezwodną metyloksantynę, która działa podobnie jak kofeina i rozszerza oskrzela, 2-aminoizoheptan (DMHA) czy ekstrakt z geranium (czyli DMAA). Ogólnie rzecz biorąc, w Mesomorph V4 jest wiele składników, a wszystko to w imponującej wielkości porcji 15,5 g. Wzmacniacz jest bardzo zrównoważony i może przekonać we wszystkich kategoriach bez ryzyka „przesterowania” efektu stosunkowo „gładkiego” i nie ma łomu. 

* Reklama / reklama


#6 APS Mezomorf V4

OCENA: 8.1 / 10

#5 Bomba URX

Jeśli oryginalna wersja nadal zawierała DMAA, producent był zmuszony nieco dostosować formułę ze względu na wymogi prawne itp. Rezultatem jest bardzo silny booster DMHA, który zawiera 200 mg tej substancji. Ponadto istnieje 350 mg kofeiny, 100 mg teobrominy i 35 mg teofiliny. Pompę zapewniają 2500 mg argininy i 500 mg agmatyny. 15 mg izopropylnorsynefryny i 3 mg alfa johimby zapewniają spalanie tłuszczu. Wniosek: solidna jak skała kompilacja. Dużo energii i motywacji do treningu gwarantowane. 

* Reklama / reklama

#5 Bomba URX

OCENA: 8.3 / 10

#4 Core Labs X — Bomba azotowa

Producent Core Labs X jest teraz znany na scenie treningu siłowego dzięki innowacyjnym i skutecznym produktom. Podstawą ogromnej energii podczas treningu jest 350 mg (bezwodnej) kofeiny.Z 120 mg DMHA i 50 mg DMAA, Core Labs X opiera się na dwóch najsilniejszych i najsilniejszych substancjach w obszarze hardcorowych boosterów. Ta kombinacja przenosi Twój nastrój w inne sfery i zapewnia nowe rekordy życiowe na treningu. 

Dzięki sprawdzonej kombinacji beta alaniny (3000 mg), L-cytruliny (2000 mg) i kreatyny HCL (1000 mg), Bomba Azotowa zapewnia zwiększoną wytrzymałość, lepszą pompę i większą siłę podczas treningu. Istnieje również 500 mg tauryny do nawodnienia, 500 mg N-acetylo-L-tyrozyny i 350 mg acetylo-L-karnityny, aby poprawić sprawność poznawczą. Aby zwiększyć spalanie tłuszczu, Core Labs używa 50 mg ekstraktu z zielonej herbaty, 50 mg synefryny HCL, 10 mg metylosynefryny HCL i 2,5 mg johimbiny HCL. Pełna lista wszystkich składników wykraczałaby poza zakres tutaj, ale możemy ujawnić tyle: Booster ma mocne działanie i ma swoje mocne strony w obszarach energii, nastroju, wydajności i skupienia. Dzięki tak silnej formule upewnij się, że podczas treningu pijesz wystarczającą ilość płynów. 

Core Labs Bomba azotowa

* Reklama / reklama

#4 Core Labs X — Bomba azotowa

OCENA: 8.4 / 10

#3 Psycho Pharma – Krawędź szaleństwa

Wzmacniacz od chłopaków z Psycho Pharma reklamuje uczucie „Kush” (szczep konopi) i Edge of Insanity może naprawdę doprowadzić Cię na „krawędź szaleństwa”. 😉. W szczególności potężne 4 mg alfa johimbiny mają wiele do zaoferowania i nie są przeznaczone dla osób o słabych nerwach. Nadchodzą zimne poty i przyspieszone tętno. Oprócz tych 4 mg Alpha Yo istnieje również 5 mg Johimbiny HCL. Stanowią podstawę dla swojego poziomu energii 350 mg kofeiny, 20 mg teobrominy i 75 mg Infinergy. 

1000 mg kwasu gamma-aminomasłowego (GABA) zawierał pomoc w walce ze stresem treningowym oraz dla psychicznego odprężenia i równowagi, dla pompy 8000 mg jabłczanu cytruliny i 3200 mg beta alaniny przeciwko zmęczeniu mięśni. 

* Reklama / reklama

#3 Psycho Pharma – Krawędź szaleństwa

OCENA: 8.8 / 10

#2 Rdzeń zagrożenia – POPIOŁY

Ta potężna przedtreningówka łączy nie tylko dwa, ale trzy potężne stymulanty w jednym produkcie: DMHA (2-aminoisoheptan) 1,3 DMAA, AMP Citrate - to nie wszystko... zawiera również Octopamine, Alpha GPC, Synephrine HCL, Methyl -Synefryna HCL i Higenamina HCL. Niestety nie możemy powiedzieć, jak wygląda dawkowanie poszczególnych substancji, ponieważ ilości kryją się za mieszanką „Neuro Energized Stimulant Ignition System” o mocy 1250 mg. Zdecydowanie punkt do tego, ale jedno jest pewne, ten potwór STIM naprawdę wali! Aby temu przeciwdziałać i zapobiec awariom, „Mieszanka wspomagająca elektrolity Vita" z różnymi witaminami i minerałami takimi jak; witamina C, witamina B6, witamina B12, niacyna, sód, potas i magnez.

Dwie mieszanki „Nitric Ocide System” i „Cell Volumizing ATP Complex” zapewniają pełną pompę i pomagają zapewnić wystarczającą ilość ATP w twoich komórkach, aby dostarczyć parę stymulacyjną do żelazka.

* Reklama / reklama

#2 Rdzeń zagrożenia – popiół

OCENA: 8.9 / 10

# 1 Devil's Pharma - diabelska robota

The Devil's Work od Devil's Pharma to prawdziwy wszechstronny talent, jeśli chodzi o hardcorowe boostery. Dzięki pełnej wielkości porcji 12 gramów łączy w sobie wszystkie składniki, aby zapewnić energię, napęd, skupienie i pompę w równym stopniu. Tę ostatnią zapewnia symbioza jabłczanu cytruliny, AAKG, AGmass, glicerolu i Norwaliny, matrycy pompującej rzadko spotykanej w hardcorowych boosterach, która jest równie długotrwała, puszysta i naczyniowa. 

Interesujące jest również zastosowanie nootropów, takich jak Mucuna Pruriens (40mg) do stymulacji układu dopaminergicznego. Oczywiście nie robi się też oszczędności w obszarze „klasycznych” hardcorowych stymulantów, lista składników jest długa i przekonuje pomysłowym połączeniem i dawkowaniem wszystkich poszczególnych składników. Tutaj 250 mg DMDH przyciąga wzrok zagorzałych konsumentów boosterów, ale również 50 mg synefryny HCL, 45 mg hordeniny, 15 mg higenaminy, 2 mg johimbiny HCL są warte więcej niż tylko spojrzenie i krzyki, aby przetestować ten booster. Wreszcie, marka imponuje profesjonalnym layoutem w każdym szczególe, a nawet w nazwach swoich odmian (Monstrous Mango, Tweaked Tangerine Claw, Devils Candy) daje jasno do zrozumienia, że ​​starają się wyróżniać na tle konkurencji nawet drobnymi rzeczami – z nimi w dosłownym tego słowa znaczeniu głośny sukces!

* Reklama / reklama

# 1 Devil's Pharma - diabelska robota

OCENA: 9.0 / 10

Jeśli masz wybór, jesteś rozpieszczany!

I na tym kończymy ... co nie ułatwia ci automatycznie! Choć mamy czyste sumienie, że przedstawiliśmy Wam 10 produktów najwyższej jakości i jakości, każdy zasługuje na poddanie przynajmniej jednemu testowi i indywidualny dobór do długotrwałego użytkowania. Każdy z nich ma potencjał, aby stać się Twoim własnym topowym wzmacniaczem hardcore'u 2019 ze względu na ich bardzo różne cechy. Mile widziana okazja, że ​​nasz sklep partnerski STAYFOCUSED.DE. oferuje w tym miejscu zakup próbek przypominających. Rok jest wciąż młody, a rynek dynamiczny jak zawsze ... bądźcie chętni do eksperymentów, zbierzcie najpiękniejsze i najlepsze puszki i stwórzcie kolekcję najgwałtowniejszych bomb stymulujących według swoich potrzeb;) Jest mnóstwo ofert ...

Nasza obietnica

Obiecujemy, że każdy z prezentowanych tutaj boosterów jest wart swojej ceny, rozczarowujące produkty nie zostały uwzględnione w naszym zgrabianiu! Oceniliśmy boostery tak obiektywnie, jak to możliwe, opierając się na naszym doświadczeniu i nie opierając się na żadnych obietnicach marketingowych składanych przez producenta. Wymienione tutaj boostery treningowe sprawdziły się w naszych wszechstronnych testach, w intensywnych jednostkach treningowych i pokonały konkurencję. W tym celu wykorzystaliśmy nasze własne testy, doświadczenia innych sportowców i ocenę w naszym rankingu. Wszystkie testowane produkty sprawdziły się i są prawdziwymi hardcorowymi dopalaczami i zostały ocenione w kategoriach składników, działania (skupienie, moc, energia i pompa), smaku i rozpuszczalności oraz stosunku jakości do ceny. Za każdą kategorię przyznano ocenę od 1 do 10 punktów.

Uwaga:

Dzięki rankingowi chcemy poinformować Cię o najlepszych boosterach treningowych, które pomogą Ci w podjęciu decyzji o zakupie, uchronią Cię przed rozczarowaniem i zaoszczędzą Twój portfel. Nasze recenzje wzmacniaczy przedstawiają nasze subiektywne wrażenia i nie twierdzą, że są ogólne. Efekt tego samego produktu może się różnić w zależności od osoby! Suplementów przedtreningowych nie należy przyjmować na stałe ani przedawkować. Stosowanie i dawkowanie boosterów przedtreningowych odbywa się całkowicie na własne ryzyko.

Przycisk Powrót do góry