Najlepsze boostery DMAA

Najlepsze boostery DMAA w skrócie | Ranking PRZEDTRENINGÓW BOOSTER 2020 - Top 10

Rok 2020 w pełni! - A to oznacza, że ​​nadszedł czas na aktualizację naszego ekskluzywnego rankingu DMAA Booster 2020!
- Które boostery przedtreningowe będą w tym roku na topie dzięki swoim penetrującemu działaniu i jakie innowacje możemy powitać wśród najlepszych hardcorowych bomb stroboskopowych !? Boosterjunkies.de cię oświecić!

WAŻNE: Hardcore Boostery to produkt niszowy i taki powinien pozostać! Ten rodzaj suplementu, szczególnie ze składnikiem DMAA, jest przeznaczony wyłącznie dla doświadczonych sportowców i sportowców siłowych, którzy uprawiają ten sport od lat, aw wyjątkowych przypadkach sięgają po tak silne i zwiększające wydajność stymulanty, aby zrekompensować stresujące życie codzienne. Ani początkujący, adolescenci, ani sportowcy z problemami zdrowotnymi nie potrzebują hardkorowego boostera, aby osiągnąć idealną wydajność!

Drodzy przyjaciele zadbanego spożycia boostera,

Podczas gdy jesteśmy jeszcze w najgłębszych miesiącach zimowych, DMAA-Booster przeżywa swoją drugą wiosnę i rynek ku uciesze wszystkich ćpunów boosterowych jest zaśmiecony gorącymi przedtreningówkami, które dzięki legendarnej substancji zapewniają dużo para w treningu.
Chociaż DMBA, DMHA, ekstrakt z Eria Jarensis i inne innowacje stymulujące coraz bardziej ugruntowały swoją pozycję na rynku, 1,3-dimetylopentyloamina lub 2-amino-4-metyloheksan lub geranamina, znane Ci jako DMAA, nadal dominują na scenie!

DMAA, sympatykomimetyk, często błędnie nazywany pochodną amfetaminy, jest substancją farmaceutyczną i znajduje się na liście narkotyków zabronionych w Niemczech. Jednak ze względu na swoje naturalne pochodzenie (występujące w roślinie geranium) może być mimo to instalowane i sprzedawane w wzmacniaczach treningowych hardcore pod pozorem legalnej szarej strefy.

Być może pamiętacie rok 2017, kiedy dyrektor generalny Hi-Tech Pharmaceuticals Jared Wheat i FDA (Food and Drug Administration) stoczyli zaciekłą bitwę sądową o zalegalizowanie tej substancji. Ale nie tylko od tamtej pory istniała nieustanna niepewność co do bezpiecznej konsumpcji wtórnej, handlu i posiadania produktów DMAA.

Niemniej jednak produkty zawierające DMAA liczą się i nadal będą zaliczać się do hitów kasowych wzmacniaczy treningowych i cieszą się niemal legendarną reputacją ze względu na ich efekt.
Ten szum można przypisać ojcu wszystkich przedtreningówek: legendarnemu Jack3d z USP Labs.
Jako pierwszy wzmacniacz treningowy wykorzystywał stymulant DMAA i do dziś przekonuje fanów i nostalgię.

To jest dokładnie to, co rynek suplementów stara się nieustannie zaspokajać i wiązać na stałe ze wzmacniaczami DMAA.

Niestety, kompozycje nowszych boosterów przedtreningowych często cierpią z powodu samej nieograniczonej siły pobudzającej i nie są zbyt wyszukane. Porównując starą formułę Jack3d z innowacyjnym matrixem nowszego produktu, zauważysz szereg dodatków, takich jak kompleksy witaminowe, skrupulatnie dobrane formuły pompy oraz dodane ekstrakty roślinne i aminokwasy.
Te nie tylko łagodzą miażdżące następstwa substancji podobnej do amfetaminy, ale także sprzyjają poprawie dostarczania składników odżywczych, zwiększonej pompowaniu lub przyjemniejszej koncentracji.

W Boosterjunkies.de naszym zadaniem jest regularne zwracanie uwagi na te produkty i prezentowanie tylko najlepszych i najskuteczniejszych hardcore'owych boosterów.
W efekcie w dalszej części chcemy zaprezentować Wam najlepsze boostery DMAA nowego roku 2020.

Ważne jest, aby działanie produktu przedtreningowego było zawsze subiektywne i może być zupełnie inne dla sportowca!
Nasz ranking ogranicza się do osobistych doświadczeń naszego rozległego zespołu, a także do wrażeń doświadczonych klientów i przyjaciół. Ponadto oczywiście uwzględniamy deklaracje na etykietach odpowiednich produktów w ocenie, ale nie możemy zagwarantować autentyczności ani gwarancji dla faktycznie zawartych substancji. Niemniej jednak ręczymy za jakość poszczególnych producentów i produktów i umieściliśmy w rankingu tylko te boostery, które wywarły na nas poważne, wiarygodne i wysokiej jakości wrażenie!

Oto 10 najlepszych bomb stymulujących z segmentu wzmacniaczy treningowych zawierających DMAA 2020:

10 najlepszych boosterów DMAA w skrócie

Suplementy Blackline - samobójstwa

Za nazwą Blackline można by niemal założyć firmę (Sinob-Blackline 2.0) dwóch Niemców Bena Wagnera i Nilsa Eifflera, którzy szturmem podbili rynek zwięzłym hasłem firmy „Gówno to nie nasza sprawa” i delikatnym białkiem - ale to wyraźnie NIE jest takie! Kto stoi za tą podejrzaną (rzekomą) amerykańską firmą i skąd dokładnie pochodzi, pozostaje niejasny do dziś! Jest jednak jasne, że hardkorowy booster treningowy mrocznej marki niewątpliwie trafi i słusznie otworzy ten ranking. Jak wspomniano powyżej, formuła tej przedtreningówki niestety wydaje się dość prosta, mianowicie kopiuje w stosunku 1: 1 oryginalny skład Jack3d. Z grubsza AAKG, kreatyna, beta-alanina plus stymulanty kofeina i DMAA, rozprowadzone w skoncentrowanej dawce nieco poniżej 4g. Niemniej, a może właśnie z tego powodu samobójstwo uderzyło mocno w 2017 roku, bo wraz z nim w końcu znów pojawił się na rynku booster, który choć relatywnie ślepy, rozwija swój efekt czołowo iz pełną siłą! Zaskakujące było to, że szczególnie pierwsza partia wywołała powszechny horror, ponieważ SUIZIDE zapewniał brutalną pompę, mimo że prawie nie zawierał żadnych substancji. Można nawet podejrzewać użycie aspiryny. Booster jest dostępny w 1 rodzajach Death Berry, Tropical Death i Bubble Gum. Największa wada w naprawdę dobrym duplikacie Jack3d? - Upadek / upadek śmierci ☹ Dlatego niestety tylko 3 miejsce.

* Reklama / reklama

# 10 suplementów Blackline -
Samobójstwa

OCENA: 7.3 / 10

Dynamiczna ewolucja - Savage AF

Savage AF zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do dobrego treningu: doskonałe skupienie, niekończącą się energię i silne unaczynienie. W tym celu łączy w sobie najlepsze stymulanty, a mianowicie 75mg DMAA i (wciąż) rzadko stosowany Ekstrakt z Jagód Jałowca i nie zapomina o kofeinie. Cieszy ich połączenie z naprawdę silnymi suplementami pompującymi, czyli Agmatine Sulphate i Glycerol Monosterate, które zapewniają nie tylko żyłkowanie, ale i pełny wygląd. Istnieje również solidny stos nootropowy, który zawiera między innymi Alpha GPC. Ale także ekstrakt z dendrobium (25 mg) i johimbina (2 mg) to naprawdę składniki, które prawdziwy koneser wzmacniaczy znajdzie w swoim przedwczesnym treningu.
Savage AF również zawiera tylko 7g na porcję, ale jego formuła jest czysto teoretyczna iw praktyce nieco bardziej wszechstronna niż ta oceniana. Stąd dziewiąte miejsce ☺

Savage AF Booster

* Reklama / reklama

# 9 Dynamic Evolution - Savage AF

OCENA: 7.5 / 10

Jack'd Up Hi-Tech Pharmaceuticals

Producent z Georgii w Ameryce jest jednym z odnoszących największe sukcesy graczy na rynku suplementów od lat 80. Dzięki Ultimate Orange firma nie tylko położyła podwaliny pod wszystkie dzisiejsze przedtreningówki i hardcore'owe boostery, ale także regularnie wywoływała sensację hitami kasowymi, takimi jak HydroxyElite i Off The Chain.
Tak więc również z Jack`d Up, ulepszoną formułą oryginalnego imiennika, USP Labs Jack3d.
Podobnie jak oryginał waży 5,55g, ale został wzbogacony o 3 formy kreatyny i agmatyny, zastrzeżona mieszanka luminary repliki ma atuty co najmniej 50mg DMAA i również świetnie smakuje.
Ten wzmacniacz jest zdecydowanie poufną wskazówką dla nostalgii i jest przerażająco bliski uwielbianego uczucia legendarnego ojca wszystkich hardcoreowych boosterów!
Niezbyt wyszukany i jak na dzisiejsze standardy z pewnością już nie odstający w sensie pozytywnym, ale zasłużona gwarancja sukcesu w nowej odsłonie - 8. miejsce dla nowego starego Jacka 😉

HiTech Pharma - JACK'D UP

* Reklama / reklama

# 8 Hi-Tech Pharmaceuticals Jack'd Up

OCENA: 7.8 / 10

# 7 Strength Game - Death Punch

Death Punch pozwala na odprężenie treningu z najwyższą intensywnością, znikając jednocześnie w najgłębszym skupieniu i uczuciu lekkości. W tym celu Strength Game przygotowała prawdziwie nowoczesną formułę, która zawiera 75mg DMAA oraz inne bodźce takie jak efedryna i hordenina oraz johimbina. Dzięki cytrulinie i agmatynie (wymienione na 1. pozycji w macierzy) pompa jest również dostarczana. Szczególną atrakcją jest jednak dodatek bardzo specjalnej substancji, ponieważ w GW501516 przedtreningówka zawiera prawdziwą cudowną broń wytrzymałościową. Jest to SARM, który nie działa tłumiąco i wykazano, że jest korzystny dla skutecznego spalania tłuszczu i zwiększenia wytrzymałości.
W porcji 7,5 g otrzymujesz prawdziwie uniwersalną broń, która zapewnia pełną pompę, niezrównany napęd stymulacji i działanie silnego spalacza tłuszczu.
To daje Death Punchowi zasłużone miejsce 7 z widokiem w górę.

Dopalacz Death Punch

* Reklama / reklama

# 7 Strength Game - Death Punch

OCENA: 8.0 / 10

Anty-bohater Labs Jad

Producent Anti-Hero Labs wydaje się, delikatnie mówiąc, podobny do podziemia i mógłby również sprzedawać najnowsze mieszanki trucizn z własnej kuchni garażowej. Układ i obróbka niezwykle kreatywnych i kanciastych produktów są czasami nieco amatorskie i wyglądają jak „poszukiwane, ale nie mogą”!
Nie ma jednak wątpliwości, że tematyka oferowanych zup jest genialnie dobrana, harmonijnie zaprojektowana i rygorystycznie sprzedawana - czy to Juggernaut, Carnage czy Venom, puszka każdej zupy hardcore jest ozdobiona misternie zainscenizowanym antagonistą.
Pod względem treści potwierdza się też chęć zmierzenia się ze wszystkim łomem, ale agmatyna i norwalina działają całkiem nieźle pod względem pełnej pompy, a także 100mg 1,3 DMAA + synefryna, hordenina, efedra (i i i ... ) grzechotka niezależnie od być może nie doskonałej jakości surowca, dość mocna.
Wszystko to ostatecznie prowadzi, chociaż istnieje wiele rzeczy (amatorski projekt produktu, wątpliwy marketing, wątpliwa jakość surowców) do kwestionowania i / lub krytykowania, do umieszczenia w dolnej połowie naszej Top10 - bo co sprawia, że ​​taki huk trzeba po prostu wynagrodzić;) ...
a zwłaszcza jako kolekcjoner, takie niezwykłe pudełko szczególnie dobrze prezentuje się w szafce 😉

6 miejsce dla Anti-Hero Labs Venom

Funkcje produktu:

 • Siarczany agmatyny
 • 250mg bezwodnej kofeiny
 • L-Norwalina
 • 100mg !!! 1'3 DMAA
 • Hordeina HCL
 • Ekstrakt z efedryny

* Reklama / reklama

# 6 Anti-Hero Labs - VENOM

OCENA: 8.1 / 10

Submission Science - Rocky KO Round 2

Hardkorowy wzmacniacz w sukience Balboa uderza jak haczyk w podbródek! Nie tylko potężne 100 mg DMAA, ale także symbioza johimbiny i AgMass zapewniają wszechogarniający hardcore booster, tak jak powinien być w książce. Rocky KO nie tylko daje ci skupienie, które pokonuje cię przez 12 rund kompletnej walki bokserskiej przypominającej tunel, ale daje nawet przerażającą agresywność Ivana Drago, który wywołał strach i przerażenie w filmie Rocky IV. Rocky KO naprawdę nie nadaje się do pocałunków w powietrzu, ponieważ dosłownie bije Cię tak miękko jak pieluszka po treningu. Jeśli chcesz czerpać korzyści z pozytywnych i stymulujących efektów hardcore booster, musisz także zaakceptować późniejsze upadki z najwyższej półki.

Pod względem efektu niewątpliwie również kandydat na podium zwycięzców, ale niestety ze względu na wybijające efekty następcze „tylko” na 5. miejscu!

Funkcje produktu:

 • Kompleks witamin
 • Jabłczan Cytruliny
 • 1 g AGmass ™ (siarczan agaminy
 • 100 mg 1,3 dimetyloaminy (DMAA)
 • Johimbina HCL!
 • L-Norvalina
 • Niezwykle silny
Zgłoszenie Science Rocky KO

* Reklama / reklama

# 5 Submission Science - Rocky KO

OCENA: 8.4 / 10

Prime Nutrition PWO MAX

Prime Nutrition jest ulubieńcem PJ Brauna, który jest również współzałożycielem i właścicielem gigantów suplementów Blackstone Labs i RedCon2012, od 1 roku. Żadna inna nazwa w grze nie jest synonimem takiego sukcesu i corocznych hitów sprzedaży, jak ten pełen pasji kulturysta i odnoszący sukcesy biznesmen. W przeciwieństwie do Blackstone i RedCon, Prime Nutrition zwykle pozostaje w cieniu naprawdę dużych marek, a nawet pozostaje trochę w tyle. Z drugiej strony PWO-Max to prawdziwa wskazówka, która z łatwością może konkurować z każdym najwyższej klasy produktem na półkach hardcorowych boosterów.
Prime Nutrition wie, że niewątpliwie może sobie pozwolić na przejrzyste ujawnienie dawek składników dawnego PWO-HP przy spuchniętej klatce piersiowej. Nie tylko potężne 75 mg DMAA, ale także dumny 2 g siarczanu agmatyny i 300 mg kofeiny oraz kilka innych rozsądnie dozowanych składników zapewniają przedtreningówce całkowicie szanowaną reputację wśród wtajemniczonych.
Puszki boostera cieszą się dużą popularnością wśród koneserów i coraz częściej się kończą. Fani i zainteresowane strony nadal powinni go chwytać tak długo, jak to możliwe!
PWO-MAX zasłużenie wprowadza górną połowę naszego rankingu DMAA - nasze 4 miejsce!

 

Funkcje produktu:

 • 2 g siarczanu agmatyny !!!
 • 500mg DMAE
 • 200 mg cytrynianu kofeiny
 • 150 mg kofeiny Bezwodny
 • 75 mg 1-3-dimetyloamylaminy

* Reklama / reklama

# 4 Prime Nutrition PWO-MAX

OCENA: 8.4 / 10

# 3 Intelligent Muscle - Sharp AMF

Ta mocna przedtreningówka łączy w sobie 2 silne stymulanty w jednym produkcie, a mianowicie 80mg DMAA ze 100mg DMHA oraz dodatkowe substancje takie jak higenamina, synefryna i johimbina.
Szczególnie podobały nam się całkowicie przezroczyste fakty dotyczące suplementu, który ku naszej radości zawiera 5g czystych substancji pompujących (L-cytrulina, di-jabłczan cytruliny i siarczan agmatyny).
Ponadto część tego potwora waży aż 10g i zapewnia prawie wszystko, czego pragnie serce boostera.
Brak innowacyjnych składników, takich jak nootropy, SARM czy inne nowości, ale sprawdzone i przetestowane w przyzwoitych dawkach - i właśnie to znajduje odzwierciedlenie w działaniu tego produktu. Długotrwałe efekty i wysokiej jakości formuła sprawiają, że ten prawdziwie „inteligentny” produkt zajmuje zasłużone 3 miejsce w rankingu.

Funkcje produktu:

  • brak zastrzeżonej mieszanki
  • Kompleks witamin dla lepszej regeneracji
  • 80mg DMAA + 100mg DMHA!
  • zawiera również 1g alfa johimbiny + 1g Johimbina HCL!
  • 5g aktywnych substancji pompujących
Ostry AMF

* Reklama / reklama

# 3 Intelligent Muscle - Sharp AMF

OCENA: 8.3 / 10

Suplementy BlackOut - INSTINCT

Nie musisz być najlepszy we wszystkim, aby być w czołówce !? - tak pomyślał BlackOut Supplements. Ani najbardziej wszechstronna porcja, ani najbardziej pobudzające, a już na pewno nie zalecane dawki substancji pompujących - ale dokładnie to, czego potrzeba, aby w przypadku INSTINCT było naprawdę fajne. Jako istna hybryda gorącej stimbombe i podpuchniętego pompującego potwora, wzmacniacz DMAA 9,5 g INSTINCT (na porcję) jest wszechstronnym talentem, który na dodatek ma niewiele lub żadnych skutków ubocznych pomimo imponującego skupienia i zadowalających efektów. pociąga za sobą pompę.
Z segmentu stymulantów, Hardcore Booster wykorzystuje 200 mg kofeiny, 50 mg hordeniny, 20 mg higenaminy, nieokreślone ilości synefryny i johimbiny oraz, co nie mniej ważne, aż 110 mg DMAA! Łącznie 6g aktywnych substancji pompujących (3g jabłczanu cytruliny, 2g L-argininy i 1g siarczanu agmatyny) zapewnia również pełną i przyjemną pompę naczyniową w symbiozie.

Nie tylko bogata zawartość składnika decydującego o rankingu, ale także dobrze ugruntowana teoria stojąca za tym wzmacniaczem (patrz ogłoszenie i opis artykułu) oraz, co nie mniej ważne, przekonujące raporty praktyczne gwarantują miejsce przed treningiem, chociaż nie na w pierwszej dziesiątce rankingu, ale na zasłużonym podium numer 10!

Funkcje produktu:

 • wszechstronny wśród Stimbombs DMAA
 • Kompleks witamin dla lepszej regeneracji
 • 110 mg DMAA!
 • zawiera również johimbinę!
 • 6g aktywnych substancji pompujących
Wzmacniacz instynktu

* Reklama / reklama

# 2 Suplementy BlackOut - INSTINCT

OCENA: 8.5 / 10

# 1, A ZWYCIĘZCĄ JEST: FitaFlex Nutrition - FitFire

W 2020 roku booster przenosi się na szczyt rankingu, którego nikt by się tam nie spodziewał. Klon wzmacniacza przeniósł się do nas z USA już w 2018 roku, który wygląda 1: 1 z punktu widzenia faktów żywieniowych, jak stary przyjaciel.
Koneserzy terminów takich jak MESOwell i NeuroMORPH z pewnością od razu zaczną dzwonić w uszach, ale jeśli zobaczysz kolorowy proszek, ułożony w przezroczyste puszki, przypomnisz sobie legendarnego APS MESOMORPH. Służyło to jako szablon, ale z jednej strony FitaFlex świeci wzorową przezroczystością (1 miarka odpowiada 2000mg L-Cytruliny D-Jabłczanu, 3200mg Beta-Alaniny, 65mg DMAA !!!, 335mg Kofeiny Bezwodnej i 600mg Azotanu Kreatyny), na z drugiej strony Fitaflex Nutrition znacznie przewyższa Fitfire źródło inspiracji, ponieważ daje równie imponujący efekt pod względem skupienia i jazdy, ale nie powoduje żadnych złych następstw ani skutków ubocznych!

Aby uzyskać pełniejszy obraz produktu, proponujemy przyjrzeć się naszej recenzji, w której hardcore booster zabłysnął mocnym 9,0!

Przez lata Fitfire śmiał się z wielu znajomych w szeregach naszego zespołu, ale także z naszych lojalnych klientów - 1. miejsce w rankingu jest więcej niż zasłużone!

Funkcje produktu:

 • Sprawdzona formuła mezomorfu
 • 2000mg D-jabłczanu L-cytruliny,
 • 3200mg Beta-Alaniny
 • Siarczan agmatyny
 • 65mg DMAAA (1,3-dimetyloamylamina HCL)
 • Niezwykle silny
 • Bez skutków ubocznych
FitaFlex Fitfire Booster

* Reklama / reklama

# 1 FITAFLEX - Fitfire

OCENA: 9.0 / 10

A teraz twoja kolej!

W tym momencie nasza praca jest już zakończona i przedstawiliśmy wam dziesięć najlepszych hardcorowych boosterów. Bez wyrzutów sumienia możemy polecić Ci każdy z tych dodatkowych zajęć przedtreningowych i tylko apelować o wybranie odpowiedniego produktu dla Ciebie. Która z tych bomb stroboskopowych DMAA jest dla Ciebie odpowiednia i czy sam RAGE zasługuje na złoty medal, nie możemy i nie chcemy odpowiedzieć w tym momencie! Efekt i uczucie hardcore boosterów opiera się wyłącznie na subiektywnych doświadczeniach i może się znacznie różnić w zależności od osoby!
Skorzystaj z oferty naszego sklepu partnerskiego STAYFOCUSED.DE i dzięki ofercie próbek boosterów przetestuj odpowiednio każdy z przedtreningówek.
Lub zechciej eksperymentować, zebrać i umieścić jedną z tych gwarantowanych skutecznych puszek DMAA na półce!

Przycisk Powrót do góry