Wspomaganie Wiki

Pokonywanie upartych płaskowyżów treningowych, osiągnięcie wymarzonej sylwetki bez tłuszczu z rekordową prędkością, ostre jak brzytwa skupienie, wypukłe mięśnie, które sprawiają, że partnerzy treningowi zielenieją z zazdrości: obietnice różnych wzmacniaczy przedtreningowych, spalaczy tłuszczu lub budowniczych mięśni brzmią podobnie. Spojrzenie na listę użytych składników może ujawnić, czy suplement dotrzymuje obietnic.

Chociaż DMHA, Alpha GPC, Synephrine, Rhodiola Rosea i spółka od dawna cieszą się legendarnym statusem wśród sportowców dzięki swoim unikalnym efektom, inne składniki z wysoce dynamicznej sceny suplementów są nadal w dużej mierze nieznane - iw każdym razie wymagają wyjaśnienia.

W naszym leksykonie skupiamy się na wypróbowanych i przetestowanych i nowych składnikach, które są coraz częściej wykorzystywane w treningach boosterów różnych producentów. Warto zajrzeć! Nie ma znaczenia, czy chcesz zrozumieć działanie swojego ulubionego boostera, poddać go działaniu suplementu przed zażyciem go po raz pierwszy, czy też wymieszać sobie bardzo mocny koktajl przedtreningowy.

Przycisk Powrót do góry