Allgemein

Wydanie: Devils Pharma - Devil's Work


„Jeśli masz diabła za przyjaciela, będziesz się dobrze bawić w piekle!” - Dzięki Devil`s Work od Devils Pharma zawierasz pakt z diabłem!

Booster rok 2019 dobiega końca i wyczarowuje z czapki na zimę zupełnie nowego producenta, który jest w stanie rozgrzać umysł! Devils Pharma to producent z USA, który swoją pierwszą przedtreningówką chce szturmem podbić scenę hardcore booster.
Oprócz urzekającego wyglądu firmy i produktu, zapewnia również naprawdę atrakcyjną i równie silną formułę!

W przeciwieństwie do wielu wzmacniaczy konkurencyjnych firm, Devil's Work nie podąża za trendem ultra-skoncentrowanego stimbombe, który strzela ślepymi, rozproszonymi strzałami na niewielką porcję, ale raczej oferuje szeroką gamę składników i efektów.
Sam porcja aż 12g przemawia za możliwością Zwiększenie koncentracji i krążenia krwi promować równo.
W tym celu w równym stopniu zainstalowano stymulanty i substancje pompujące, które obiecują kompleksowy, satysfakcjonujący efekt z uwzględnieniem wszystkich oczekiwań i życzeń!

Czego możesz się spodziewać po faktach dotyczących suplementów Hardcore Booster?

tylko 8g jeden rozmiar porcji służą wyłącznie do poszerzania żył i maksymalizacji przepływu krwi do mięśni. Przejawia się to w opuchniętej pompie, żyłach przypominających mapę i idealnym dostarczaniu składników odżywczych do gór mięśni.
Zadbaj o to między innymi

3g Cytrulina Malate
3g AAKG
1g AGmasa (agmatyny Siarczan)
725mg Glicerol
220mg L-Norvalina

Z drugiej strony liczne silne stymulanty zapewniają koncentrację, czujność i niezbędną chęć do treningu. które można znaleźć tylko w formie i składzie w prawdziwych produktach amerykańskich 😉
Mówimy tutaj na przykład o

250mg DMHA (2-aminoizoheptan)
45mg Hordenina
15mg Higenamina
i 2g Johimbina HCL!

Oprócz tych bardziej niż atrakcyjnych składników, Devils Pharma może pochwalić się również szczegółowym układem, który jest wyczerpany do końca.

Nie tylko puszka produktu inspiruje bombastycznym designem, Devils Pharma zapowiada dalsze kroki, na przykład w postaci koszul i innych produktów, aby wyraźnie ukształtować scenę!

Póki co gusta obowiązują Diabły Cukierki i Potworne Mango jak potwierdzone, ale producent już pracuje nad innymi odmianami tego obiecującego boostera! W puszce są pełne Części 30 wliczony w cenę.

Zajrzyj na Stayfocused.de i zdobądź kopię tego diabelskiego materiału!

Diabły pracują
Wzmacniacz pracy diabłów

 

Devils Pharma - Devil's Work
>> Do oferty <

 

 

 

Podobne produkty

Przycisk Powrót do góry