Allgemein

Submission Science najnowszy hardcore booster Rocky KO

W PEŁNI NAUKOWYCH NAUKOWYCH 12 UDZIAŁÓW "ROCKY 1,3" ZOSTAJE PARTNEREM SPARRINGOWYM - "ROCKY KO"

Na początku maja Boosterjunkies.de poinformował o tym za pomocą Nauka składania wniosków nowy producent jest w blokach startowych, który wie, jak zaimponować nie tylko swoim asortymentem, ale także wyjątkową jakością. Wybór i skład produktów są spójne, a pierwsze tygodnie na rynku niemieckim dowiodły, że amerykański producent jest na dobrej drodze do ugruntowania swojej pozycji w branży suplementów.

W szczególności hardkorowy wzmacniacz ROCKY 1,3 wywołał poruszenie, ponieważ nie tylko jego świeży projekt był od razu inspirujący, bodziec projektanta, od którego został nazwany, również wywołał radosne oczekiwanie na scenie.
A booster w przebraniu Rocky Balboa dosłownie oddał w twarz, stał się hitem i zasłużenie zajął 6 miejsce w rankingu boosterów najlepszych DMAA-Booster na Boosterjunkies.de.
70 mg 1,3-dimetyloaminy mówi wyraźnym językiem i zapewnia ostateczny cios podczas treningu!

Submission Science działa teraz wzorowo i teraz stara się zbudować na sukcesie w bardzo krótkim czasie i natychmiastowo wyrzucić dużego i jeszcze lepszego brata ROCKY 1,3 na rynek - ROCKY KO powinien to naprawić!
Nasz sklep partnerski STAYFOCUSED.DE ma ekskluzywną próbkę nowego wzmacniacza hardcore z krainy nieograniczonych możliwości i wszyscy są zachwyceni!
Producent robi wszystko dobrze i zastępuje niepotrzebne Kreatyna w formule z innymi przydatnymi i zauważalnymi składnikami.
Więc była ogromna dawka DMAA zwiększona o kolejne 30mg i teraz przyciąga wzrok całym 100mg!

Oto przegląd tego, co SUBMISSION SCIENCE ROCKY KO wie, jak przekonać:

Zastrzeżona mieszanka 8500mg

Cytrulina Jabłczan 2: 1, AGmasa (agmatyny siarczan), N-acetylo-tyrozyna, Kofeina cytryniany, Kofeina bezwodna1-3 dimetyloaminy (100 mg), Synefryna HCl, Higenamina Hcl, Hordeina Hcl, L-Norvalina, Schisandra chinensis, Johimbina HCl, Huperzyna, Witamina B12, Witamina D3

Nie tylko to Kreatyna Hcl oraz - azotany zostały całkowicie usunięte przez dodanie Synefryna, Higenamina, Hordenina i johimbina ten wzmacniacz staje się prawdziwym stimbombe w porównaniu do swojego już potężnego poprzednika!

Pierwsze testy z naszej strony były więcej niż obiecujące i czekamy na wysłanie ROCKY KO również na ring w tym kraju! Jesteśmy przekonani, że wie, jak wysłać swoją konkurencję na deski w walce hardcore'owych boosterów!

Jeśli chcesz przekonać się o jakości Rocky KO, możesz kupić booster na Stayfocused.de.

>> Do oferty <

Zgłoszenie Science Rocky 1,3

 

 

 

 

 

 

 

Podobne produkty

Przycisk Powrót do góry