Allgemein

APS Nutrition Mesomorph - Porównanie podróbki z oryginałem

APS Nutrition Mesomorph - Porównanie podróbki z oryginałem

W tym artykule chcemy poświęcić się tematowi, o którym myśleliśmy od dawna. Od jakiegoś czasu krążą plotki, że booster został ponownie skopiowany, jak dokładnie można się uchronić przed podróbkami, o których dowiesz się tutaj.

Każdy, kto z zainteresowaniem śledzi wiadomości społeczności fitness, z pewnością słyszał, że legendarny DMAA Wersja wzmacniacza Mesomorph nie jest już produkowana. Aby nie pozostawić konsumentów na rynku z pustymi rękami, amerykański producent APS Nutrition wprowadził na rynek nową wersję, która ku rozczarowaniu wielu jest znacznie słabsza i przede wszystkim nasza ulubiona substancja. DMAA już nie zawiera. Wstrzymanie produkcji popularnej pierwszej wersji doprowadziło nie tylko do ogromnego wzrostu ceny ostatnich pozostałych egzemplarzy, ale także do tego, że wątpliwych dealerów kierowała żądza pieniędzy na wprowadzanie na rynek podróbek suplementu. Poniżej chcemy wyjaśnić, w jaki sposób można chronić się przed takimi imitacjami i jak można odróżnić oryginał od kopii. Pierwszą i zwykle przekonującą wskazówką dotyczącą podrobionego produktu jest cena. Nieważne, jak bardzo byśmy tego chcieli - nigdy nie dostaniemy tego boostera za 39,90 €. W obrocie są oryginały DMAA Wersja teraz od znacznie ponad 50,00 €. Zrób więc sobie przysługę i nie wierz w „świetne oferty” czy „specjalne ceny” – w tym przypadku jakość (niestety) faktycznie ma swoją cenę, a dobry produkt idzie w parze z wysoką ceną zakupu.

Ale nie tylko cena może posłużyć jako wskazówka do zlokalizowania kopii wzmacniacza.
Wiedząc, w jaki sposób, fałszywą wersję można łatwo ujawnić na pierwszy rzut oka.

APS Nutriton Mesomorph Fake vs Original
Porównanie dwóch wersji mezomorfów pokazuje, jak łatwo odróżnić oryginał od klonu.
  1. Logo APS Nutrition jest mniejsze i ciemniejsze niż kopia.
  2. W fałszywej wersji mezomorfu zamiast tekstu DMAA ULEPSZONE, „NOWY SUPER KONCETRAT” na zdjęciu.
  3. Przy bliższym przyjrzeniu się można zauważyć, że przebieg klonu mezomorfu APS jest pokazany mniej szczegółowo. Rozmiar czcionki również różni się od oryginału.
  4. Opis Formuła doładowanej energii, nie jest dostępny w oryginale!
  5. Jak zwykle wagę prawdziwego mezomorfu podaje się w gramach, a jednostkę masy podaje się również w oz.

>> KUP APS MESOMORPHIC <

Oryginał legendarnego wzmacniacza można znaleźć u naszego partnera Stayfocused.de wraz z kuponem ćpuna10 znowu łapiesz kilka procent.

APS Nutriton Mesomorph Szczegółowy przegląd składników
Fakty uzupełniające z tyłu mezomorfu po raz kolejny pokazują różnicę między podróbką a oryginałem

Oferowane smaki mogą również pomóc zdemaskować kopię. Są one oferowane tylko w wariantach Pinapple & Watermelon. Jeśli natkniesz się na jedną z wymienionych poniżej wersji, możesz być prawie pewien, że masz do czynienia z oryginałem.

- Śnieżny Rożek
- Wieloowocowy
- Zielone jabłko
- Rocket Pop
- Różowa lemoniada

APS Nutrition Mesomorph w smakach Tutti Frutti Green Apple Candy
Na zdjęciu limitowane smaki Tutti Frutti i Green Apple Candy marki APS Nutrition Mesomorph.

Bazując na powyższych faktach, możesz teraz łatwo odróżnić tanią podróbkę od legendarnego mezomorfu.

Kolejna wskazówka: wzmacniacz zamawiaj tylko w renomowanych sklepach, które mają dobre oceny klientów! Unikaj niewiarygodnych źródeł, takich jak ogłoszenia online od prywatnych sprzedawców lub ogłoszenia na portalach aukcyjnych.

Teraz jesteś dobrze poinformowany i być może jesteś gotowy do złożenia zamówienia. Jeśli więc nadal interesuje Cię legendarny wzmacniacz, a może nawet szukasz bezpośredniego porównania, spójrz na naszego partnera Stayfocused. Tutaj otrzymujesz oba "warianty" - oryginalny mezomorf, jako org. Zadeklarowano wersję amerykańską, a także wersję fałszywą, która jest określana jako „klon”, a tym samym wskazuje również, że nie jest to wersja oryginalna. Aby być uczciwym, Stayfocused stawia na przejrzystość i pokazuje przy różnicy w cenie 15 €, który produkt jest oryginalny, a który podrobiony.

Chcesz ponownie cieszyć się oryginalną wersją mezomorfu. Kup teraz i oszczędzaj dzięki kodowi kuponu ćpuna10 u naszego partnera Stayfocused.de kolejne 10% od Twojego zamówienia!

 

APS Mesomorph - Oryginalna wersja amerykańska 
>> Do oferty <

 

 

 

Podobne produkty

Możesz być zainteresowany
Zamknąć
Przycisk Powrót do góry