Allgemein

Miło mi znów spotkać - Conquer AMP3D

Popularny Olympus Labs CONQU3R AMP3D jest ponownie dostępny!

Od wprowadzenia na rynek niemiecki pod koniec 2015 roku, Olympus Conquer Amped według statystyk dotyczących najpopularniejszych boosterów przedtreningowych, jakie miał do zaoferowania rynek. Ten wzmacniacz wywołał prawdziwy Szum i podbił serca wielu ćpunów fitness w bardzo krótkim czasie. Detaliści ostatnio mieli tak ogromny popyt na takie produkty jak jack3d lub Szał doświadczony. Znawcy sceny zgodzili się, że Conquer Amped powinien być w szafie każdej prawdziwej pompy, nie było dwóch opinii na ten temat. Tak więc rozczarowanie wielu ludzi jest tym większe, gdy na początku ubiegłego roku Amped Edition od Olympus Labs nagle przestaje być dostępne.

Olympus Labs - Reign wystawiony na próbę | Przejrzeć

Po nieskończenie długim okresie suszy nadszedł wreszcie czas, aby odetchnąć z ulgą: po tym, co wydaje się wiecznością, amerykański producent przynosi nowy. Hardcore booster o nazwie RE1GN na rynku, który ma bazować na efekcie swojego poprzednika. O tym, jak dobry jest naprawdę Olympus RE1GN, dowiesz się tutaj -> Olympus Labs - Reign wystawiony na próbę

Ale jak to często bywa, próba stworzenia równie dobrej nowej wersji pozostaje, tylko próbą, nawet jeśli re1gn na pewno można zobaczyć. Rzadko zdarza się, aby produkty takie jak Conquer Amped mogły zostać zastąpione dostępnym, równorzędnym następcą. Tym bardziej miło nam w końcu poinformować, że nasz partner StayFocused.de dołożył wszelkich starań, aby w końcu móc ponownie zaoferować Ci Twój ulubiony wzmacniacz.

 

Aby cierpienie wreszcie się skończyło, spakuj torbę sportową i przygotuj się na legendarny: Olympus Conquer Amped. Jeśli chodzi o wzmacniacz oferowany przez Stayfocused, niestety trzeba mówić o replice Olympus Conquer Amped Replica, która ma potężny efekt, ale nie zbliża się do oryginału.

>> Kup Olympus Labs - Conquer Amped <

Ale otrzymujesz replikę w cenie 39,90 €, w porównaniu do ceny detalicznej producenta w tamtym czasie, jest to nieco poniżej 10 € poniżej.

Podobne produkty

Przycisk Powrót do góry