Rankingi

Najlepsze dopalacze pompy roku 2021 - Część 1: Marki UE

Rynek wzmacniaczy treningowych rośnie i rośnie, a wraz z nim określane są również profile wymagań poszczególnych treningów przedtreningowych. Oprócz produktów typu wszystko w jednym, wzmacniaczy mózgu i nastroju oraz klasycznych ultra-skoncentrowanych stymulatorów, wzmacniacze pompy stały się teraz produktem, na który jest duże zapotrzebowanie.

Szczególnie dla jednostek treningowych w późnych godzinach wieczornych lub w ściśle regulowanych i monitorowanych preparatach konkursowych, które ograniczają stosowanie stymulantów i wielu innych składników, są przedtreningówki, które koncentrują się wyłącznie na optymalizacji zaopatrzenia mięśnia w składniki odżywcze, jego idealny przepływ krwi i maksymalizacja to ograniczenie czucia mięśni, ma sens.

Chociaż aminokwasy lubią arginina, Cytrulina i ornityna są częścią standardowego profilu, jeśli chodzi o poprawę przepływu krwi, wiele innych składników okazało się ostatnio silnymi środkami wspierającymi unaczynienie i pełnię mięśni.
Aby wymienić tylko kilka z nich, składniki aktywne, takie jak epikatechina, ekstrakt z buraków i ekstrakt z kory sosny, obiecują inne aminokwasy, takie jak L-Norvalina lub opatentowane surowce, takie jak GlycerSize i HydroMax a także Nitrosigine, NO3-T i S7 zauważalny wzrost objętości mięśni oraz zwiększona widoczność tętnic i naczyń krwionośnych.

Po obejrzeniu obu w Rankingijak i indywidualne Opinie Chcemy mieć pod lupą liczne boostery w segmencie hardcore, poddać je próbie, a następnie uszeregować Booster ćpuny teraz przyjrzyj się bliżej suplementom do pomp.

Zebraliśmy naszą najlepszą listę najnowszych i najlepszych wzmacniaczy pompy na podstawie składu, stosunku ceny do wydajności, smaku, układu i, co nie mniej ważne, efektu.

Ranking ogranicza się do przedtreningówek BEZ stymulantów i pojawi się również w formie 2 części. W pierwszej, teraz kolejnej sekcji, przedstawiamy 4 boostery unijnych marek, które początkowo wydają się mniej innowacyjne i eksperymentalne pod względem składu, ale są całkowicie przekonujące pod względem dawkowania, synergii i legalności.

W drugiej części skupimy się również na produktach międzynarodowych z ciekawymi nowościami i dodamy do naszej listy ekscytujących kandydatów.

WAŻNE: nie twierdzimy, że mamy pełną ani obiektywną poprawność. Chociaż naszym najlepszym i najbardziej honorowym celem jest zwrócenie uwagi tylko na najsilniejsze i najwyższej jakości wzmacniacze pompy i odpowiednie ich umieszczenie, nadal chcemy zwrócić uwagę na jedną rzecz:

Działanie wzmacniacza pompy jest również bardzo zróżnicowane u różnych sportowców i zależy od wielu czynników. Z jednej strony opiera się wyłącznie na subiektywnych i indywidualnie doświadczanych wrażeniach fizycznych, z drugiej strony rolę odgrywają odżywianie, nawodnienie, rodzaj treningu, wrażliwość na insulinę i wiele więcej. istotna rola w rozwoju pełności i czucia mięśni, unaczynienia i wreszcie tolerancji (Uwaga dodatkowa: Niektóre składniki aktywne powodują spadek ciśnienia krwi, co może mieć poważny wpływ na przewód pokarmowy).

Jako zespół profesjonalnie wykształconych i praktycznie doświadczonych sportowców, naszym celem jest pokazanie Wam tendencji oraz przedstawienie własnych wrażeń oraz wrażeń klientów i znajomych w reprezentatywny i realistyczny sposób. Robiąc to, bierzemy pod uwagę obietnice i hasła reklamowe prezentowanych firm i produktów oraz porównujemy je z oczekiwaniami i ostatecznie doświadczeniami.
Jeśli analizy lub podstawowe informacje są dostępne, wyjaśniamy składniki i efekty, ale nie możemy zagwarantować autentyczności substancji faktycznie zawartych w niektórych przypadkach.
Zasadniczo jednak ufamy tylko produktom, które są znane, działają i wydają się być wysokiej jakości oraz pochodzą od renomowanej i wiarygodnej firmy.

Poniżej znajduje się prezentacja czterech najlepszych wspomagaczy pomp 2021 europejskich marek.

# 4 - ESN - Pompa korbowa

Nie ma wiele do powiedzenia na temat ESN. Znana marka własnego sklepu internetowego „Fitmart” i forum kulturystycznego „Team-Andro” od lat jest jednym z absolutnych liderów na scenie europejskiej i dominuje na rynku białek i suplementów.
Wraz z serią Crank, ESN sprzedaje szereg opartych na dowodach suplementów do optymalizacji treningu, w tym przypadku dla maksymalnego zwiększenia NO.

W tym celu pompa korbowa składa się z wysokodawkowej matrycy L-cytruliny, Larginina, Ornityna HCL, glutation, byczy, ekstrakt z kory sosny i Glicerol.

Porcja 20g (20 porcji - 29,39 €) dostarcza 6g L-cytruliny Jabłczan, 3,5 g opatentowanego Glycopump, 3 g L-arginina-AKG, 2,5g ornityny HCL, 2g byczy, 400mg ekstraktu z kory sosny i 200mg L-glutationu.

Ten suplement pompy zapewnia zatem kompleksową macierz do silnego rozszerzania naczyń krwionośnych, a tym samym do zwiększonego przepływu krwi i idealnego nawodnienia komórek mięśniowych.

Wyniki mówiły same za siebie, zarówno wizualnie, jak i dotykowo, i potwierdzają, że Crank ESN zajmuje uzasadnione miejsce w tym rankingu. Tylko dawkę substancji czynnej można było w pewnym momencie zwiększyć, ale wynik w symbiozie i jako całości jest absolutnie spójny i zadowalający.

Ilustracja wzmacniacza pompy korbowej ESN

* Reklama / reklama

ESN - pompa korbowa

  • Kompleksowy matrix składników aktywnych
  • silne rozszerzenie naczyń krwionośnych i idealne nawodnienie komórek mięśniowych
  • 6g L-cytruliny Zawierają jabłczan

# 3 PEAK - Epicka pompa

Marka Peak również wzbogaca grę uzupełniającą w tym kraju od wielu lat i jest jedną z najbardziej poszukiwanych marek na scenie, dzięki wielu wielkim nazwiskom w swoim zespole.

Epic Pump wjeżdża na boisko od tyłu i szokuje potężnymi 16-gramowymi prekursorami tlenku azotu i obiecującym pseudonimem „Hardcore Veins Stretcher”. Jest nie tylko uosobieniem funkcji „maksymalnego dawkowania”, ale także zachwyca maksymalną przyswajalnością dobrze dobranych substratów i specjalnych związków.

Epic Pump dostarcza 25g ustalonego i silnego aminokwasu na 20g (29,39 porcji - 8 €) L-cytruliny Jabłczan i uzupełnij go kolejnymi 6g L-AAKG. Są też 4g byczy, kolejne 2 gramy L-arginina w formie azotanu i 1 g ekstraktu z soku z buraków.

Booster treningowy maksymalizuje w ten sposób arginina-Poziomuje się we krwi i optymalizuje syntezę tlenku azotu dzięki skutecznym związkom azotanowym.

Nawet jeśli fakty dotyczące suplementów wydają się raczej proste i jasne, samo ich dawkowanie świadczy o know-how i ma odpowiednie skutki. Tylko w swoim długotrwałym działaniu Epic Pump daje pole do ulepszeń, ale efekty wizualne są imponujące przez cały czas trwania treningu.

Zdjęcia wzmacniacza pompy Epic Pump firmy Peak

* Reklama / reklama

PEAK - Epicka pompa

  • Wysoka dawka składników aktywnych do pompy
  • 8g L-cytruliny i 6g L-AAKG
  • Imponująca pompa

# 2 NP NUTRITION - The Future

Firma NP Nutrition przez długi czas działała pod radarem wielu sportowców siłowych i fitness, a przede wszystkim borykała się z prostym układem i przestarzałym wizerunkiem. Ale po imponującej reanimacji z pomocą znanych influencerów i ekspertów ze sceny, NP Nutrition zarządzał zwrotem o XNUMX stopni w bardzo krótkim czasie i był w stanie wygrać wielu aspirujących, a także uznanych kulturystów i profesjonalistów dla swojego zespołu i profesjonalistów. od tego czasu stale poszerza swoje portfolio o genialne produkty Wiedza i jakość.

The Future opiera się na testowaniu i porównaniu wielu konkurencyjnych produktów i twierdzi, że jest czymś zupełnie nowym i uważanym za non-plus-ultra pod względem suplementów przedtreningowych bez stymulantów.

Na ok. 22,7g (22 porcje - 39,20 €) 6g L-cytruliny, 5g Glicerol, 4g AAKG, 2g arginina Połączone azotany i 1g ekstraktu z buraków.

Prowadzi to do maksymalnie rozszerzonych naczyń krwionośnych i zwiększa dopływ składników odżywczych do mięśni. Ponadto istnieje pozytywny efekt aktywnego usuwania niepożądanych produktów odpadowych i zanieczyszczeń.

Charakterystyka i czas trwania efektów są zawsze imponujące, tylko pod względem smaku i kreatywności formuła jest trochę płaska - #MeckernAufHohemNiveau

Zdjęcie wzmacniacza pompy The Future firmy NP Nutrition

* Reklama / reklama

NP Nutrition - The Future

# 1 BPS Pharma - zestaw najlepszych pomp Not4Pussy

Każdy, kto szuka nietuzinkowych produktów, innowacyjnych połączeń składników aktywnych i ekstremalnych efektów, znajdzie je w BPS Pharma. Rajski ptak wśród unijnych marek od samego początku odważył się igrać z ogniem i lubi bawić się w legalnej szarej strefie. Hardcorowe boostery, wzmacniacze libido i kapsułki spalające tłuszcz psychodelicznej marki lubią polegać na jednej lub drugiej wątpliwej substancji.

Jednak Ultimate Pump Matrix jest inny, co zachwyca nieskazitelnym i legalnym składem wypróbowanych i nowych ekscytujących składników aktywnych. Każdy, kto do tej pory znał rynek niemiecki, na próżno będzie szukał porównywalnych produktów tego typu.

Ponieważ w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych produktów, nitrosigina z USA jest podstawą wzmacniacza pompy. Ta opatentowana forma aminokwasu L-arginina ma reputację wyjątkowo trwałego.

Każda porcja 12 g (22 porcje - 38,95 €) łączy 3,75 g L-Cytrulina, 1,305 g nitrozyginy, 300 mg byczy, 170 mg ekstraktu z kory sosny i 68 mg pycnogenolu lub ekstraktu z kory sosny do matrycy pompy o bardzo szczególnym spektrum działania.

Ponieważ pomimo faktu, że wielkość porcji jest stosunkowo niewielka, efekt pompowania trwa nieproporcjonalnie długo i okazał się najsilniejszy do tej pory. Bez żadnego z wymienionych produktów mięśnie były tak pulchne i pełne.
Chociaż cera była mniej zmieniona (pod względem unaczynienia), obwód i krągłość mięśni były niesamowicie powiększone i nawet po treningu byłeś okrągły i szeroki przez cały dzień.

BPS Pharma Not4Pussy Ultimate Pump Matrix

* Reklama / reklama

BPS Pharma - Zestaw pomp Not4Pussy ULTIMATE

  • Specjalna matryca pompy dzięki nitroziginie i innym składnikom aktywnym
  • Niezwykle silny efekt pompujący
  • Bardzo długotrwały efekt

Teraz to zależy od Ciebie! - Co jadłeś, czy wystarczająco wypiłeś, jaki rodzaj treningu podążasz, jak metabolizujesz składniki?

Ostatecznie wszyscy czterej kandydaci są naprawdę potężni i spełniają swoje zadanie bardziej niż zadowalająco. Na ile masz wysokie dawki klasyków arginina i Cytrulina preferowany lub wolałby polegać na nowościach i ewentualnie uzupełniać go o stosunkowo niedrogie aminokwasy, zależy od Ciebie. Definicja pompy, czy to szczególnie naczyniowej, czy szczególnie okrągłej i pulchnej, również odgrywa rolę w wyborze odpowiedniego wzmacniacza pompy.
Wszystkie boostery są dostępne w naszym sklepie partnerskim STAYFOCUSED.DE we wskazanych cenach (patrz nawiasy) i są zdecydowanie warte zachodu, jeśli nie chcesz samodzielnie składać i mieszać.

Przycisk Powrót do góry